Júniusi Tippjáték - Fair Play!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Júniusi Tippjáték - Fair Play!

Bekerült egy kis (nagyobb) hiba a tippjátékba péntektől, június 10-től, mégpedig az, hogy egy mérkőzésre lehetett tippelni a kezdési időpont után, még egy órát.

Voltak akik visszaéltek ezzel a lehetőséggel, s így illegális módon plusz pontokat szereztek.

Szeretnék megnyugtatni mindenkit, hogy ez nem marad így, s hogy korrektek legyünk a tisztességes játékosokkal ezért megbüntetjük azon játékosokat akik illegális módon szereztek plusz pontokat.

Felhívom minden egyes játékos figyelmét, hogy tekintse át tippjeit, s jelezze nekem privátban ha van olyan tippje, amelyet mérkőzés megkezdése után tett meg!

3 nap áll rendelkezésetekre, hogy ezt megtegyétek!

Aki csendben marad, s nem jelzi a hibát, az kizárásra számítson!


Köszönöm megértéseiteket, s várom a privát üzeneteket!

Eddig egyetlen egy személy jelentkezett, hogy talán gond lehet a tippjeivel.

Várom a többiek jelentkezését is, de ha nem érdekli őket a dolog, akkor semmi gond, nélkülük is megy a játék...


Szombaton, 11-én a birminghami Hantuchova - Ivanovic meccsen is lehetett "élőzni". Olyan negyed kettő körül kezdődött a meccs és 14:00-ig lehetett rá fogadni, de szoros volt az első játszma és két óráig még a rövidítésig sem jutottak el, szóval tuti tippet nem lehetett rá beküldeni (mert játékok száma alatt/felett fogadás nincs, a szett nyertes kiléte meg teljesen bizonytalan volt). Én azért az utolsó pillanatban (három egységgel) beküldtem egy első szett nyertese fogadást, persze nem jött be. ;D Remélem sikerül(t) megtalálni a hiba okát és korrigálni azt. :cya:

Sajnos a hiba nem nálunk van :crazy: hanem az adatforrásban

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 15, 2011, 22:34:18
Sajnos a hiba nem nálunk van :crazy: hanem az adatforrásban

Akkor a későbbiekben is lehet számítani hasonló "élő" fogadási lehetőségekre?

Egyet azért "friss-melegében" tisztázzunk le még mielőtt félreérthetővé válnának itt a dolgok:
"élő" fogadási lehetőség a Tippjátéknál nincs és soha nem is volt! Ezt itt a fórumon mindenkinek tudnia kell(ene) mielőtt tippel! Ha bárki ilyennel találkozott, annak azonnal jelentenie kellett volna az Adminoknak, Moderátoroknak. Itt kellett volna, hogy életbe lépjen a topic címében található Fair Play azaz tisztességes játék kifejezés jelentése. Nem lépett.  :noway: Sőt, egyesek odáig merészkedtek, hogy mindenféle tisztességtelen eszközzel megpróbálták ezt kihasználni, a maguk javára fordítani. >:(
A becsületesen játszók megnyugtatására közlöm: a mutatvány megbukott! ;)

Az ki lesz írva,h hányan voltak azok, akik vissza éltek,s nem szóltak?

Idézetet írta: Várda64 Dátum június 16, 2011, 12:50:37
Egyet azért "friss-melegében" tisztázzunk le még mielőtt félreérthetővé válnának itt a dolgok:
"élő" fogadási lehetőség a Tippjátéknál nincs és soha nem is volt! Ezt itt a fórumon mindenkinek tudnia kell(ene) mielőtt tippel! Ha bárki ilyennel találkozott, annak azonnal jelentenie kellett volna az Adminoknak, Moderátoroknak. Itt kellett volna, hogy életbe lépjen a topic címében található Fair Play azaz tisztességes játék kifejezés jelentése. Nem lépett.  :noway: Sőt, egyesek odáig merészkedtek, hogy mindenféle tisztességtelen eszközzel megpróbálták ezt kihasználni, a maguk javára fordítani. >:(
A becsületesen játszók megnyugtatására közlöm: a mutatvány megbukott! ;)

Értem én, hogy fair play,  meg tiszta játék, de az szóljon, aki ha valamelyik irodánál lát egy nyitott fogadási lehetőséget eredeti oddsal, ahol már folyik a meccs és nem próbál szerencsét. Maximum észreveszik és törlik, tekinthetjük szemfülességnek, vagy csalásnak, nézőpont kérdése. Ezzel nem a későn tippelőket akarom magasztalni, de a kialakult szituációban ugyan úgy szerepe van a játék szervezőjének, mint a játékosnak. Ráadásul ahogy olvastam a Tippjáték szabályzatában van is erre a helyzetre vonatkozó rendelkezés, szóval nem kell ezt ennyire túlreagálni. Észrevettétek, hogy hiba történt, jeleztétek és majd döntetek, hogy mi lesz a szankció, ahogy Milan jelezte a topic elején. Én így látom a helyzetet, sokkal kevésbé tragikusnak, mint ami az írásodból átjön.

