Vivarobet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sokat nem tudok az irodáról csak annyit, hogy az ÚJ tagok kapnak 10$-t. Ezért töletek kérdem, mennyire megbizható ez az iroda?

Bonus receives any new user of the site www.vivarobet.com, who correctly enters his data during registration. The user should send the copy of his identity to e-mail [email protected].
Bonus - $10, 300 RUB, €8.

Terms of the bonus:
Each new user of the site www.vivarobet.com should send the copy of his ID card to e-mail [email protected].
Each new user of the site www.vivarobet.com should send that address, which is specified during registration, to the e-mail [email protected].
After sending data to email address [email protected] the account of the user will be replenished with a bonus of $10, 300 RUB, €8 within 3 working days.

A sbr oldalán nincs is fenn ez az iroda, én hanyagolnám.

még nem jelenkeztem, 1x megvárom lássam, hogy fizet vagy nem

Olyan irodák sincsenek fent az SBR-en, mint például az SBObet, szóval ez még nem jelentené feltétlenül azt hogy ez egy csaló site, de nem éppen szimpatikus az hogy ez egy örmény iroda, ismeretlen licensszel, bizonyos grafikai elemeket a bwin oldaláról vették át, ráadásul regisztrációkor kéri vagy az útlevél, vagy a jogsi számát. Odáig már nem fáradtam el hogy megkérdezzem őket, és hogy ha valakinek egyik sincs, csak személyi, akkor már nem is regisztrálhat?

Idézetet írta: dzoli Dátum június 23, 2011, 13:31:16
Olyan irodák sincsenek fent az SBR-en, mint például az SBObet, szóval ez még nem jelentené feltétlenül azt hogy ez egy csaló site, de nem éppen szimpatikus az hogy ez egy örmény iroda, ismeretlen licensszel, bizonyos grafikai elemeket a bwin oldaláról vették át, ráadásul regisztrációkor kéri vagy az útlevél, vagy a jogsi számát. Odáig már nem fáradtam el hogy megkérdezzem őket, és hogy ha valakinek egyik sincs, csak személyi, akkor már nem is regisztrálhat?

szerintem az ilyeneket érdemes hanyagolni...én a worldbettel szoptam be anno, meg még sokan másik is.

én is találkzotam olyan irodával azt mondták ha nem küldök útlevélről másolatot nem regizhetek, nem számit ha nincs útlevél.

akkor asszem h nem regizek  ;D

sztem ezt az irodát egyenlőre hanyagold..:)

Idézetet írta: manyman Dátum június 23, 2011, 16:01:21
sztem ezt az irodát egyenlőre hanyagold..:)

egy kicsit utánna néztem a dolognak és vannak olyanok akit kifizettek

Ha jól fordítottam, akk befizetés nélküli bonuszt ad..
Ez esetben rajta..

Idézetet írta: manyman Dátum június 24, 2011, 13:06:47
Ha jól fordítottam, akk befizetés nélküli bonuszt ad..
Ez esetben rajta..

Pontosan, csak annyi, hogy el kell küld a személyit, s mikor kéred a kifizetést, be kell fizess minim 1$. Bankkártyával szerintem nem érdemes befizetni, MB-vel biztonságosabb nem?

Igen, MB-vel biztonságosabb, mert a kártya adataid nem kerülnek az irodához.

@vmlinuz: A MB-rôl csak nevemet tudjak meg nem?


A mail címedet, elvileg a többi adatot védi az MB

Segitene valaki a kitöltésben?

Name: *    - amennyibôl tom ide a családnév kell
Last Name/Surname/: *    -most jön a baj, 2 vezeték nevem van, akkor most h lesz?
Middle Name:


last name: írd be a vezetékneved, ha 2 van 2 írj. úgy ahogy a hivatalos okmányodon van,
amit majd küldesz nekik