BetRedKings

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem 3-4 nap szokott lenni a skrilles kifizetés.

Idézetet írta: Knapp Dátum április 28, 2013, 20:49:46
Mennyi ideig szokott tartani náluk Skrillre a kifizetés? Mikor érdemes reklamálni? hehe
Csak mert 2 napot írnak...

Nekem egy múlt heti kifizetés 24 órán belüli volt Skrillre (munkanap).
Ez a pókeres baromság viszont 2-3 napot elvett, mire rájöttem, hogy hogyan kell (pedig nem ez volt az első kifizetésem).

Ingyenes élő fogadást kínálnak a ma esti Chelsea - Tottenham meccsre max. 25EUR értékben.

BetRedKingsnél az első vesztes élő fogadás visszatérítése freebetként nem ugyanúgy működik, mint a bet365-nél. A freebet, ha nyer, akkor csak  a nyeremény lesz kifizetve, a tét az nem. Tehát ha 10 téttel fogad valaki 1.5 oddsra és nyer, akkor az csak 5-öt fizet, nem 15-öt.

Idézetet írta: pocket Dátum május 08, 2013, 09:17:13
BetRedKingsnél az első vesztes élő fogadás visszatérítése freebetként nem ugyanúgy működik, mint a bet365-nél. A freebet, ha nyer, akkor csak  a nyeremény lesz kifizetve, a tét az nem. Tehát ha 10 téttel fogad valaki 1.5 oddsra és nyer, akkor az csak 5-öt fizet, nem 15-öt.

Ez most nem egészen világos. Tehát ha 10 fogadok 1,5-s oddsra és nyerek akkor lefelezem a pénzem?



"A nyeremény az Ingyen Tét összegét nem tartalmazza" ez van a szabályzatban. Én a múltkor fogadtam náluk az első élő vesztes fogadás után visszatérített freebettel. A tét 10 volt, az odds kb. 1.5, a fogadás nyert, de csak 5-öt fizettek. Rákérdeztem, hogy mi van, akkor mondták, hogy a freebetnél a tét nem kerül kifizetésre, csak a nyeremény, amit a freebet tétjével szereztem, nézzem meg a szabályzatot. "A nyeremény az Ingyen Tét összegét nem tartalmazza" kitételre akkor bukkantam rá. Kicsit félreérthető meg alig észrevehető volt, de így végül is igazuk volt, most viszont már ilyen feltételekkel én nem nagyon látok ebben a promóban fantáziát.

Kezdem kapiskálni, ha nyer az élő tét akkor rendesen ki van fizetve, ha veszít akkor visszatérítik "Ingyen Tét" formában és ha az nyer ott csak a nyeremény lesz kifizetve. Télleg nem túl vonzó így esetleg vmi arbitrázzsal vagy tréddel.


Lenne egy olyan kérdésem hogyha a bonusz miatt közvetlen mastercard bankkártyával fizetek be azt viszont már MBre kikérhetem?

Az, hogy freebetként adják vissza, csökkenti a nyereségünket, de azért pár euró így is kockázat nélkül kiszedhető!
Az a fontos, hogy magas szorzóra tegyük fel az esetleges freebet-et és a várható nyereményt biztosítsuk le máshol.
Pl. 3-as és 1.5-ös szorzók esetén.

25 x 3 = 75, azaz 50 euró a várható nyeremény
Így 50/1.5 = 33.33 eurót kell feltenni máshol, azaz mindkét esetben 16,67 eurót lehet kivenni a 25-ös freebetből.

Mivel előtte már kettőt kellett fogadnunk (ugye egy meccs előttit és egy élőt is), ez még nem a hasznunk, ha azokon veszítettünk néhány további eurót...

Van valakinek dollár számlája?
Ott is 25 USD a maximum visszatérítendő összeg?
A leírásban nem szerepel...

Magyarul próbált már levelezni velük valaki?
Angol supportot látok...