Nekem biztos volt ilyen fogadásom,ha jól emlékszem egy. Bevallom csodálkoztam is,de végülis két dolog miatt is irreleváns volt.Az egyik hogy már kiestem a játékból a másik meg az hogy úgy fogadtam a teniszre élőben,hogy nem tudtam hogy már megy és nem az vezet akire fogadtam és amúgy is rossz lett a tippem.

Idézetet írta: Várda64 Dátum június 16, 2011, 12:50:37
Egyet azért "friss-melegében" tisztázzunk le még mielőtt félreérthetővé válnának itt a dolgok:
"élő" fogadási lehetőség a Tippjátéknál nincs és soha nem is volt! Ezt itt a fórumon mindenkinek tudnia kell(ene) mielőtt tippel! Ha bárki ilyennel találkozott, annak azonnal jelentenie kellett volna az Adminoknak, Moderátoroknak. Itt kellett volna, hogy életbe lépjen a topic címében található Fair Play azaz tisztességes játék kifejezés jelentése. Nem lépett.  :noway: Sőt, egyesek odáig merészkedtek, hogy mindenféle tisztességtelen eszközzel megpróbálták ezt kihasználni, a maguk javára fordítani. >:(
A becsületesen játszók megnyugtatására közlöm: a mutatvány megbukott! ;)
Én sem akarom túlbonyolítani a helyzetet, sem olajat önteni a tűzre, de azt azért megjegyzem, hogy jun.12-én 19:40-kor a Tippjáték Hibabejelentés topicjában én jeleztem, hogy nem megfelelőek a kezdési  időpontok. Akkor Milan megnyugtatott, hogy nem lehet késői tippet megtenni.!!!!

Idézetet írta: Winger Dátum június 16, 2011, 17:50:20
Én sem akarom túlbonyolítani a helyzetet, sem olajat önteni a tűzre, de azt azért megjegyzem, hogy jun.12-én 19:40-kor a Tippjáték Hibabejelentés topicjában én jeleztem, hogy nem megfelelőek a kezdési  időpontok. Akkor Milan megnyugtatott, hogy nem lehet késői tippet megtenni.!!!!
Igaz Winger! Korrekt lépés volt!  :ok: Más forráson keresztül, én is értesítettem Őket, hogy gond van, de mással voltak elfoglalva, így kellő mélységig csak később tudtak foglalkozni  a Tippjátékkal. De ezek a tények szerintem nem jogosítanak fel senkit sem arra, hogy visszaéljenek a helyzettel.

Idézetet írta: Várda64 Dátum június 16, 2011, 18:21:46
Igaz Winger! Korrekt lépés volt!  :ok: Más forráson keresztül, én is értesítettem Őket, hogy gond van, de mással voltak elfoglalva, így kellő mélységig csak később tudtak foglalkozni  a Tippjátékkal. De ezek a tények szerintem nem jogosítanak fel senkit sem arra, hogy visszaéljenek a helyzettel.
Teljes mértékben egyetértek az utolsó mondatoddal, nem is azért írtam, hogy akár csak a legkisebb mértékben is felmentést keressek annak, illetve azoknak, akik visszaéltek a helyzettel!

Megszületett a döntés. Összesen öt felhasználó kap büntetést.

Őrült Király és tomiszi - kitiltva ebben a hónapban + július (bevallotta, hogy trükközött)
rosco és ncis88 - kitiltva ebben a hónapban (ÉLŐ tippeket soha nem lehetett tenni)

mokoena - kitiltva 3 hónapig (június, július, augusztus)

Remélem a többiek tanulnak az esetből, s a továbbiakban nem lesz hasonló dolog.

Milan feloldanád a kizárást, mert én még most sem tudok tippet beküldeni, pedig már júliús 1-je van. ::)