Kerékpár fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: peshark Dátum szeptember 23, 2020, 17:23:17
2020.10.25.

Giro záró szakasz, időfutam
Vuelta 6.szakasz, Tourmalet
Paris-Roubaix

::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) Nehezen tudok erre mit mondani :laugh: playerrel mondjuk megoldható több eszközön, de elég beteg nap lesz.
+ valószínűleg egy Barcelona - Real Madrid is, ha vasárnapra rakják a meccset.  ;D

Megalázták a francia körversenyen Brailsford csapatát, erre azt lépte az Ineos vezetősége, hogy bevásárolt:
Adam Yates: végül 9. lett a Touron, de neki inkább egynaposok, meg egyhetesek fekszenek
Richie Porte: visszatért a bronzérem után, gondolom luxussegítő lesz
Daniel Felipe Martínez: gondban vagyok, mert tudtommal Martíneznek élő szerződése volt az EF-nél, de Giuseppe Acquadro az ügynöke (aki Bernal, Carapaz és Amador ügynöke is, mind Ineos), így mennie kellett hozzájuk
Laurens De Plus: tavalyról emlékezhetünk rá, mekkorát ment a hegyekben, kiváló hegyi segítő
Tom Pidcock: Nem volt itt meglepetés, Evenepoel és Pogacar mellett az egyik legnagyobb tehetség, baby Girón alázta a mezőnyt, igazi all-round, amire a testalkata nem predesztinálná (160 centiméter alatti...), viszont olyan, mint egy gép.

Elvileg kész a keretük, 24 fővel, távozott Froome, de ilyen érkezők mellett szerintem nem akkora érvágás. Ez így bitang csapat lesz megint...

Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 25, 2020, 13:02:40
Megalázták a francia körversenyen Brailsford csapatát, erre azt lépte az Ineos vezetősége, hogy bevásárolt:
Nyilván nem véletlen ez a bevásárlás, hiszen a TdF-en nagyon jól lehetett látni, hogy a pénz ezúttal nem boldogította a csapatot.

Idézetet írta: csabax Dátum szeptember 25, 2020, 14:29:13
Nyilván nem véletlen ez a bevásárlás, hiszen a TdF-en nagyon jól lehetett látni, hogy a pénz ezúttal nem boldogította a csapatot.
Amúgy az érdekes, hogy elvileg  a complete van a keret mellett a cikkben, szóval akkor Kwiatkowski, Sivakov, Ganna, Stannard, Narvaez és Moscon biztosan távozik?

Mezőnyversenyen lehet Valter Attilára fogadni a bet365 H2H piacán, Markus Hoelgaard ellen 2.50-ért. Nem tudom, hogy az Hongrie után Ati milyen állapotban, Giro lesz belőle, lehet arra készül inkább, segítő nélkül tolja majd, míg a norvégok hatan lesznek, de tuti nem Hoelgaard lesz a vezér Eiking és Hagen mellett. Szerintem lehet benne érték, nem nagy pénzzel, mert segítő nélkül nehéz, de még egy meglepetés jó helyezés is benne van Atitól.

Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 25, 2020, 19:00:20
Mezőnyversenyen lehet Valter Attilára fogadni a bet365 H2H piacán, Markus Hoelgaard ellen 2.50-ért.

Néztem én is, tprón is van ez csak persze rosszabb oddsszért. A Tour de Hongrie-n simán verte Valter ezt a norvég srácot az ominózus mindent eldöntő kékestetői szakaszon a végén 47 sec-et adott neki, persze mondhatni nem sokat jelent mert a norvég valószínűleg felkészülésnek szánta azt a versenyt a vb-re.
Legutóbb a Tour de Luxembourgon viszont nagyon jól ment már Hoelegaard, rendszeresen megjött a versenyt szintén vb főpróbának tekintő és ott egyesek szerint komoly esélyesnek számító Ulissivel.
Eikingről és Hagenről azt olvastam rossz formában vannak szóval még akár Hoelegaard is lehet a norvégok "nyerőembere".
Meglátjuk, de jó lenne egy szép szereplés Valtertől. Mondjuk egy top30 :-)

