PinnacleSports Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok !
       Az lenne a kérdésem bárkihez, hogy hallottatok már az ázsia fogadóirodákról?
Úgy értem ahol nagyobb pénzekkel fogadhatsz és gyakorlatilag nincs korlátozás?

Idézetet írta: LuckyLuciano Dátum március 08, 2021, 16:37:56
Sziasztok !
       Az lenne a kérdésem bárkihez, hogy hallottatok már az ázsia fogadóirodákról?
Úgy értem ahol nagyobb pénzekkel fogadhatsz és gyakorlatilag nincs korlátozás?


Sok sikert. Nézd meg hogy jártak néhányan az azsiai irodákkal.. Ott a Dafabet topik.


hát köszönöm az infót. El is engedtem .... 

Tippmixen  lehet milliókkal is fogadni?

Idézetet írta: LuckyLuciano Dátum március 08, 2021, 17:08:24
hát köszönöm az infót. El is engedtem .... 

Tippmixen  lehet milliókkal is fogadni?

Persze, hogy lehet.

Köszönöm.     
Na ez remek.


Idézetet írta: Tigris Dátum március 08, 2021, 21:57:09
Nem 100.000 Ft a limit single téteknél?

De igen. Azonban átfuttathatod 10-szer, 20-szor is a terminálon. Egyébként nem volt szó arról, hogy szingle lenne a fogadás.


De igazatok van, egyébként single fogadásról beszélek de nem is az itt a lényeg.

Hanem pl 1 milliót akarok feltenni egy darab kimenetelre a tippmixen, aminek a szorzója 2,8.
Viszont ha elkezdem pakolni 100 ezerrel attól tartok , hogy a szorzóját annyira leviszem addigra ,
hogy a 9. feladásnál már azt csak 2,2 -es szorzón tehetem meg.

Van valakinek ezzel kapcsolatban valami tapasztalata?

Idézetet írta: LuckyLuciano Dátum március 09, 2021, 11:20:07
De igazatok van, egyébként single fogadásról beszélek de nem is az itt a lényeg.

Hanem pl 1 milliót akarok feltenni egy darab kimenetelre a tippmixen, aminek a szorzója 2,8.
Viszont ha elkezdem pakolni 100 ezerrel attól tartok , hogy a szorzóját annyira leviszem addigra ,
hogy a 9. feladásnál már azt csak 2,2 -es szorzón tehetem meg.

Van valakinek ezzel kapcsolatban valami tapasztalata?

Ez valóban benne van a pakliban... illetve ha még a régi szabályok élnek, egy maszek lottózóban fel sem adhatod ekkora értékben egymás után... valami 3-400.000 Forintig adhat fel egy vásárló egy fogadást (nyilván azt is 100.000 Ft-os részletekben), bár ezt ki szokták játszani (várnak egy kicsit, adnak fel egy pár lottót stb közben... majd folytatják). Viszont állami lottózókra lehet, hogy más szabály vonatkozik, a nagy lottózókban lehet, hogy magasabb ez a limit... ezt nem tudom pontosan. Az meg piac függő, hogy milyen eseménynél mennyire érzékeny az odds a tétekre... nyilván egy foci BL kevésbé, mint egy röplabda fogadás például...

Hát köszönöm neked Zsivány erre nem is gondoltam. ez így már felesleges macera, plusz a szorzók is elkezdenek szépen esni.
Csak azért volt bennem némi remény, mert emlékszem talán a 2014-es vb-n volt egy francia-svájc csoportmeccs. Valaki a mixen megtette a francia győzelmet 10 millióval talán 1,6-os oddszon. De szerintem ez megtörtént mert vizsgálódott az iroda utána hogy a srácnak honnan volt ilyen biztos alapja. Szerintem kis milliomos csemetéje lehetett annak meg ez az összeg nemsok.

Pinnacle előnye tényleg az, hogy nagy pénzt tudsz rakni. Én esportra szoktam fogadni és pl legyen egy kisebb torna. Ott egy kettes oddsra ráenged rakni 300-350 eurot. Míg egy esport oldal(ggbet) 20-30 eurokat enged. Egy rangosabb tornán pedig 1000 felett enged rakni élőben.

hát köszi , arról mondjuk hallottam hogy a Pinnacle az jó iroda. De csak a szorzóik miatt , szerintem ők is tiltanak előbb utóbb.
Én elengedtem már az online irodákat. Marad a papír alapú tippmix, ott legalább nincs korlátozás.

Helló!
Sikerült már valakinek hitelesíteni itt a bankkártyáját? Voltam olyan "bolond", hogy virtuális kártyával fizettem be náluk, amit hitelesítéshez nem fogadnak el. Hiába volt később "rendes" kártyás befizetésem is, a virtuálisnak is kérik a hitelesítését, amit ugye nem lehet aláírni. Így a bent lévő pénzem sem akarják kifizetni...

Én is így jártam, január óta nem fizetnek ki, mert
kérik a Paysafecard első és hátoldalát lefotózva,
úgy hogy középső számokat takarjam le  :bash:
Az ÖMV kuton vett, pasafének nincs is hátoldala, meg nem is kártya  :crazy:

És ezeket a tényeket leírtátok nekik?