Kerékpár fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mekkora verseny volt te jó ég! :great: Nem így képzelte Cancellara a győzelmét, de azért csak megcsinálta! Mondjuk azért nem egy klasszikus pályakerékpáros befutó volt ez, mert ritkán nyer az aki majdnem a pálya tetején gurul át a célvonalon. Ha picit erősebb Vanmarcke akkor lentről behúzhatta volna, de így is le a kalappal előtte. Ekkora iramú versenyen eltudott menni a svájcival az nem gyenge teljesítmény! Talán a legjobb Paris-Roubaix amit eddig láttam és szerencsére happy end lett a vége! :)

Sagannak itt lett volna a legjobb esélye a győzelemre...

Szerintem is ha Sagan itt van akkor aligha nyer a svájci. Ha mások is el tudtak vele menni, akkor Sagan is tartotta volna simán, a végén meg nem kérdés mi lett volna.

Egyébként mért nem volt?

Idézetet írta: Cipolla Dátum április 07, 2013, 17:00:41
Szerintem is ha Sagan itt van akkor aligha nyer a svájci. Ha mások is el tudtak vele menni, akkor Sagan is tartotta volna simán, a végén meg nem kérdés mi lett volna.

Egyébként mért nem volt?

Az Amstel Gold Race-re készül.

Mai nap Belgiumból egy Europe tour verseny lesz:
De Brabantse Pijl
Helyszín és versenytáv: Leuven  ›  Overijse  200 km



Tavalyi dobogó:
1. Thomas Voeckler
2. Oscar Freire
3. Pieter Serry

Főbb esélyesek:
Peter Sagan, Thomas Voeckler, Philippe Gilbert, Simon Spilak, Sylvian Chavanel.
Meglepetést okozhatnak:
Moreno Moser, Bjorn Leukemans,Davide Rebellin, Thomas De Gendt, Tony Gallopin.

Tippem:
Michel Kreder-Tony Gallopin
Kreder elsősorban a mai egynaposon Dekker és Martin segéde lesz.Tavalyi év eleji jobb teljesítménye már a múlté. Annyira  a múlté, hogy idén mindössze egyszer tudott első 30-ban végezni egy versenyen.
Fiatal francia Gallopin legutóbb francia többnaposon gyűjtött be egy top5-ös helyezést és idén annak ellenére, hogy sokszor segítőként számítanak rá rendre első 30-ba végez de idén már volt kétszer dobogós az ománi körön is. Most egy hatfős csapat tagjaként bármikor akciózhat. Viszonylag jó helyezést várok tőle mert úgy gondolom a formája adott hozzá.
Tipp: Gallopin 1.65

Idézetet írta: Pozzato Dátum április 10, 2013, 10:31:36
Tippem:
Michel Kreder-Tony Gallopin
Kreder elsősorban a mai egynaposon Dekker és Martin segéde lesz.Tavalyi év eleji jobb teljesítménye már a múlté. Annyira  a múlté, hogy idén mindössze egyszer tudott első 30-ban végezni egy versenyen.
Fiatal francia Gallopin legutóbb francia többnaposon gyűjtött be egy top5-ös helyezést és idén annak ellenére, hogy sokszor segítőként számítanak rá rendre első 30-ba végez de idén már volt kétszer dobogós az ománi körön is. Most egy hatfős csapat tagjaként bármikor akciózhat. Viszonylag jó helyezést várok tőle mert úgy gondolom a formája adott hozzá.
Tipp: Gallopin 1.65

Jött a pénz igaz kicsit izgalmasan mert nem sok volt közöttük.Sagan végül behúzta és akiket esélyeseknek gondoltam(Gilbert,Sagan,Chavanel) első 4-be végeztek plusz Leukemans is szépen teljesített. :ok:
Nem sokára jön a három klasszikus  :great:

#140 április 23, 2013, 13:14:33, Cesc18
Romandiai körverseny 2013



Időpont: 2013.04.23-28
Helyszín: Svájc
Címvédő: Bradley Wiggins
Hivatalos weboldal

Prológ: Le Châble → Bruson (7.5km) TT

4. szakasz: Marly → Les Diablerets (189km)

Ez lesz a királyetap az idei romandiai körversenyen...négy első kategóriás hegyet kell majd megmászniuk.