Idézetet írta: firgabácsi Dátum szeptember 27, 2020, 00:07:20
Néztem én is, tprón is van ez csak persze rosszabb oddsszért. A Tour de Hongrie-n simán verte Valter ezt a norvég srácot az ominózus mindent eldöntő kékestetői szakaszon a végén 47 sec-et adott neki, persze mondhatni nem sokat jelent mert a norvég valószínűleg felkészülésnek szánta azt a versenyt a vb-re.
Legutóbb a Tour de Luxembourgon viszont nagyon jól ment már Hoelegaard, rendszeresen megjött a versenyt szintén vb főpróbának tekintő és ott egyesek szerint komoly esélyesnek számító Ulissivel.
Eikingről és Hagenről azt olvastam rossz formában vannak szóval még akár Hoelegaard is lehet a norvégok "nyerőembere".
Meglátjuk, de jó lenne egy szép szereplés Valtertől. Mondjuk egy top30 :-)
Nem rémlik, mennyire bírja Attila a hideget és az esőt, ha bírja, akkor még valami nagyon jó is kisülhet ebből a vb-ből. Én végül elengedtem, engem az tántorított el, hogy egyedül lesz ilyen időben... Amiket leírtál, azok pedig megerősítettek még pluszban.

Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 24, 2020, 14:42:22
Amiket a beszélgetésekben kizárt, legalábbis ez érződött: AG2R ( ;D), Bora, Jumbo-Visma, Ineos, Israel, azt hiszem, hogy ezek közül 2-3 csapatot meg is erősített. Franciák nem tudom, hogy mennyire akarják őt megszerezni, ha FDJ, akkor ott 3-4. opció, de nem hiszem, hogy hozzájuk menne. Movistarról talán beszélt ő is, szerintem ők sem játszanak (ennél tudatosabbnak gondolom őt az eddigiek alapján), Lotto alapjáraton egynaposok és sprintek, QS esetleg, de Lefevere számára most ott van 3-4 nagy tehetség, szerintem Attila sem akar olyan sorba menni, ahol Evenepoel, Alaphilippe, Almeida, Bagioli és Knox van, szinte biztos az 5-6. szerepkör.

Igaz csak facebook komment, de magabiztosan tálalja a srác: azt mondja FDJ. Meglátjuk ???

#1148 szeptember 28, 2020, 17:03:47, Pozzato
Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 28, 2020, 16:26:01
Igaz csak facebook komment, de magabiztosan tálalja a srác: azt mondja FDJ. Meglátjuk ???
Az előzmények fényében nem az lenne élete döntése, főleg úgy, hogy kik keresték meg őt, illetve ismerve az FDJ tradícióit. Külföldi fiatal számára az egyik legrosszabb hely Madiot csapata.
Madiot hagyományosan csak a francia tehetségekre épít, de még belőlük sem tudta sohasem kihozni a maximumot. Elszerződik hozzájuk Attila, ott lesz előtte Pinot, Madouas és Gaudu, de szerintem még ide sorolható Brunel is. Közülük hárman egykorúak Attilával, gyakorlatilag pályafutása végéig extrát kéne hoznia, hogy egyáltalán számításba vegyék, mint első opciót. Arról nem is beszélve, hogy Madiot milyen tehetségeket tékozolt el, akik szerencsére végül továbbálltak:
- Philippe Gilbert: Hét évet vett el az életéből Madiot, nem nyert semmi komolyabbat, majd utána Gilbert az eligazolását követő évben Lombardiát nyert, pár év múlva meg tarolt... El tudjuk képzelni, mi lett volna, ha 20 évesen nem az FDJ-ben kezd el bohóckodni, hanem Lefevere csapatában számítanak rá egy olyan közegben, aki felfedezte akkoriban Cancellarát vagy Boonent (Us Postal segítséggel).
- Sam Bennett: ifi volt, de egyből ment is tovább, mert érezte, hogy Bouhanni vagy Démare mellett neki nem teremne babér... Hol van most Bouhanni? Démare is rosszabb az ír sprinternél
- Mark Renshaw: felfedezte az FDJ, de ment is inkább a Credit Agricole-ba, aztán a világ legjobb felvezője lett
- Thomas Löfkvist: majdnem teljesen elrontották, gyakorlatilag 23 éves koráig semmit se tudott csinálni Madiot alatt, elkerült, pár hónap múlva Tirreno - Adriatico 3. hely, Svájci körverseny 5. hely

Még nyugodtan lehetne mondani pár nevet, Morabito, Horner, Reichenbach stb., akik megrekedtek miatta egy szinten.

Még mielőtt "öngyilkos" lesz, mondja már meg valaki ennek a tehetséges srácnak, hogy bárhova máshova igen, csak francia csapathoz ne.