Magyar support egy héten ha egyszer elérhető. A kiírásban így szerepel:"€25 £20, $25" szerintem számlafüggő, hogyha dolláros a számla, akkor 25$ a maximum, ami feltehető.
A 16 euro körüli nyereség, az így elvileg tényleg kiszedhető, ha valakinek van ennyi pénze irodáknál. De azért 1.5-3 körüli szorzópárt, pláne a BetRedKingsnél élőben (mert ez csak élőfogadásra használható freebet) szerintem nem egyszerű találni. A másik ami még engem visszatart, hogy az első két fogadásnál erre a meccsre nehéz lesz még kisebb veszteséggel is visszafogadni másik irodánál, mert most ilyen szempontból biztos, hogy figyelni fogják az oddsokat. Azért lehet, hogy még meggondolom, mert már egyik irodánál tettem erre a meccsre.

Bónusz miatt most szerintem nem kell mastercardot használni. De a mastercard használata után nekem engedték MB-re kérjem a pénzem.

Idézetet írta: bookie Dátum május 08, 2013, 10:39:38
Lenne egy olyan kérdésem hogyha a bonusz miatt közvetlen mastercard bankkártyával fizetek be azt viszont már MBre kikérhetem?

Idézetet írta: pocket Dátum május 08, 2013, 12:47:21
Magyar support egy héten ha egyszer elérhető. A kiírásban így szerepel:"€25 £20, $25" szerintem számlafüggő, hogyha dolláros a számla, akkor 25$ a maximum, ami feltehető.
A 16 euro körüli nyereség, az így elvileg tényleg kiszedhető, ha valakinek van ennyi pénze irodáknál. De azért 1.5-3 körüli szorzópárt, pláne a BetRedKingsnél élőben (mert ez csak élőfogadásra használható freebet) szerintem nem egyszerű találni. A másik ami még engem visszatart, hogy az első két fogadásnál erre a meccsre nehéz lesz még kisebb veszteséggel is visszafogadni másik irodánál, mert most ilyen szempontból biztos, hogy figyelni fogják az oddsokat. Azért lehet, hogy még meggondolom, mert már egyik irodánál tettem erre a meccsre.

Angolul írtam és magyarul válaszoltak.  :)
Igen, 25 dollárt írnak ők is.

Azért rákérdeztem, hogy lehet-e a későbbiekben devizanemet váltani, mert nagyon nem emlékszem, miért választottam egyáltalán USD számlát anno...

A meccs előtti fogadást viszonylag olcsón meg lehet úszni, ott a lehető legkisebb szorzóra kell tenni a Betredkings oldalán, így jóval kevesebb pénz kell a fedezéshez és persze az sem mindegy, hogy ha 5%-ot veszítesz, akkor az kicsi vagy nagy összegre vetül-e.

Élőben lehet kicsit trükközni - bár valóban rosszak a szorzók - mondjuk egy under 1,5-öt megjátszani náluk és csak 10 perc múlva fedezni máshol. Ha van ebben a 10 percben gól, na az szívás, de különben pofásabb szorzópárt kapunk.

Igen, főleg overes irányba óvatosak az oddsokkal, azt figyeltem meg, élőben is, de azért meccs közben van amikor tévednek és el lehet csípni egy jó oddsot, de ez a mai meccs szerintem nem ilyen lesz. A freebetet is később majd csak élőben lehet megtenni, ott azért lesz idő kivárni. Valószínű, hogy megpróbálom, olyan hatással volt rám ahogy levezetted ezt a szisztémát, csak jól lehet belőle kijönni, még ha nem is sokkal.

Az első 25 euró lejátszását 2 eurós veszteséggel lehet kihozni, pedig nézegettem vagy 20 percig a szorzókat...

A legkevésbé költségigényes mondjuk egy "under 5,5", ahol kevés pénz kell a másik oldalon a biztosításra, 10-es feletti szorzónál 2,5 euró alatt megússzuk.
(na és a meccs alatt ez a szorzó szépen fel is mászhat)

Még mindig él az a korlátozás, hogy az MB-ről befizetők nem vehetnek részt az ilyen promókban?