Einstand Tippjei!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


április 14, 2013, 15:48:25, Einstand
Első játékhét
,2011.07.08 Sziasztok! Ebben a topikban a  tippjeim egy részét osztom meg veletek. A hosszútávú cél nettó haszonként 10 millió ft.(A célt ki kell tűzni ;D) Emlékeim szerint veszteséggel játszom. .

Szívesen fogadom a véleményeket a tippekről.  Az oddsok egyenlőre alacsonyak. Ha úgy látom, hogy a 18 szelvény variációja elég jó találati eredménnyel párosul, akkor  magasabb szorzós meccsekkel megpróbálom optimális szintre hozni a befektetés összegét, a 24 mérközés nehézségi kimenetelével. Ha minden összhangba kerül a jövőben, akkor kialakulhat az ideális játék, ami talán alkalmankénti nagyanyereménnyel is párosul! Keresem a választ arra, hogy egy nyereséges fogadó hosszú távon milyen átlag hozamot tud elérni?




24 esemény, 16db 6-os kötés+ két 12-es kötés[/b]

felső[/color]
          *              *               *                *
           *              *               *                *       
          *               *              *                *



*              *               *                *
*              *                *                *       alsó
*               *              *                *


bal1                          bal2                         jobb1                        jobb2




Minden csillag egy esemény. Felül és alul 4 csoport van. A felső 4 csoport az alsókkal külön találkozik. Ez így 4x4=16 db 6-os kötés.
Továbbá két szelvény 12-es kötéssel: Felső bal egy és kettő csoport az alsó jobb egy és kettő csoporttal szerepel egy szelvényen v. a felső jobb egy és kettő az alsó bal egy és kettő csoporttal! Tét 200ft / szelvény Játék ára 3600ft [/center]

A játékban rengeteg rizikó van!  24/20-as találati aránnyal  bebukhatom a teljes hetipénzt.


Első játékhét!

27.hét /2 Egyenleg összesen -3600ft

18 szelvényemből a 17-18.

Salzburg-Lyon           V     1,75           Magyaro.-Izrael         H 1,36
Bremen- Midtjylland   H     1,40           Román Fehéror.női  H 1,33
Kecskemét-Videoton  V     1,96           Francia-Spanyolor    H 1,45
Cork city- Salthill        H     1,08           Horváto.-Nagybrit.     H 1,49
Maribor-Domzale       H      2,00          Perth Glory- Celtic    V 1,43
Szlovénia- Belgium    H      1,30          Bochum-Rangers       V 2,00
Görögország-Ausztria H     1,15          Jubilo I.-yokohama     H 2,43
Szlovákia-Törökország H   1,24          Kashiwa R-VegaltaS.  H 2,00
Honka-Myllykoski PA   H    1,58          Venezuela-Ecuador    V 2,34
Mariehamn- Haka       H    1,65             Kashima A.-Albirex     H 1,50
SahtarD.-Obolon Kij.  H     1,15            St.Patricks-Dundalk   H 1,65
Gremio-Coritibia         H    1,65            Elfsborg-Örebro         H 1,60
Várható nyeremény: 19.025ft             Várható nyeremény: 100.665ft

Még annyi infó, hogy tartalmaz röpplabdát is. Minden esemény látható a két nagy szelvényen.

Egyenleg a játékhét végén: -3600ft 24/15 találat


Sajnos alul nem sikerült hibátlanul hármat eltalálni, ezért a két 5 találatos szelvény nem hozta vissza még a befektetett összeget sem.


Szia!

Elnézésedet kérem, hogy belepiszkítok a naplódba, de ezt hogy?
"A hosszútávú cél nettó haszonként 10 millió ft.(A célt ki kell tűzni ) Emlékeim szerint kis veszteséggel játszom." Ráadásul nincs döntetlen?

