Kerékpár fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Cesc18 Dátum június 10, 2013, 18:36:07
Köszi Sagan! Megtettem 6-os oddson, kimentem bedobni pár bundáskenyeret, mire visszajöttem már csak 1.45 volt rá! ;D Aztán még 4-en meg is szöktek, onnantól pedig ilyen 1.10-ért adták...nem is kellett megerőltetnie magát a hajrában! :great:
Gratula, akkor együtt örülünk! :beerchug: 24 km-nél értem haza és nem is értettem mit keres ott, miközben Scarponi már leszakadt. 1,45-ön is eléggé ajándéknak tűnt, pláne 6-on. Egyébként mikor raktad meg, mennyivel a vége előtt? (vagy a hegy melyk részénél)

Idézetet írta: Cipolla Dátum június 10, 2013, 18:47:54
Gratula, akkor együtt örülünk! :beerchug: 24 km-nél értem haza és nem is értettem mit keres ott, miközben Scarponi már leszakadt. 1,45-ön is eléggé ajándéknak tűnt, pláne 6-on. Egyébként mikor raktad meg, mennyivel a vége előtt? (vagy a hegy melyk részénél)

:beerchug:

31km volt hátra, láttam nem szakadt még le, és az elöl lévő szökevényeknek sem volt komoly előnyük. Úgy voltam vele, ha túléli a hegyet akkor esélytelen, hogy megverjék.

Ja, 1.45-ért is ajándék volt még.

Szép volt Cesc :ok:  Mai nap szép kis sprintbefutó lehet és láthatunk Goss-Sagan-Kristoff-Degenkolb-Demare-Swift  csatát az első helyért.

u.i.: Cesc nagyon megváltoztál  ;D  Nem áll jól a Miamis mez:D

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 11, 2013, 10:09:19
Szép volt Cesc :ok:  Mai nap szép kis sprintbefutó lehet és láthatunk Goss-Sagan-Kristoff-Degenkolb-Demare-Swift  csatát az első helyért.

u.i.: Cesc nagyon megváltoztál  ;D  Nem áll jól a Miamis mez:D

Köszi! :beerchug:

Én 18-as oddson látok értéket Farrarban, de csak azért, mert a kaliforniai körön rég nem látott jó formában tekert (ahol ugye jó kis nevek voltak: Sagan, Meersman...).

Megérdemli (meg könnyű volt photoshoppal szerkeszteni, mert nincs nagy lobonc haja) ;D

Farrart én is láttam akkor és eléggé magabiztosnak tűnt és gyorsnak tűnt.Sagantól a mai szakaszon nem várok sikert. Most sprintbefutó lesz nem úgy mint tegnap és azért a tegnapi szakasz eléggé sokat kivehetett belőle.Lehet, hogy ő a leggyorsabb a mezőnybe de úgy gondolom nincs olyan erős sprintfelvezető csapata mint például az Orica-Sky-Garmin triónak.
Farrar előnye az lehet még, hogy Rasmussen eléggé jó volt a német körön és be is húzott egy szakaszt(pl Swiftet verte) és jól felvezetheti a hajrát az amcsinak.
Aki még meglepetést okozhat az Haussler.Nincs rossz formában és a 18-as odds rá is eléggé csábítónak tűnik.

Ilyet se láttam még ;D A 2 km-es kapu összedőlt és meg kellett állnia az élbolynak, míg felemelik a rendezők és átbújnak alatta! Elég nagy blama a svájci körversenynek még ha csak pár mp-t is vesztettek :redchug:

#156 június 18, 2013, 21:52:29, Cipolla
Most nézem Bet365-ön kidobták a Tourra pár oddsot. Hány szakaszt nyerbe van pár érdekes!
Andy Schleck 0,5 alatt 1,40
Andre Greipel 2,5 alatt 1,30

Andy Schlecken nagyon durván meglepődtem, bár a másik sem piskóta. Greipel hol fogja 3-szor lehajrázni Cave-t. Schleckben is nem tudom ki lát fantáziát, de az utóbbi két évbe egy hulladék lett. Meg a Bet365 kidobott vagy 70-80 nevet 21 szakaszra, úgy hogy Cave + Sagan + Froome kb 10-et elhoz :D Meg Martiné a sík időfutam. Plusz ugye van még egy csapat időfutam is (az ugye nem számít?). Ha lesz időm lehet kiszámolom, hogy ha mindenkit megteszek, hogy nem nyer szakaszt nem-e hozna pluszt :redchug:

Schleckről meg Greipelről írjátok már le a véleményeteket, hogy ti ezt hogy látjátok ezt a két fogadást.

