Chat használata

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: Greipel Dátum július 19, 2015, 16:04:44
Firefox.

Gondoltam, hogy ez a probléma. Használj Internet Explorert. Abban tökéletesen működik.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 20, 2015, 12:23:54
Gondoltam, hogy ez a probléma. Használj Internet Explorert. Abban tökéletesen működik.
Ennyire azert nem fontos a chat egyikunknek sem. ;)

#78 július 20, 2015, 16:48:46, butyi
Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 20, 2015, 12:23:54
Gondoltam, hogy ez a probléma. Használj Internet Explorert. Abban tökéletesen működik.
milyen operációs rendszert alatt használod?
elindítottam egy internet explorert, nálam sajnos az sem oldja meg a fennforgó problémát. tudtok javasolni másik böngészőt?

Sajnos nem tudom a probléma okát felfedezni. 3 különböző gépen 3 különböző oprendszeren nálam tökéletesen megy Firefox, Chrome és Operaban is.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 20, 2015, 16:45:33
Sajnos nem tudom a probléma okát felfedezni. 3 különböző gépen 3 különböző oprendszeren nálam tökéletesen megy Firefox, Chrome és Operaban is.

Menni megy mindenkinek, a hiba az,hogy kb. minden 10-15 sor után amit elküld valaki,nem látják a többiek,és mivel ez a hiba mindenkinél megvan,így körbeér,és elég sok sor kimarad,csak aki nem látja az nem tud válaszolni,aki írja meg látja,csak nem érti miért nem kap rá választ. És Firefox és Chorménál is fent áll a hiba.( és butyi tesztelte az Explorert is(lol) ).

Idézetet írta: butyi Dátum július 20, 2015, 16:43:38
milyen operációs rendszert alatt használod?
elindítottam egy internet explorert, nálam sajnos az sem oldja meg a fennforgó problémát. tudtok javasolni másik böngészőt?

Butyi, te állat...te mindennek bedőlsz?  ;D ;D ;D

Na így majd' 3 hónap elteltével hogy áll a chat javítása? :)

Idézetet írta: Greipel Dátum szeptember 30, 2015, 20:40:32
Na így majd' 3 hónap elteltével hogy áll a chat javítása? :)

Tökéletesen működik.  ;)

Szar ez a transport rendszer, de a régi megszűnt sajnos és jobbat nem tudok.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 02, 2015, 19:12:36
Szar ez a transport rendszer, de a régi megszűnt sajnos és jobbat nem tudok.

Kár, mindegy, már nagyjából együtt élünk a hibával, ha eddig kibírtuk, ezután is fogjuk. Csak sajnos eléggé zavaró a dolog. Köszönöm a választ!

Kedves fórumtársak,

Felhívnánk a figyelmeteket, hogy attól eltekintve, hogy a chatre nem vállalunk moderálást, az még nem jelenti azt, hogy ott bármit lehet tenni/írni.
Igen. Felháborító amikor az a csapat amelyre fogadtunk bénázik stb., s még kicsúszik egy-egy trágár szó. Ez mondjuk megértendő. De amikor a chat csak a nemi szervekről, s azoknak különböző használatáról szól, az már több a soknál. És akkor még nem említettük azt az esetet, amikor ez már átmegy személyes sértegetésbe.

A chat egy kiegészítő szolgáltatása portálunknak, s az elsődleges célja a közösségépítés, nem a rombolás. Nem fogjuk megszabni, hogy miről lehet beszélgetni, s miről nem, viszont a trágárkodást büntetjük.

Ugyanakkor a chat minden fórumtag számára használható, amennyiben van 25 hozzászólása, s korábban nem volt kitiltva.

Megkérünk benneteket, hogy a továbbiakban ennek tudatában cselekedjetek. Aki meg ezzel nem ért egyet, annak nyitva az ajtó.

Köszönjük.  :topbet_125:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 19, 2015, 10:50:27
Kedves fórumtársak,

Felhívnánk a figyelmeteket, hogy attól eltekintve, hogy a chatre nem vállalunk moderálást, az még nem jelenti azt, hogy ott bármit lehet tenni/írni.
Igen. Felháborító amikor az a csapat amelyre fogadtunk bénázik stb., s még kicsúszik egy-egy trágár szó. Ez mondjuk megértendő. De amikor a chat csak a nemi szervekről, s azoknak különböző használatáról szól, az már több a soknál. És akkor még nem említettük azt az esetet, amikor ez már átmegy személyes sértegetésbe.

A chat egy kiegészítő szolgáltatása portálunknak, s az elsődleges célja a közösségépítés, nem a rombolás. Nem fogjuk megszabni, hogy miről lehet beszélgetni, s miről nem, viszont a trágárkodást büntetjük.

Ugyanakkor a chat minden fórumtag számára használható, amennyiben van 25 hozzászólása, s korábban nem volt kitiltva.

Megkérünk benneteket, hogy a továbbiakban ennek tudatában cselekedjetek. Aki meg ezzel nem ért egyet, annak nyitva az ajtó.

Köszönjük.  :topbet_125:

Tisztelt adminok, javaslom nézzenek be a chatre a napokban a délutánok-esték folyamán, ugyanis nemrég kitiltott "barátunk" visszatért, és tovább folytatja a többi chates sértegetését, anyázását.

Segítség képpen jelenleg Buszsofőr néven tevékenykedik.

Idézetet írta: Greipel Dátum december 28, 2015, 19:33:05
Tisztelt adminok, javaslom nézzenek be a chatre a napokban a délutánok-esték folyamán, ugyanis nemrég kitiltott "barátunk" visszatért, és tovább folytatja a többi chates sértegetését, anyázását.

Segítség képpen jelenleg Buszsofőr néven tevékenykedik.

Azért nyugtass meg mindenkit, te sem azért használsz ilyen avatart, hogy másokat megsérts vagy másokon gúnyolódj, hanem csak egyszerűen tetszik a Liverpool címere!  ;)

#89 december 28, 2015, 20:51:30, Greipel
Idézetet írta: Knapp Dátum december 28, 2015, 20:06:01
Azért nyugtass meg mindenkit, te sem azért használsz ilyen avatart, hogy másokat megsérts vagy másokon gúnyolódj, hanem csak egyszerűen tetszik a Liverpool címere!  ;)

Személyeskedésbe ne menjünk át, főleg mert van már közös múltunk.

Más egy avatar, és más valakinek a képébe okádni a hányást órákon keresztül, tetézve ezt válogatott sértésekkel kiegészítve, amit direktbe mond valaki egyenesen más arcába. kacsintós smiley


*Ha már offolunk, látom gyűlnek a lájkok (nem tudom miért). Pont ezért nem változtatok, többször mondtam már, ha probléma van, azt nekem mondjátok, ne ilyen burkolt módon próbáljatok üzengetni. Többször felajánlottam már a lehetőséget, senki nem foglalkozott vele, ezek után marad a kép.*

OFF vége.