Chat használata

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: yblm Dátum március 29, 2013, 14:34:00
beakartam lépni a chat szobába , de irja a gép , csak a 20ik hozzászólás után . Nade aztse látom hogy ,hol kell hozzászólni bármihez is.Köszönöm a lehetöséget.
Ez pont egy hozzászólás volt. Még 15 ilyet  ;)

Sajnállak, ha csak chatelni akarsz rossz helyen jársz. Ajánlom a chat.hu féle oldalakat. Megkérlek ne irj összevissza mindenhova.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 29, 2013, 22:33:25
Sajnállak, ha csak chatelni akarsz rossz helyen jársz. Ajánlom a chat.hu féle oldalakat. Megkérlek ne irj összevissza mindenhova.
Lényegében akkor korlátozva vagyok az oldalon ha jól olvasom.Nem chatelni akarok, itt hanem infókat gyüjteni. Ennyi

Idézetet írta: yblm Dátum március 30, 2013, 16:28:14
       Lényegében akkor korlátozva vagyok az oldalon ha jól olvasom.Nem chatelni akarok, itt hanem infókat gyüjteni. Ennyi

Lényegében, ha nem chatelni akarsz, hanem infókat gyűjteni, akkor semmiben nem vagy korlátozva, minden tartalomhoz hozzáférsz. Jó olvasgatást és információgyűjtést!  :cya:


Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy privát üzenetet hogyan tudok írni x felhasználónak? Vagy az is csak chat szobában elérhető? ( még nincs 25 hsz-em..)

Idézetet írta: Rendes1 Dátum április 07, 2013, 19:50:20
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy privát üzenetet hogyan tudok írni x felhasználónak? Vagy az is csak chat szobában elérhető? ( még nincs 25 hsz-em..)
szia Találsz egy P Ü szót bal oldalon középtájt.a chat pedig 25 szó után engedi .énis új vagyok még .itt. szia sok infó gyüjtést.

Idézetet írta: Rendes1 Dátum április 07, 2013, 19:50:20
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy privát üzenetet hogyan tudok írni x felhasználónak? Vagy az is csak chat szobában elérhető? ( még nincs 25 hsz-em..)






Idézetet írta: benson Dátum április 08, 2013, 08:13:13
Nem is tudtam, hogy ennyi csacsa van a fórumon!  :D

;D Néha még egy is sok, nem igaz?  ;D

Ugy hogy irsz 25 ERTELMES hozzaszolast!!!


Idézetet írta: Gábor86 Dátum augusztus 18, 2014, 22:21:21
Hello valaki? miért nem tudok hozzászolni fogadási naplók hoz??
kicsit csendesedj jó?

Valami nincs rendben a chattel. Magától nem frissül, csak manuálisan, de akkor is sokszor többször kell frissíteni, hogy mutassa az új hozzászólásokat.