PinnacleSports Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: MoncheZsolti8 Dátum szeptember 11, 2020, 17:40:38
Sziasztok!
Regelni szeretnék Spanyolországból. Már a 'valaszd ki az országot lehetőségnèl elakadtam, ugyanis Spanyolország nem szerepel a listán. Létezhet, hogy itt nincsenek? Tudtommal nincs különösebb korlátozás a szerencsejátèkok tekintetében. Infoert előre is hálás köszönet!

Spanyolországban nincs különösebb korlátozás? Hát, pedig azon országok közé tartozik, amely komolyan keresztbe tett a szerencsejáték szolgáltatóknak, Olaszország és Franciaország mellett.

Most vettem észre, hogy bejelentkezve kisebb oddsokat ad nekem a pinnacle, mint ami bejelentkezés nélkül látszik. Konkrétan a Seahawks -6,5 az Eagles ellen 2.00, nekem meg csak 1.943. Én eddig úgy tudtam, hogy azokat büntetik így, ráadásul jellemzően inkább az orosz irodák, akiktől szeretnének megszabadulni, mert túl sokat nyernek. Nos, ez nálam biztosan nem mondható el, mert ide kevés pénzt töltöttem fel, és abból sem vagyok pluszban. Akkor most hogy is van ez?

Idézetet írta: Carpeks Dátum december 01, 2020, 01:24:40
Most vettem észre, hogy bejelentkezve kisebb oddsokat ad nekem a pinnacle, mint ami bejelentkezés nélkül látszik. Konkrétan a Seahawks -6,5 az Eagles ellen 2.00, nekem meg csak 1.943. Én eddig úgy tudtam, hogy azokat büntetik így, ráadásul jellemzően inkább az orosz irodák, akiktől szeretnének megszabadulni, mert túl sokat nyernek. Nos, ez nálam biztosan nem mondható el, mert ide kevés pénzt töltöttem fel, és abból sem vagyok pluszban. Akkor most hogy is van ez?
Ez tényleg érdekes.
Megnyitottan a pinnacle-t két ablakban, az egyiken bejelentkeztem, a másikon nem.
Az oddsok valóban eltértek, a payout viszont pár század eltéréssel ugyanannyi. Lehet itt is valami olyan van mint a Betfair-nél, ha nem vagyok bejelentkezve valamivel régebbi oddsokat ad.
Nézted-e a hendi másik oldalát, ott viszont emelkedni kellett volna.

Szeretném igazolni a lakcímemet, de a lakcímkártya feltöltése után az istennek se történt soha semmi, úgyhogy ma írtam nekik. 1 (!) óra alatt válaszoltak, és közölték, hogy mivel 3 hónapnál régebbi az irat, ezért nem tudják elfogadni. Más opcióm még a bankszámlakivonat, de azt nem szívesen kötném az orrukra, ha nem muszáj. Vagy meg lehet bízni bennük ennyire? Azt már próbáltam, hogy a bankszámlakivonatból kivágtam a lakcímet mutató részt, de akkor sem történt semmi, úgyhogy gondolom, nem fogadják el a képkivágást.

Simán mehet a bankszámlakivonat. De elsőre megpróbálhatod úgy is, hogy az összegeket paintben lesatírozod. Sok hrlyen elfogadják így is.

Játszik itt valaki élőben? Befizettem de ekkora ritka xar irodával még nem találkoztam... Lassú nem frissül az eredmény, nem frissül az odds...  :noway:
Nyertes fogadást 30 percre nem írták jóvá....
Mobil és PC is ugyanolyan gagyi

sziasztok!

Ft számláról lehet befizetni? mik a tapasztalatok az azonosítással, miket kérnek? kifizetés milyen?

előre is köszi!

Idézetet írta: hilles Dátum január 15, 2021, 15:54:45
sziasztok!

Ft számláról lehet befizetni? mik a tapasztalatok az azonosítással, miket kérnek? kifizetés milyen?

előre is köszi!
1. Bankkártyával miért ne lehetne
2. Annak idején személyi és bankszámla, simán ment
3. Havonta 1 ingyenes, netellerre 10 perc

Idézetet írta: ede Dátum január 15, 2021, 20:16:46
1. Bankkártyával miért ne lehetne
2. Annak idején személyi és bankszámla, simán ment
3. Havonta 1 ingyenes, netellerre 10 perc

köszi szépen!