*86 emberre lehet fogadni nyer-e

Közben megtaláltam a svájci körverseny blamáját videón ;D

2 km-es kapu

Wigginsről és a jövőjéről:
"A kerékpározás számomra mindig csakis a Tour de France-ról szólt. Tavaly megnyertem, nem gondolom, hogy még egyszer bevállalnám az áldozatokat, ami az erre való felkészüléssel jár. A családomra is gondolnom kell."

Év elején olyasmiket nyilatkozott, hogy a Giro az álma és a Touron segíti majd Froome-ot...
Furcsán viselkedik ez a belga fiú(tudom angol nemzetiségű de tudjuk, hol született).Most már a család a fontos persze még 1-2 hónapja mindenáron Girot akart nyerni meg egyéb címeket és hirtelen megváltoztak a feltételek.Rájött ő is a Giron, hogy már ő sem verhetetlen és simán megalázzák őt és már időfutamban is meg tudják őt verni.Tavaly hatalmas mázlija volt, hogy Froome az ő csapatában ment mert különben, csúnyán elverte volna Wiggot.Olimpiáról meg nem is beszélve ahol a két legnagyobb ellenfele sérült volt(martin,cancellara).Így nem nehéz nyerni barátom.Skynál is rájöttek erre és tudják most már, hogy erre az egoista palira kár rábízni egy komolyabb versenyt mert képtelen lenne arra, hogy győzzön.
Okosan gondolkodtak a Skynál mikor észrevették, hogy Froome kevesebb egoval de nagyobb tudással és jövővel rendelkezik mint Wiggo és inkább őt preferálják.

Tiszta szégyen szerintem a kerékpársport a nagyobb versenyeken indulók fele doppingol.

Idézetet írta: kunisse Dátum június 24, 2013, 18:53:16
Tiszta szégyen szerintem a kerékpársport a nagyobb versenyeken indulók fele doppingol.
Köszi :ok:

Nemzeti bajnokságok után a fontosabb nemzeti bajnokok listája(mezőnyversenyeken):
Belgium: Stijn Devolder, RadioShack
Dánia: Michael Morkov, Saxo-Tinkoff
Franciaország: Arthur Vichot, FDJ
Hollandia:  Johnny Hoogerland, Vacansoleil-DCM
Kazahsztán: Alexsandr Dyachenko, Astana
Lengyelország: Michael Kwiatkowski, Omega Pharma-Quick Step
Magyarország:  Lovassy Krisztián, Utensilnord Ora24.eu
Nagy-Britannia: Mark Cavendish, Omega Pharma-Quick Step
Németország: André Greipel, Lotto Belisol
Norvégia: Thor Hushovd, BMC Racing
Olaszország: Ivan Santaromita, BMC Racing
Szlovákia: Peter Sagan, Cannondale
Spanyolország: Jesus Herrada, Movistar
Svédország: Michael Olsson, Höllviken CK
Svájc: Michael Schär, BMC Racing


3 nagy(Spanyol,Olasz,Francia) nemzeti bajnoki futamon eléggé nagy meglepetések születtek.

Ami miatt kicsit szomorú vagyok, hogy a tegnapi szakasz alatt mondták, hogy az idei Vueltán csak másfél órás lesz a közvetítési idő a spanyolországi válság miatt...
Kicsit elszomorító, mert a vueltán rendre jó hangulat szokott lenni és fantasztikus tájak illetve izgalmas versenyek.


Amire kíváncsi leszek az idén az az időfutam vb.
Cancellara is ezért hagyta ki a tourt, Wiggins is most jelentette be, hogy erre készül illetve Tony Martin is.Izgalmas csata lehet hármójuk között.Dowsettre leszek kíváncsi még mert ő is elég szépen ment idén a giro időfutamán.

Vueltával kapcsolatos még, hogy Valverde is indul illetve Nibali és Basso is.Reménykedek benne, hogy a tourról egy két sztár ott lesz(például Purito).Remélem ott lesz Intxausti és Samuel Sánchez is és egy jó verseny kerekedik ki majd belőle(illetve a sky két kolumbiai versenyzőjéből remélem valaki ott lesz:Urán és Henao).


Mégis visszavonult az ausztrál Stuart O'Grady.Úgy volt, hogy jövőre a Tour után vonul majd vissza de meggondolta magát(az lett volna  a 18. francia körversenye!!!).
Stuey mögött nagy karrier áll.

