Audi Kupa 2011

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Audi Kupa 2011
Helyszín: München, Allianz Arena
Időpont: Július 26-27
Résztvevő csapatok: Fc Bayern München, Ac Milan, Fc Barcelona, Internacional Porto Alegre


Program:

Kedd, Július 26:

Elődöntő 1 (18:15): Fc Barcelona - Internacional Porto Alegre

Elődöntő 2 (20:45): Fc Bayern München - Ac Milan

Szerda, Július 27:

Bronzmérkőzés (18:15): Vesztes 1 - Vesztes 2

Döntő (20:45): Győztes 1 - Győztes 2


Szerencsére idén sikerül kijutnom erre a tornára, majd érkezem a beszámolókkal!  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum július 21, 2011, 10:30:21
Szerencsére idén sikerül kijutnom erre a tornára, majd érkezem a beszámolókkal!  :beerchug:

Várom!  :ok:

Idézetet írta: Milan Dátum július 21, 2011, 10:30:21
Szerencsére idén sikerül kijutnom erre a tornára, majd érkezem a beszámolókkal!  :beerchug:

Jó szórakozást Milan:beerchug:

Hogy szokta TiB mondani? : nem vagyok irigy, nem vagyok irígy, de igenis irígy vagyok!  ;D ;D

Kedd, Július 26:

18:15   Barcelona - Internacional   1,35   4,50   7,00   

20:30   Bayern München - Milan   1,85   3,40   3,60

Nem vagyok telhetetlen, nem kérek sokat, csak 4 darab 0-0-ás mérkőzést kedves Milan barátunknak. ;D Viccet félretéve, nem értem, hogy a Milannak miért ilyen nagy az oddsa a bajorok ellen. Lemaradtam valamiről? Tartalékcsapattal készül a Milan vagy mi a szösz? Ráadásul még Ribery is lesérült a németeknél. Valaki tud valamilyen pontosabb infót?

Jól tudod, Ribery tényleg nem lesz. Feltételezem a hazai pálya..

Várható kezdők:

Bayern Munich: Neuer; Rafinha, Boateng, Badstuber, Lahm; Luiz Gustavo, Schweinsteiger; Robben, Muller, Usami; Gomez

AC Milan: Abbiati; Abate, Nesta, Silva, Zambrotta; Flamini, Van Bommel, Seedorf; Boateng; Ibrahimovic, Robinho

Massimiliano Allegri has a full squad available, but in all likelihood will only field a half-team, with the Italian Supercoppa on the horizon. He will nonetheless be keen to get a good run-out from his players, who have only had one test match thus far.

Nálunk kb ez a kezdő lesz:
Abbiati, Abate, Nesta, Bonera, Taiwo, Van Bommel, Gattuso, Emanuelson, Boateng, Ibrahimovic, Cassano

A brazilok visszatértek a csapathoz, de nem fognak játszani (legalábbis kezdőként)
Inzaghi, Amelia, Flamini, Mexes és El Shaarawy sérülés miatt nem utazott el.
Két hete kezdtük el a felkészülést, komoly erőnléti edzésekkel, nem hiszem, hogy nagy formában vagyunk.
1 edzőmeccs volt eddig egy kis csapat ellen: Solbiatese-Milan 0-12




Szerda, Július 27:

Bronz meccs:
18:15   Internacional - Milan   3,25   3,25   2,20   

Döntő:
20:45   Barcelona - Bayern München    2,40   3,25   2,60