PinnacleSports Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Adam2000 Dátum november 10, 2019, 13:38:17
Sziasztok! Mennyi a max tét a pinnacle irodánál,mekkora a kínálata és mennyi idő alatt fizetnek ki skrillre? Válaszaitokat előre is köszönöm.
A max téthez  és a kínálathoz lépj be az oldalukra, a kifizetéshez görgess fentebb egy kicsit.

100 dollár cashback újra. Karikor is volt.

Idézetet írta: Lancer Dátum február 29, 2020, 07:33:56
100 dollár cashback újra. Karikor is volt.
100 dollár a visszakapható, vagy a maximális tét, nem teljesen egyértelmű az e- mail?

Idézetet írta: norbi33 Dátum március 06, 2020, 13:12:30
100 dollár a visszakapható, vagy a maximális tét, nem teljesen egyértelmű az e- mail?

100 dollárt kapsz vissza az első vesztes fogadásod után 50% tehát ha teljes bónusz kell akkor 200 dollárral kell fogadj.

Idézetet írta: Lancer Dátum március 06, 2020, 19:17:00
100 dollárt kapsz vissza az első vesztes fogadásod után 50% tehát ha teljes bónusz kell akkor 200 dollárral kell fogadj.
Igen teljes bonuszra mentem és én is így értelmezem, de három nappal ezelőtti fogadásom vesztett, és még nem kaptam vissza, elvileg 72 órán belül kapom meg, holnap rájuk írok ha nem.

#380 március 07, 2020, 22:58:21, Salvio
Idézetet írta: norbi33 Dátum március 07, 2020, 22:08:40
Igen teljes bonuszra mentem és én is így értelmezem, de három nappal ezelőtti fogadásom vesztett, és még nem kaptam vissza, elvileg 72 órán belül kapom meg, holnap rájuk írok ha nem.

Az akció lezárását követően számítják a 72 órát, ez az ajánlat vasárnap estig szól, tehát majd jövő hét elején (kb hétfő-kedd) várható a visszatérítés.
szerk: csak azoknak él ez az ajánlat, akik kaptak erről e-mailt

Észrevette azt valaki az élő fogadás ablakban a meccseknél az első félidő utolsó 5 percében lehet arra fogadni hogy handicap match 1st Half? :o Csak 5 percet kell végigizgulni. :ok:

Sziasztok!

Mivel erdemes befizetni az oldalra?
Bankkártyával szeretnek de ugy neztem nem lehet csak hitel kartyaval. Vagy utaljam el netellere es onnan pinnaclesportba?

Sziasztok! Tudnátok segíteni abban, hogy a havi 1 ingyenes kifizetést hogy kell érteni? Ha mondjuk ma veszek fel pénzt akkor legközelebb május 1 tudok ingyen vagy május 21? Szóval minden hónapban lehet egyszer vagy a két kifizetés között kell 1 hónapnak eltelni? Illetve a díj maradt 12 euró a 2. Kifizetésre? Köszönöm :)

Idézetet írta: kaldyg Dátum április 20, 2020, 19:34:26
Sziasztok! Tudnátok segíteni abban, hogy a havi 1 ingyenes kifizetést hogy kell érteni? Ha mondjuk ma veszek fel pénzt akkor legközelebb május 1 tudok ingyen vagy május 21? Szóval minden hónapban lehet egyszer vagy a két kifizetés között kell 1 hónapnak eltelni? Illetve a díj maradt 12 euró a 2. Kifizetésre? Köszönöm :)
Naptári hónaponként 1 ingyenes kifizetés. A következőt májusban kérheted.

Ti tudtok Netellerel befizetni? Nekem visszadobja, ügyfélszolgálat pedig arra hivatkozik, hogy Neteller MasterCard-os és azzal nem lehet.

Nekem Revoluttal a napokban sikerült befizetni, csodálkoztam is nagyon! :)

Idézetet írta: kaldyg Dátum július 15, 2020, 20:23:49
Ti tudtok Netellerel befizetni? Nekem visszadobja, ügyfélszolgálat pedig arra hivatkozik, hogy Neteller MasterCard-os és azzal nem lehet.

Neteller és a Neteller Mastercard az nem egy és ugyanaz. Az egyik egy elektronikus pénztárca, a másik pedig egy fizikai kártya (vagy akár virtuális).

Sziasztok!
Regelni szeretnék Spanyolországból. Már a 'valaszd ki az országot lehetőségnèl elakadtam, ugyanis Spanyolország nem szerepel a listán. Létezhet, hogy itt nincsenek? Tudtommal nincs különösebb korlátozás a szerencsejátèkok tekintetében. Infoert előre is hálás köszönet!

Idézetet írta: MoncheZsolti8 Dátum szeptember 11, 2020, 17:40:38
Sziasztok!
Regelni szeretnék Spanyolországból. Már a 'valaszd ki az országot lehetőségnèl elakadtam, ugyanis Spanyolország nem szerepel a listán. Létezhet, hogy itt nincsenek? Tudtommal nincs különösebb korlátozás a szerencsejátèkok tekintetében. Infoert előre is hálás köszönet!

Több mint valószínű akkor, hogy nincsenek abban az országban jelen. Én sem tudtam tavaly Angliából regisztrálni, mert ott sincsenek jelen.