#2 július 09, 2011, 19:09:31, Einstand
Ha nem hinnék benne nem is játszanék. A pokerben nyereséges voltam, de az egészségemnek a stressz miatt nem volt épp szerencsés. Abba is hagytam, mert kialvatlanná váltam. A tippmix nem jár akkora pulzus ingadozással. Ebbe ugyanúgy bele kell tanulni, viszont a közérzetem nem igazán befolyásolja. Meglátjuk, hogy mit hoz a konyhára...   Ha nem megy, akkor úgy is elmegy majd a kedvem az egésztől. Gondolom, amikor elkezdted, akkor az elvárásaid magasabbak voltak, mint az elért eredmény, amit produkáltál. Remélem nem, de azt hiszem, hogy az optimizmus az egyik legfontosabb alapja minden szerencsejátéknak. Egy kalappal mindenkinek! 

Egy ilyen szelvény 3 havonta ha bejön egy.. rengetek pénzt bele kell pumpálni mire visszahozza, ha ehhez van türelmed és pár milliós bankod akkor talán megéri.De hajrá!

#4 július 10, 2011, 09:46:39, Einstand
A héten nem hiszem, hogy nyerek. Nincs most nálam a füzet, amibe a mérkőzések párosításai szerepelnek, de szerintem a többin is elcsúsznak a dolgok. Ha meglesz az összes eredmény, akkor majd a szisztémába is beépítem az eredményeket színekkel. Folyamatos játék mellett, ha 200.000 ft ráfordításig még nem éri el vagy nem közelíti meg a nyeremény a kifizetett összeget, akkor valószínűleg veszteséges is maradok.

#5 július 13, 2011, 14:03:37, Einstand
Unibeten egy kis mazsolázás a napi eseményből!

Aik stockholm- Halmstad  D 4.75
Helsingborg- Djugarden   H 1.55

tét :200ft
Várható nyeremény :1472ft

A részeredmények eddig nem túl jók...

Denbosh-Hartlepool H 1.8
döntetlen tét visszajár

Tét:950ft

Várható ny: 1710

Helsingborg-Djugarden H 1,55

tét 300ft

Várható ny: 465

A heti 3600 ft-os tippem már készül. Javarészt euróligás és bl selejtezőkből fog állni.

#6 július 28, 2011, 22:53:34, Einstand
Második játékhét

24 esemény, 16db 6-os kötés+ két 12-es kötés
A játék leírása az 1. bejegyzésben

                                  *                         *                          *                      *
                           *                         *                          *                     *
                           *                         *                          *                      *


                          *                          *                          *                     *
                          *                         *                          *                     *
                          *                        *                         *                     *




SlovanBrat-Tobol H 1,2                                          Pjunik Jer-Plzen 1.félidő V 2,12
IA Akranes-Leiknir H 1.17                                      *(0-1)Maribor-Dudelang H 1,21
Chile gólt szerez   1,2                                           Din Zagreb-Neft.Baku H 1,18              
Kansas city-Richmond H 1,38                               Part Belgrad-Skendij H 1,14
Malmö-Torshavn 0 vagy 1 gól  7,75                          Linefild-Bate Boriszov V 1,35
Sturm-Videoton 2vagy3 gól 1,93                            Paks- Tromsö D 3.00                                                               
Rosenborg-Breidablik 2,5 under 2,63                      Brazil-Ecuador 1.f H 1,55                             
FTC-Aalesund H 1,98                                          Kecskemét-Aktobe H 1,8
St.Pauli-Ingolstadt H 1,7                                       Debrecen-Vasas H 1,4
Rostock-Paderborn H 2,03                                    Diósgyör-ZTE H 2,27
Rapid wien-Trenkw.Ad. H 1,51                              Újpest-Pápa H 1,58
*(1-0)Riga-Wisla Krakkó D 3,5                                Honvéd-Györ D 3,00

Várható ny: 188.740ft                                             Várható ny: 117.470ft

*(1-0)Riga-Wisla Krakkó D 3,5 lenne a 12. esemény, de a várható ny átlépte volna a megengedettet. A 6-os kötéseknél ez nem volt gond.


Ideje egy kis önkritikát gyakorolni.  Sajnos nem úgy néz ki, hogy beválik a stratégiám. Probléma a magas kötésszám. Két eseményt úgy látom elég jó százalékban találok, de a 2-szer három eseményt nehéz eltalálni. Ha különválasztom a "nagy játékot"  ;D a hagyományos egyszeri fogadásaimtól, akkor közel két hét elteltével kijelenthető, hogy az utóbbi jövedelmezőbb lehet.