1. nem voltam elég pontos. oda-vissza gondoltam, mert vannak irodák ahol engedtek kártyával befizetni de csak alternatív módon tudod kifizetni. és nem egyértelmű, hogy itt mi a helyzet. Payment Options között írja a visa opciót, accountba bejelntkezve viszont nem dobja fel csak a bank wire-t.
2. lefényképezve vagy scannelve kell elküldeni az adatokat? bakszámla utalási összegek lehetnek-e kisatírozva?

#399 február 04, 2021, 17:30:13, carlop
Sziasztok!

A "future view" használható egyáltalán bármire is a gyakorlatban? A szöglet under/overeket nézegetem, "beta" nézetben egyetlen meccsnél se látok fogadási lehetőséget szögletre, a "future view"-nál viszont nem változnak az oddsok (vagy csak fényévente), és bejelentkezve is folyamatosan meg van csúszva a játékidő a valósághoz képest, meg az eredmény is. Ez így volt évekkel ezelőtt is, mikor néha benéztem hozzájuk.

Ennek így mi a fene értelme van? Van erre bármilyen megoldás? (Kifejezetten a szöglet-fogadásra értem.)

Köszi!

Ui: közben megtaláltam a beta nézetben a szögleteket, nem figyeltem eléggé, így tárgytalan a kérdés. :)

Sziasztok! Ebben az irodában van cash out?

Idézetet írta: Adam2000 Dátum február 08, 2021, 17:27:31
Sziasztok! Ebben az irodában van cash out?

Nincs. Maximum a hagyományos módon ellenfogadással  ;D

Járt már úgy valaki, hogy elveszett a befizetése!? Még nagyon az elején vagyok ennek, de már fél órája befizettem, meg is kaptam egyből az sms-t a banktól, hogy sikeres tranzakció... De a Pinnacle oldalán semmi nyoma a pénznek... Most keresem, hol és merre induljak el náluk.. chat-et keresek, de egyelőre nem találom... létezik, hogy náluk nincs!?  ???

Pár hete a TippmixPro-nál jártam hasonlóan, de azon kevésbé lepődtem meg...

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 04, 2021, 15:24:46
Járt már úgy valaki, hogy elveszett a befizetése!? Még nagyon az elején vagyok ennek, de már fél órája befizettem, meg is kaptam egyből az sms-t a banktól, hogy sikeres tranzakció... De a Pinnacle oldalán semmi nyoma a pénznek... Most keresem, hol és merre induljak el náluk.. chat-et keresek, de egyelőre nem találom... létezik, hogy náluk nincs!?  ???

Pár hete a TippmixPro-nál jártam hasonlóan, de azon kevésbé lepődtem meg...

Bankkártyával fizettél be? Annak alapesetben azonnal meg kellene jelennie, a kondíciókban azonban van egy ilyen kitétel, lehet ez érint téged is:

Pinnacle is not a financial institution and uses third party electronic payment processors to process credit and debit card deposits; they are not processed directly by us. If you deposit funds by either a credit card or a debit card, your Account will only be credited if we receive an approval and authorisation code from the institution issuing payment. If your card's issuer gives no such authorisation, your Account will not be credited with those funds.

Idézetet írta: Tigris Dátum március 04, 2021, 15:36:26
Bankkártyával fizettél be? Annak alapesetben azonnal meg kellene jelennie, a kondíciókban azonban van egy ilyen kitétel, lehet ez érint téged is:

Pinnacle is not a financial institution and uses third party electronic payment processors to process credit and debit card deposits; they are not processed directly by us. If you deposit funds by either a credit card or a debit card, your Account will only be credited if we receive an approval and authorisation code from the institution issuing payment. If your card's issuer gives no such authorisation, your Account will not be credited with those funds.

Bankkártyával, igen... aztán rákerült a pénz, de kb 60-70 perccel a befizetést követően... nem gondoltam, hogy ennyit kell várni egy bankkártyás "vásárlásnál".