Cunego - Betancour V 1.38...Betancour nagyszerű formában, a basz körön kiválóan tekert és az azt követő két tavaszi klasszikuson is 5-ben végzett. Cunego viszont egy átlagos teljesítményt hoz, ő is ott volt a baszk körön, de rendre kikapott Betancourtól és a két klasszikuson sem volt tényező.

								

Idézetet írta: Cesc18 Dátum április 27, 2013, 10:20:46
Cunego - Betancour V 1.38...Betancour nagyszerű formában, a basz körön kiválóan tekert és az azt követő két tavaszi klasszikuson is 5-ben végzett. Cunego viszont egy átlagos teljesítményt hoz, ő is ott volt a baszk körön, de rendre kikapott Betancourtól és a két klasszikuson sem volt tényező.

Betancour 6. lett, Cunego 10-en kívül kb 1 perccel mögötte. :great:

#143 április 29, 2013, 12:42:05, Cesc18
5. szakasz: Genève → Genève (TT, 18,6 km)

Tony Martin nyer @ 1.35...igaz a hegyi prológon kikapott, ez viszont sík időfutam lesz, ahol nincs ellenfele. Ráadásul a visszafordítót leszámítva semmi nagy szám nincs ebben a pályában.

Moreno Moser - Travis Meyer H 1.40...Moser jó formában van, és jól teljesített idén az időfutamokon. Meyer junior korában hiába volt jó pályakerékpáros, az országúti versenyeken eddig nem sokat mutatott. Meglepne, ha épp most tudna valami nagyot villantani...

Martin győzelmére tegnap az unibet dobott egy szerény 1.65-ös oddsot. Odavertem neki, ma reggel már 1.35 volt csak ;D Lájtos 40mp-cel verte csak el a mezőnyt! :great: Az unibetet amúgy érdemes követni, mert pl erre is csak náluk lehetett fogadni és rendre benézik a szorzókat, meg lassan reagálnak a dolgokra. Élőben is nem egyszer lehetett már ajándékokra lecsapni! ;D

Critérium du Dauphiné 2013



Helyszín: Franciaország
Időpont: Június 2-9
Hivatalos weboldal
Beharangozó

1. szakasz: Champéry  → Champéry (121km)

Boasson Hagen 7.50-ért tetszik, ment rá egy kis apró.

Sánchez-Cunego  2.08
Vajon a baszknak volt ideje kipihenni magát a Giro óta? Nem hinném lehet fantáziába ebbe a tippbe úgy gondolom.Tavaly ugye kipihenten jött erre a versenyre mégse tudott normális eredményt elérni míg Cunegonak volt ideje pihenni.

Coppel-Zubeldia  2.20
Iitt inkább arra gondoltam, hogy hazai versenyző illetve a szorzó is ajándéknak tűnhet.Lehet nincs top formában Coppel de feküdhet neki ez a szakasz.Jobban mint  a spanyolnak aki szerintem csak megérkezik a mezőnnyel.

4. szakasz: Villars-les-Dombes → Parc des Oiseaux (32,5 km)

Az időfutam eredményeit itt lehet követni --->
http://www.letour.fr/2013/CDD/LIVE/us/400/index.html

Martin 12:11-kor indul, Froome, Contador, Porte pedig fél 2 után.


Megint mekkora ajándék volt Martinra ez az 1.6 körüli odds, az unibetes 1.9-ről már nem is beszélve! ;D Adott a másodiknak egy lájtos 47mp-et... :great:

Froome végső is jól alakul, miután Bercinek kiosztott közel 3 percet...Nagyon sokat kell még javulnia a spanyolnak, ha Tourt akar nyerni. Kíváncsi vagyok Tour végsőre ezek után hogy alakulnak majd a szorzók.

Köszi Sagan! Megtettem 6-os oddson, kimentem bedobni pár bundáskenyeret, mire visszajöttem már csak 1.45 volt rá! ;D Aztán még 4-en meg is szöktek, onnantól pedig ilyen 1.10-ért adták...nem is kellett megerőltetnie magát a hajrában! :great: