Vivarobet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Működik még a FREE BET, vagy tényleg megszűnt ahogy itt 1-2 kommentel feljebb írtátok!?  Mert én sehol sem találom az oldalon....  :noway:

Az új honlap megjelenésekor a régi verziót használva lehetett elérni, de ma már csak az új elérhető, melyen egyelőre nincs fent a játék.

Idézetet írta: csatarid Dátum január 02, 2013, 19:38:58
Át kell tenned a "Main Wallet"-ből a sportfogadói (betting) számládra. Nevedre rákattintasz aztán "My Wallets" menüpont.

Köszi szépen! :cya:

Idézetet írta: medvejenci Dátum január 02, 2013, 20:12:09
Hali

Nekem ez nem teljesen világos.Regsiztrálok belépek az oldalra, ingyen tippelek és ha bejön a tipp akkor nyerek moneyt?Ez miért éri meg nekik?

Van valami bónuszuk most?
Két évig lehetett ingyen tippelni ,pont most szünt meg :crazy:

Sziasztok! Segitseget, tanacsot kernek, hogy mobilrol mikepp lehet penzt feltolteni, mert belepve az oldalra sehol sem talalom..Korabban mindig asztali geprol rendeztem,de most csak a telo van ezert lenne fontos.
Elore is koszonom a segitseget!! :cya:

Sziasztok!

Itt lehet bankkártyáról befizetni?

Sziasztok! Ujra megismètlem koràbbi kèrdèsemet...Mikèpp tudnèk befizetni mobilrol??? :'(
Nagyon fontos lenne,de egyszerüen nem talàlok deposit opciot,minden màs okè.
Remèlem tud valaki segiteni! Elöre is köszönöm szèpen! :cya:

Idézetet írta: artur33 Dátum július 02, 2013, 08:30:56
Sziasztok! Ujra megismètlem koràbbi kèrdèsemet...Mikèpp tudnèk befizetni mobilrol??? :'(
Nagyon fontos lenne,de egyszerüen nem talàlok deposit opciot,minden màs okè.
Remèlem tud valaki segiteni! Elöre is köszönöm szèpen! :cya:

Nem ismerem a vivarobet-et, a mobilfelületét meg pláne nem, de több irodánál (pl. unibet, betredkings) a mobilfelületről nem lehet befizetni.
Itt is előfordulhat ez...

Próbálj olyan gépről belépni és befizetni, amit nem használ más vivarobetes fogadásra.
(ha elég bátor vagy, egy netkávézóból is meg tudod oldani)