Chat használata

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha már okádás; Te pedig ezzel az avatarral okádsz a képünkbe és ha észrevetted ezt egyáltalán nem csak a Pool drukkerek tették szóvá.

Szóval tiszteletről ne tarts kiselőadást..

Idézetet írta: Latzka Dátum december 28, 2015, 20:42:28
Ha már okádás; Te pedig ezzel az avatarral okádsz a képünkbe és ha észrevetted ezt egyáltalán nem csak a Pool drukkerek tették szóvá.

Szóval tiszteletről ne tarts kiselőadást..

Üzengethetsz, már leírtam a véleményem a témával kapcsolatban, ha nem vagy képes értelmezni, sajnállak. Ja nem...  :cya:

Idézetet írta: Greipel Dátum december 28, 2015, 20:31:13
Személyeskedésbe ne menjünk át, főleg mert van már közös múltunk.

Más egy avatar, és más valakinek a képébe okádni a hányást órákon keresztül, tetézve ezt válogatott sértésekkel kiegészítve, amit direktbe mond valaki egyenesen más arcába. kacsintós smiley


*Ha már offolunk, látom gyűlnek a lájkok (nem tudom miért). Pont ezért nem változtatok, többször mondtam már, ha probléma van, azt nekem mondjátok, ne ilyen burkolt módon próbáljatok üzengetni. Többször felajánlottam már a lehetőséget, senki nem foglalkozott vele, ezek után marad a kép.*

OFF vége.


Engem zavar, szóvá is tettem, nyíltan.  Ha jól rémlik még senkinél nem láttam Szarzenálos címert, pedig múlthét után indokolt lett volna.

#93 december 29, 2015, 00:02:28, Greipel
Jól van, engedek a népharagnak, habár nem szívesen teszem, és ne offoljunk tovább. Ami igazán fontos lenne jelen esetben, az eredeti felhívásomra, észrevételemre koncentrálni, mert ez igazán nagy probléma az oldalnak, de szerintem ennek mindenki átérzi a súlyát.


Ennél durvábbakat is produkált sofőr (szopótej) a napokban, szal támogatom a felvetést.

Az egy dolog h nem való ide, de konkrétan kezelésre szorul.

Idézetet írta: Greipel Dátum december 28, 2015, 19:33:05
Tisztelt adminok, javaslom nézzenek be a chatre a napokban a délutánok-esték folyamán, ugyanis nemrég kitiltott "barátunk" visszatért, és tovább folytatja a többi chates sértegetését, anyázását.

Segítség képpen jelenleg Buszsofőr néven tevékenykedik.

A káromkodás és a fórumtárs sértegetése mellett nem értékeljük a "besúgást" sem, így az elkövetkezendőkben megkérünk benneteket, hogy hasonló jelenségeket privátban jelentsetek.
Igen, szükség van a tisztításra, de nem itt kell teregetni a szennyest.

Chat végleg befőtt? 1-2 napja már 30mp eltelte után se jelenik meg amit elküldünk, most se szuperál :S

Új transzport van a chat üzenetek továbbitására, eddig úgy tűnik gyorsabb.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 11, 2016, 14:40:55
Új transzport van a chat üzenetek továbbitására, eddig úgy tűnik gyorsabb.

Csak 4 köszönet? Ejnye. Pedig mennyi hiszti volt, hogy "szar a chat".  ;D

CaeSar?

Idézetet írta: Greipel Dátum december 28, 2015, 22:26:45
Jól van, engedek a népharagnak, habár nem szívesen teszem, és ne offoljunk tovább. Ami igazán fontos lenne jelen esetben, az eredeti felhívásomra, észrevételemre koncentrálni, mert ez igazán nagy probléma az oldalnak, de szerintem ennek mindenki átérzi a súlyát.



Ez a faszi tőlem is kuncsorog mindennap tippeket,de nem esik le neki,hogy nem írok vissza :D Egyik nap Borg néven írt

Ugyebár a chat egy kis ablakban a fórumról is látható jobbra fent egy kisebb ablakban. Hogyan lehet beállítani, hogy a nem kívánatos letiltott személyek írásai ott se látszódjanak? Mert egyszer látom, miket írnak, másszor viszont nem. Mi lehet ennek az oka?

Off
Borg=Buszsofor? :)
Akkor gyorsan tiltom :)

Idézetet írta: Greipel Dátum augusztus 07, 2016, 23:12:10
Ugyebár a chat egy kis ablakban a fórumról is látható jobbra fent egy kisebb ablakban. Hogyan lehet beállítani, hogy a nem kívánatos letiltott személyek írásai ott se látszódjanak? Mert egyszer látom, miket írnak, másszor viszont nem. Mi lehet ennek az oka?

Nyugalom, hamarosan megoldódik ez a probléma.

Nem tudom ki ez a buszsofőr, de azért az "inas vagy te még ebben a szakmában" mondatán felröhögtem, egy igazi jól táplált troll lehet.  :D ;D

#104 december 04, 2016, 20:12:05, butyi
Greipel nevű felhasználót miért tiltották a chatről?
köszi

közben kiderült, hogy az oldalról is eltűnt