Csapatai:
1995–2003 :GAN
2004–2005: Cofidis
2006–2010: Team CSC
2011: Leopard Trek
2012–2013: Orica GreenEDGE   

Tour de France eredményei:
2 egyéni szakaszgyőzelem: 1998,2004
2 csapat időfutam győzelem: 2001,2013
2.helyezés a pontversenyben: 1998,2001,2005
3.helyezés a pontversenyben: 2002
8 napig volt rajta a sárga trikó

Legnagyobb győzelme egyértelműen a 2007-es Paris-Roubaix siker(2.40-től).
Paris - Roubaix 2007


További győzelmei és dobogós helyezései egynaposokról:
2003: Ronde van Vlaanderen   3.hely
2004: Vattenfall Classic   1.hely
2004: Milano-San Remo   3.hely
2006: Züri-Metzgete  2.hely
2007: Ronde van Vlaanderen  3.hely


1x Ausztrál bajnok 2003-ból és 1x Olimpia bajnok 2004-ből,  1x pályakerékpáros világbajnok 1993-ból.
Emellett 21 szakaszgyőzelme van a többi körversenyről illetve egynaposról.


Idézetet írta: Pozzato Dátum július 23, 2013, 11:56:06
Mégis visszavonult az ausztrál Stuart O'Grady.Úgy volt, hogy jövőre a Tour után vonul majd vissza de meggondolta magát(az lett volna  a 18. francia körversenye!!!).
Stuey mögött nagy karrier áll.

Csapatai:
1995–2003 :GAN
2004–2005: Cofidis
2006–2010: Team CSC
2011: Leopard Trek
2012–2013: Orica GreenEDGE   

Tour de France eredményei:
2 egyéni szakaszgyőzelem: 1998,2004
2 csapat időfutam győzelem: 2001,2013
2.helyezés a pontversenyben: 1998,2001,2005
3.helyezés a pontversenyben: 2002
8 napig volt rajta a sárga trikó

Legnagyobb győzelme egyértelműen a 2007-es Paris-Roubaix siker(2.40-től).
Paris - Roubaix 2007


További győzelmei és dobogós helyezései egynaposokról:
2003: Ronde van Vlaanderen   3.hely
2004: Vattenfall Classic   1.hely
2004: Milano-San Remo   3.hely
2006: Züri-Metzgete  2.hely
2007: Ronde van Vlaanderen  3.hely


1x Ausztrál bajnok 2003-ból és 1x Olimpia bajnok 2004-ből,  1x pályakerékpáros világbajnok 1993-ból.
Emellett 21 szakaszgyőzelme van a többi körversenyről illetve egynaposról.

Kerékpár: O'Grady is bevallotta, hogy doppingolt a '98-as Touron

Két nappal azután, hogy bejelentette a visszavonulását, Stuart O'Grady olimpiai és világbajnok ausztrál kerékpáros bevallotta: doppingolt az 1998-as Tour de France-on.

A 39 éves bringás rajta van azon az egyelőre tizenkét nevet tartalmazó – a francia parlament illetékes bizottságának vizsgálata alapján készült – listán, amely az 1998-as ,,Dopping-Tour" csalóit leplezi le. A héten látott napvilágot, hogy az akkori viadal első három helyezettje, az olasz Marco Pantani, a német Jan Ullrich és az amerikai Bobby Julich, valamint a sprinterek között győztes német Erik Zabel egyformán eritropoetinnel (EPO) érte el a sikereit. O'Grady most elismerte, hogy ő maga is EPO-t fogyasztott, mégpedig csapatának tudta nélkül. Az ominózus körversenyen induló 21 alakulatból hét vagy visszalépett, vagy kizárták.
HIRDETÉS
O'Grady 1997 óta rekordot jelentő 17 alkalommal indult el a Touron, ezzel a részvételek számát tekintve megelőzte az eddigi csúcstartó amerikai George Hincapie-t. A Francia körversenyen összesen kilenc napon át viselhette az összetettben élen állónak járó sárga trikót – köztük az 1998-as viadalon is –, és három szakaszt tudott megnyerni.
Az ausztrál bringás – aki korábban pályán ért el szép sikereket – hazájában egészen mostanáig ünnepelt sztár volt. Hatszor szerepelt olimpián, 1992-ben Barcelonában a csapatok üldözőversenyében ezüstéremhez jutott, 1996-ban Atlantában két bronzérmet gyűjtött – csapatüldözőben és pontversenyben –, míg a 2004-es athéni játékokon a páros pontversenyben (madison) aranyérmes lett. A beismert doppingos múlt miatt felvetődhet, hogy ötkarikás és világbajnoki érmeitől megfosztják.
Vallomását követően az Ausztrál Olimpiai Bizottság felszólította, hogy mondjon le az AOC sportolói bizottságában vállalt tisztségéről. John Coates, az AOC elnöke dühösen reagált rá, hogy az ország egyik sportolói példaképe doppingolt, és csak most – visszavonulását követően, a történtek után 15 évvel – ismerte el a vétkét.