Nyereményjátékok Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Unibetes ingyenes fogadások jóváírva, kivétel: @Hentesáru és @riverside

Idézetet írta: Admin Dátum március 29, 2024, 06:33:21Unibetes ingyenes fogadások jóváírva, kivétel: @Hentesáru és @riverside

Köszi. Mi a teendőm?  :cya:

Idézetet írta: Admin Dátum március 29, 2024, 06:33:21Unibetes ingyenes fogadások jóváírva, kivétel: @Hentesáru és @riverside

Megnéztem az Unibeten, valóban más az azonosítóm, de vajon ezt mikor változtatták meg? Én nem nézegettem folyton, anno 1x megnéztem, és itt megadtam az orgon.
Köszi!

#48 április 02, 2024, 21:23:05, Admin
Idézetet írta: riverside Dátum április 01, 2024, 20:48:01Megnéztem az Unibeten, valóban más az azonosítóm, de vajon ezt mikor változtatták meg? Én nem nézegettem folyton, anno 1x megnéztem, és itt megadtam az orgon.
Köszi!

Senki nem változtatta meg csak úgy, kérés nélkül. Te küldted be így, vagy max. valamikor kérted a cserét.

Egyébként meg mindenkinek a saját kötelességes, hogy ellenőrizze adatait, hogyha helyesek vagy sem.

Az összes játékainkra érvényes szabálymódosítás:

Abban az esetben ha egy játékos feladja a mérkőzést (tenisz)/nem indul a versenyen (Motorsportok), akkor az adott mérkőzésre tett tippeket 1.00-ás szorzóval dolgozzuk fel.

Amennyiben a tipp a feladás előtt egy már lezajlott eseményre (pl. tenisznél első szettes tipp, s a feladás a második szettben történik) vonatkozik, akkor a tippet kiértékeljük a beküldött nyereményszorzón.