PinnacleSports Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én le írtam nekik, de nem válaszoltak


Én is leírtam, de talán egy ügyfélszolgálatos ismeri annyira a bankkártyák világát hogy tudja, hogy egy VIRTUÁLIS kártyát nem lehet aláírni!

Nekem válaszolnak, de mindig ugyanazt ismételgetik: töltsem fel az oldalukra a kért dolgokat. Még közvetlenül az ügyfelesnek sem tölthetem fel emailben a kért dolgokat, mert az nem szabályos...

Tegnap letöltöttem PDF.ben a Revolut számlámról a bankstatemet, meg a bankkártya igazolást hogy az enyém a virtuál bankkártya,
Feltöltöttem a pinacel oldalán, ma jött az értesítés, nem jó mert nincs aláírva  :bash:
Pedig ezt nagy nehezen elfogadták máshol...

Kicsit felment a pumpa, és ezt küldtem nekik:  :redchug:
Dear Pinnacle

May Bank : Revolut . NET BANK
Nixt, plastik card.
No Front of, Virtual Card!
No Back of,  Virtual Card!
How can signature ?
Thank you

Szerintem csak nem ertik az angolod.. Miert nem kersz meg valakit hogy kerek egesz mondatokban elmagyarazza a helyzetet? Mert amit elkuldtel nekik az rosszabb minosegu mint Pako magyarja..


(Egyebkent ezert nem kell virtualis kartyaval jatszani..)



Inkább valki olyan válaszoljon akinek sikerült igazolni itt a
virtuálkártyáját

Nixt angol, capis jizik  :redchug:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 02, 2021, 09:46:06
Tegnap letöltöttem PDF.ben a Revolut számlámról a bankstatemet, meg a bankkártya igazolást hogy az enyém a virtuál bankkártya,
Feltöltöttem a pinacel oldalán, ma jött az értesítés, nem jó mert nincs aláírva  :bash:
Pedig ezt nagy nehezen elfogadták máshol...

Kicsit felment a pumpa, és ezt küldtem nekik:  :redchug:
Dear Pinnacle

May Bank : Revolut . NET BANK
Nixt, plastik card.
No Front of, Virtual Card!
No Back of,  Virtual Card!
How can signature ?
Thank you

Úgy látszik kezdik kapisgálni, hogy mi a virtuális bank kártya,
Most azt kérik lépjek be Revolut aplikációba, és a bankkártya oldalon készítsek printszkrent,  :bash:
Igen ám, de ha be vagyok lépve a bankszámlámra az App letiltja képernyőfotó készítését :crazy:
Valaki tudja, hogy lehet kikapcsolni ezt a biztonsági funkciót?  :redchug:

Szerintem nem lehet. Én úgy csináltam, hogy egy mások telóval lefotóztam.

Nálam végre sikerült kifizetést csinálni, bár az oldalon azt írják még mindig, hogy nem hitelesített a kártyám. Az ügyfelesek mindent rendben találtak, de még várom a levelüket.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 07, 2021, 13:03:51
Úgy látszik kezdik kapisgálni, hogy mi a virtuális bank kártya,
Most azt kérik lépjek be Revolut aplikációba, és a bankkártya oldalon készítsek printszkrent,  :bash:
Igen ám, de ha be vagyok lépve a bankszámlámra az App letiltja képernyőfotó készítését :crazy:
Valaki tudja, hogy lehet kikapcsolni ezt a biztonsági funkciót?  :redchug:
Lépj be gépröl ott nem tud a rendszer belenyulni a print screenbe

"Your profile is fully verified."

Na végre, nem kis türelem és kitartás kellett hozzá...  :crazy:

Idézetet írta: p22 Dátum május 08, 2021, 13:29:08
"Your profile is fully verified."

Na végre, nem kis türelem és kitartás kellett hozzá...  :crazy:
Leírnád hogy hány oldalt fotóztál le a revolut appból, és melyeket?
Mert ahol a kártya adat van ott nincs a nevem...

Kérték a befizetésem fényképét és egyéb költésekét azzal a kártyával (persze, ez több körbe tellett nekik...), plusz biztos ami biztos, a költés PDF-es változatát is elküldtem nekik.

Hány nap alatt fizetnek ki mostanában bankkartyara?

Spanyolország - Svédország: Nyerj vagy pörgess

Fogadj 10 euró értékben a Pinnacle fogadóirodánál Spanyolországra az 1X2 piacon, és amennyiben veszítesz, 10 ingyenes pörgetést kapsz a Court of Hearts nyerőgépre.


Egy ingyenes pörgetés értéke: 1 euró.
Az ingyenes pörgetések jóváírása a promóció végét követő 24 órában történik.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek (angolul)
The promotion will run from 00:00 EDT - 23:59 EDT on June 14, 2021.
This promotional offer is reserved exclusively to the email recipients.
Players who bet 10 EUR on Spain on the 1X2 market and lose will get 10 Free Spins on Court of Hearts.
Free Spins value is €1.00.
Players can only qualify once during the promotional period.
Free Spins will be credited within 24 hours of the promotion ending.
Free Spins must be used within seven days of credit. Any unused Free Spins after that time will be forfeited.
For players playing with currencies other than EUR, the equivalent amount being used (rounded up) shall apply.
Any accounts that are deemed to be associated with another account will be disqualified.
Pinnacle reserves the right to disqualify players who are deemed to be abusing the promotion.
In cases where Pinnacle revokes this offer or disqualifies players, bonuses and any associated winnings will be considered null and forfeited.
Pinnacle reserves the right to amend or cancel the promotion at any time without prior notice.
In case of any disputes, the decision taken by Pinnacle shall be final.
Pinnacle reserves the right to withhold any withdrawals and/or confiscate all winnings made from irregular play.