Az e-heti tippem még tartalmaz rizikót bőven.  Sajnos a Kansas city gyenge szereplése finoman fogalmazva is el.úrta a játékom még akkor is, ha maradt egy csekély esély a 6 találatra.  A szimpla fogadásaimat 4400ft tőkével kezdtem, amibe ugye nincsenek benne a 3600ft-os tippek . Szerencsére ez az összeg még nyitott fogadások nélkül is megvan.

A 6 kötéseket külön kezelve a lesújtó -7200 szintre juthatok Vasárnapra, ha a szerencse továbbra is elpártol tőlem...  :noway: Nem preferálnám a tippjeimet senkinek sem jelen pillanatban...


Ha nem lennék leégve anyagilag, akkor folytatnám a játékot ezzel a szisztémával annyi különbséggel, hogy a hat helyett 4-5 eseményekre tervezném meg, de most nincs lé, így Augusztusig visszaállok a szimpla fogadásokra. A kezdeti lelkesedésem még megvan, mert ez egy tökéletes hobbi a számomra. Nem sajnálom a befektetet pénzt.


Egyenleg: -7200ft   Találatok: 24/15

#7 július 29, 2011, 14:50:19, Einstand
Itt egy grúz-moldáv összecsapás. Véleményem szerint egy sovány vendég sikerhez a 4,25-ös szorzó nem rossz ajánlat.

FC Zestafoni - Dacia Chişinău  2 (4,25)   Tét 500ft
:bash:
Csináltam erre egy kombinációt is, de látható a tét nagyságán, hogy nem nagyon bízok benne!

Kecskeméti TE - FK Aktobe  1 (2,25)
BK Häcken - FC Honka  X (3,80)

FC Zestafoni - Dacia Chişinău  2 (4,25)


Teljes nyereményszorzó táblázat: 36,34
Lehetséges kifizetés: 1816,88

Tét :50 Ft 


#8 augusztus 01, 2011, 11:01:10, Einstand
Mára egy vizilabda meccset választottam egyszeri fogadásra, ami remélem nem borul fel.

Vizilabda
USA-Németország félidő: H  1,77 :bash:
Tét 1377Ft

Variációs játékot még nem biztos, hogy játszom, de ha mégis akkor egy kis stratégiai újítást viszek bele a játékba.

Ez kb így nézne ki:



20 esemény  6-os kötésekben 36 szelvényen




1.sor                     *                      *                     *
2.sor                     *                      *                     *


3.sor            *                     *                     *                *
4.sor            *                     *                     *                *

               
5.sor                      *                      *                    *
6.sor                      *                      *                    *


Ugyan sorokba rendeztem, de oszloposan kell nézni. Felül 3*2 esemény van külön csoportosítva. Tehát ami szorosan egymás alatt van az egy szelvényre kerül, de úgy, hogy az alatta lévő sorokban a többi 2-eseményesek mindegyikével szerepel a szelvényeken. Ez azt jelenti, hogy 12 szelvényen van rajta. Mivel három oszlopon fut a játék ez 27 szelvényt jelentene, de a középső sor 4*2 eseményre épül így nem 3*9, hanem 3*12-vel kell számolni. Akkor van 6-os, ha az 1-2 a 3-4 és az 5-6 sor mindegyikében sikerül legalább  egy csoportot eltalálni. 1-2. sorban erre három lehetőségem van a 3-4-ben négy és az 5-6-ban is három.

#9 augusztus 01, 2011, 11:02:46, Einstand
Harmadik játékhét

Elkészítettem a tippem!

Nem vagyok vele 100%-ig elégedett, mert túl könnyen bukássá válhat ez is. Ha ez nem jön be, akkor el kell fogadnom azt, hogy jobb kitölteni inkább csak egyetlen szelvényt, mint többet.

Szisztémám

20 esemény 24 szelvényen 6-os kötésekkel!


