Vivarobet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Yuber Dátum július 13, 2011, 18:22:45
Regisztrációnál csak útlevél és jogsi számot lehet választani, személyi számot hol kell megadni?

És ez a rész mit jelent a bónusznál?
"Each new registered user of VivaroBet should send that address, which is specified during registration, to the e-mail [email protected]. "

Lehet szemelyi szamot is, de akkor a szemelyit kell elkuld (a [email protected] -ra) h megkapd a bonuszt

Document number: ide irod be a szemelyi szamot

Elküldtem nekik tegnap, elv 3 munkanap míg jóváírják a bónuszt. Ugye befizetés nélkül is megadják?

Idézetet írta: Yuber Dátum július 14, 2011, 17:53:18
Elküldtem nekik tegnap, elv 3 munkanap míg jóváírják a bónuszt. Ugye befizetés nélkül is megadják?

nem mindenkinek

Sziasztok! Megkaptam a 8€ bonuszt és az lenne a kérdésem,hogy ezt hányszor kell megforgatni mielött kikérném illetve MB-re mennyi a minimum kifizetés? Nem találtam ezekröl sehol infot...Ha valaki tud segiteni megköszönném! Köszi elöre is!! :cya:

3x kell megforgatnod, azt hiszem 1,50 oddson minimum.  30 napod van rá.   :ok:

1,4-es oddson kell, de nekem az volt a baj, hogy kipörgettem és kikértem 20$-t de jött vissza levél, hogy mielőtt kifizetnek fogadjak 20$ értékben minimum 1,4-es oddson.Na most kérdezem Én hogy, hogy is megy ez?

Sziasztok! Egy nagy piros pontot adok a Vivarobet irodának! MB-re kértem kifizetést és kb.25 perc mulva a számlámon volt!! :great: Egyébként mindenkinek csak ajánlani tudom az irodát,nincs be illetve kifizetési minimum MB-röl/akár 50 centet is be lehet fizetni!!!/,egész jok a szorzok és az élőfogadás se rossz!! Cseten segitökészek/igaz nem magyarul../ :ok: :cya:

Csak engem nem enged belépni az oldalra???

Idézetet írta: Boci17 Dátum szeptember 06, 2011, 08:26:17
Csak engem nem enged belépni az oldalra???

Én most léptem be.

Most már én is be tudtam lépni :)

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni? A Vivarobet a bonus-ról e-mailt küld, vagy csak a balance-nál látszik?

Sziasztok!

Megy még az irodának ez a befizetés nélküli 8-10 euros akcioja amugy?

Tudtommal nem :( , de mérget ne vegyél rá, mindjárt írnak az "okosabbak"!

Már nem megy a facebukos ingyen 10$...
De van naponta ingyen kombi  :great:  20$
Három darab ,ha ügyes vagy az  60$ naponta. :D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 23, 2011, 13:52:09
Már nem megy a facebukos ingyen 10$...
De van naponta ingyen kombi  :great:  20$
Három darab ,ha ügyes vagy az  60$ naponta. :D

Bövebben kifejtenéd megköszönném. :ok: