Copa América 2011

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri meg az idei Copa América-t?

Argentína
16 (20.5%)
Brazília
21 (26.9%)
Uruguay
17 (21.8%)
Chile
9 (11.5%)
Paraguay
4 (5.1%)
Kolumbia
5 (6.4%)
Más válogatott
6 (7.7%)

Összes szavazó: 76

Na ja, full papírforma volt az Argentína 1:1, Brazília 0:0 és a Paraguay 0:0. Én hülye hogy hogy nem játszottam meg kombiba ezeket, biztos jól fizetett volna..

Idézetet írta: MilanEnci Dátum július 04, 2011, 10:20:30
Ennyi mérkőzés után értékelni a tornát, csak gratulálni tudok.  ::)  :-X

Ti sem gondoltátok komolyan, hogy az első csoportmeccseken majd 6 gólt vernek a brazilok, vagy az argentinok.
A focisták nagy része Európában játszik, nem kell ecsetelni mennyi mérkőzés van a lábukban. Majd ha KELL az eredmény, odateszik magukat, ebben biztos vagyok! Szép napot!

Ahhoz képest, hogy szinte a leggyengébbek ellen játszottak, illetve 2-3 hetet pihenhettek a Copa előtt, nem úgy, mint a VB előtt tavaly, "KICSIVEL" többet vártam(tunk) volna a 2 nagyágyútól. És tavaly is tél volt ekkor, és tavaly se sziporkáztak az első meccsen, DE MÉGIS NYERTEK (Arg-Nig 1-0, Bra-ÉK 2-1). Ezek után megérted, hogy miért mondja mindenki, hogy szar az egész.  :) Ráadásul az argentínok HAZAI PÁLYÁN játszanak, ahol kutyakötelességük lenne minden meccsen nyerni 2-3 góllal, még a brazilok ellen is. Akár első meccs, akár második meccs.

Idézetet írta: umekumek Dátum július 04, 2011, 10:43:52
Na ja, full papírforma volt az Argentína 1:1, Brazília 0:0 és a Paraguay 0:0. Én hülye hogy hogy nem játszottam meg kombiba ezeket, biztos jól fizetett volna..



7,00

;)

Idézetet írta: Tomihmv Dátum július 04, 2011, 10:45:08
Ahhoz képest, hogy szinte a leggyengébbek ellen játszottak, illetve 2-3 hetet pihenhettek a Copa előtt, nem úgy, mint a VB előtt tavaly, "KICSIVEL" többet vártam(tunk) volna a 2 nagyágyútól. És tavaly is tél volt ekkor, és tavaly se sziporkáztak az első meccsen, DE MÉGIS NYERTEK (Arg-Nig 1-0, Bra-ÉK 2-1). Ezek után megérted, hogy miért mondja mindenki, hogy szar az egész.  :) Ráadásul az argentínok HAZAI PÁLYÁN játszanak, ahol kutyakötelességük lenne minden meccsen nyerni 2-3 góllal, még a brazilok ellen is. Akár első meccs, akár második meccs.

Nyerhettek volna persze, voltak is helyzetek, nem is kicsik, de a foci már csak ilyen! :) Én csak azt mondom, ne pár meccs alapján ítéljük már meg a tornát! Mind Brazília, mind Argentína tovább fog jutni, nekik ez a lényeg, és nem az 1.11-es odds stb. :) A 2. körtől már rá lesznek kényszerítve, hajtsanak, akkor majd jönnek is az eredmények!  :beerchug:

Csak az a baj hogy Én most fogadtam rájuk.Még szerencse hogy nem nagy pénzzel.Azt hiszem fogadás szempontból részemről ennyi volt a copa.
Alig várom hogy induljanak a bajnokságok.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 04, 2011, 10:55:26


7,00

;)

Szóval Te bundáztad el az egészet,tudtam én,h nem volt véletlen   ;D

Idézetet írta: Stevan87 Dátum július 04, 2011, 11:17:48
Szóval Te bundáztad el az egészet,tudtam én,h nem volt véletlen   ;D

;D

Ennyi, grat csacsa koma!


Nem semmi, legalább valaki jól járt. Szép volt, Csacsa!

Ami a tornát illeti: nagy a hasonlóság a VB elején történtekkel, ahol alig esett gól és az összes csapat azért játszott csak, hogy ne kapjon ki. Ezek a tornák már csak ilyenek. Mondjuk látva a brazil meccs második félidejét, ahol a sárga-zöldek még kapura se lőttek, valóban felmerül az emberben a gyanú, főleg manapság...

Idézetet írta: Luckyboy Dátum július 04, 2011, 11:42:50
Mondjuk látva a brazil meccs második félidejét, ahol a sárga-zöldek még kapura se lőttek, valóban felmerül az emberben a gyanú, főleg manapság...

Amiben nagy pénz van, ott semmi se kizárt. :) Minden a pénzről szól már sajna.

Kevésbé érdekelne hogy gyenge meccsek ha legalább nyernék rajtuk mint állat.
És igen manapság minden a pénzről szól sajnos. :(

Idézetet írta: Luckyboy Dátum július 04, 2011, 11:42:50
Nem semmi, legalább valaki jól járt. Szép volt, Csacsa!


Köszönöm!  :)

Fogadni mernék rá hogy az Uru meccsén over lesz. Szolidabb téttel be is próbáltam 2.20-on.

Idézetet írta: umekumek Dátum július 04, 2011, 12:36:53
Fogadni mernék rá hogy az Uru meccsén over lesz. Szolidabb téttel be is próbáltam 2.20-on.

Én is ezen gondolkozom egyébként...