#1150 szeptember 29, 2020, 19:14:13, Pozzato
Az NTT kiszáll a kerékpársportból, húzós lesz a csapatnak főszponzort találni ilyen rövid idő alatt (1 hónap...). Az, hogy mindössze 5 versenyzőjük van a következő szezonra (többieknek lejárt a szerződése), számomra arra utal, hogy ez a keret vagy megszűnik - ahogy a CCC -, vagy teljesen új szponzorral és új koncepcióval felépítik. Utóbbira ilyenkor már kevés esélyt látok, szóval inkább előbbi. Ez Campenaerts számára lesz húzós, mivel Pozzovivo már nem fiatal, de a belgában még van 3-4 jó év. Neki élő szerződése van, valószínűleg az életéért fog menni a Giro időfutamain, ha már a világbajnokság nem sikerült neki.

Ezt azt jelenti, hogy jelenleg 17 csapattal indulna a következő év a World Tour szinten. Már tavaly is felvetődött, hogy az Alpecin-Fenix WT-szintre kerülhet, de végül utolsó pillanatban ez nem valósult meg. A csapat azonban folyamatosan erősödik, Philip Roodhooft csapatigazgató először április-május környékén beszélt arról, hogy 2021-ben mindenképp szeretnék megszerezni a licenszet. Szó volt egy fúzióról a CCC-vel - legalábbis a sajtóban felmerült -, amire Roodhooft azt mondta, hogy saját jogon akarnak a legjobbak közé kerülni, fel sem merült a tárgyalás lehetősége. Egy holland oldalon írtak arról, hogy felajánlották a Ochowiczék a World Tour licenszet, de nem tudom, hogy ez mennyire reális.

Az mindenesetre biztos, hogy az Alpecin tovább erősíti a keretét, Mathieu van der Poel és Tim Merlier mellett érkezett Jasper Philipsen is az UAE csapatától. Szerintem okkal erősítenek, meglesz az a licensz, csak most tiszteletből kivárnak. Közben az UCI bejelentette, hogy jövőre sem lesz Kaliforniai körverseny, illetve londoni egynapos sem lesz. Amúgy vasárnap LBL, sokan oda tartalékolnak, elengedték a szerdai Vallont. Így tett Alaphilippe és Roglic, ők az LBL-re készülnek teljes erővel.


Hoppá! :o
Ochowicz megállapodott a Wanty Gobert csapatával, hogy ők veszik át a CCC licenszét, így World Tour státuszba kerülnek. Jön egy fúzió, Ochowicz - ha jól értem - lesz a csapat egyik vezetője. Eddig 18 fővel rendelkeznek, csapat pocsék, ez nem WT-szint, szóval sűrgősen kell nekik szerintem 4-5 űtőképes versenyző (minimum).

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 28, 2020, 16:26:01
Igaz csak facebook komment, de magabiztosan tálalja a srác: azt mondja FDJ. Meglátjuk ???

Igaz lett! Mindent bele Ati! :yeah:

Remélem nem lesz igazam és jól alakulnak a dolgai a franciáknál, engem meglepett, főleg annak fényében, milyen csapatok voltak még. Így már érthető, miért mondta azt, hogy szívesen élne azon a környéken és reméli összejön.

Egy tipp a mai BinckBank Tour 2020 3. szakaszra   

1-3. helyen végez
tipp: Mads Pedersen   
odds: 2.25
iroda: betclic

A 2. szakaszt lefújták covid miatt. Ez a 3. szakasz egy klasszikus sprintben dől el várhatóan, ott pedig már az 1. szakaszon is igen jól ment Pedersen és második lett.
Persze vannak egyéb esélyesek, a legnagyobb Ackermann. A végsebessége alighanem a németnek a legjobb, de az 1. szakaszon túl hamar indította mega hajrát, nem bírta végig és centikkel, de Pedersen és Philipsen is megelőzte, nagyrészt jobb helyezkedésüknek köszönhetően. A végén kibújtak Ackermann mögül ahogy kell.
Pedersennek, mivel az összetett elsőségre is hajt, nagyon fontosak a jóváírások ( ezen a versenyen amúgy is fontos, várhatóan szoros lesz az összetett, másodperceken is múlhat a siker vagy kudarc a végén), így rá fog hajtani szerintem megint a szakaszgyőzelemre, de legalábbis a jó helyezésre. A felvezető embere igen jó, ha szerencséje van és Ackermann beragad, rosszul pozícionálja magát a végén vagy nem kap jó felvezetést, akkor Pedersennek van sansza nyerni is, még ha nem is a ő leggyorsabb egyébként.
Őszintén szólva az 1. szakaszra is tettem ezt, akkor még 2.75-ért ment, remélem most is ott lesz az elején.

Hát ez elég simán jött, meg is nyerte a szakaszt Pedersen, Ackermann újra elkövette azt a hibát, hogy túl messziről indított, de megint nagyon szoros volt a vége.