                           *                     *                           
*                    *

                       

*                  *                         *                         *                   *                         *
*                  *                         *                         *                  *                         *


*                                    *
*                                     *
Függőleges elrendezésben a szokásos módon! Mind a három sorban kell legalább 1 db kettesnek jönnie, ahhoz, hogy nyertes szelvény legyen! Az első és a harmadik sor eseményei valamelyest kiemeltek, mert azok több szelvényen szerepelnek. Még mindig 6-os kötések...

Tippjeim



Fc Köbenhav-Shamrock 1,12 H                 Twente- Vaslui 1,25 H
Nac.Madeire-Häcken     1,21 H               Az Alkmaar-Jabolnec 1,34 H
Bursaspor-Gomel 1,24 H                        Santos-Flamengo 3,15 D       
Sparta Praha-FK Sarajevo H 1,3             Standard. L- FC Zürich V 3,7   
Atl.Madrid-Strömsgod 1,13 H                 Paks-Hearts V 2,42               
Mainz-Gaz Metan H 1,14                      Győr-Haladás H 1,5
Benfica-Trabzonspor H 1,33                  Siófok-Újpest V 2,33
Salzburg-senica H 1,39                         Young Boys-Westerlo H 1,45
Rangers- FF Malmö H 1,32                    ÍA Akrenas-Selfoss H 1,59
Botafogo- Avai H 1,38                            Kaposvár-Videoton V 1,75

Befektetett összeg: 4800ft     

Találatok: 20/13

Az alja máris veszélyben a Rangers gyenge szereplése végett vagy mondjam azt, hogy már megint a Malmö?!  :)  :(...   

Ez így veszteséges hosszú távon.... Valami mást kell majd kitalálnom. Régen én is játszottam a legnépszerűbb stratégiákat és 4000-ről 100 ezer fölé jutottam kétszer is. Amikor viszont  már 4 vagy 5. próbálkozáson 22000 ft  tétet raktam egy meccsért az már a rossz bankrol menedzsmentről szólt.

Egyenleg: -12000ft

#10 július 29, 2011, 01:11:22, Einstand
Egy kis statisztika és elemzés!

A kiadási oldal 3 meccsel a harmadik játékhét vége előtt katasztrófális. Ha a videoton nyer, akkor már valami visszajön a hetiből és ha az Újpest is, akkor ez a hét pluszos lehet.

A három hét tippje tartalmazott 68 eseményt, amiből 3 eredmény még nincs meg. 65 mérkőzésből 42 mérkőzést eltaláltam, ami 64%. Ez egy elég jó eredmény, de a kombináció egyenlőre minden eredményt elront.
Ha a 65 eseményt külön külön játszottam volna meg mindegyiket 200 ft téttel, akkor a befektetett összeg most 10600 ft lenne a nyeremény pedig tisztán  2158ft  :great: Meccsenkénti kétezres téttel már 21580, ami  már kezd hasonlítani ahhoz, amit szeretnék!
Ezt az arányt nehéz lesz megtartani, mert az Euroligás meccsekre is egyre nehezebb lesz tippelni. Talán az olasz szezon kompenzál majd valamit, de biztos, hogy ennyire nem lesz jó! Jövő héten ha lesz időm, akkor 20-24 eseményt külön-külön játszom meg!

Érdekessége a dolognak pl a Standard Liege- FC Zürich mérkőzés lehetett volna. Önmagában a 3,7-es szorzó nagyon csábító volt, mert a a Belga focit nem tartom olyan erősnek, mint a svájcit és benne volt a Zürich győzelem a hajráig. Az 740 ft-ot hozott volna a konyhára a legegyszerűbb szisztémában, ami a három heti nyereség egyharmadát adta volna. Ebben a megközelítésben azt látom, hogy érdemes beletenni egy két megérzést még ha az nem is mindig jön. A kis oddsok jók lehetnek a veszteség minimalizálására a nagyok, pedig a nyereség maximalizására. Az alibi kötések megölik az intuítív sikereket! /Lásd Rangers-Malmö/ Azt nem értem, miért kell besz.rni egy hármas odds-tól... Valahogy rossz úgy nekimenni, hogy csak minden harmadik nyer, de valójában hosszútávon a kis szorzók profitja jobban le van nyomva, ami max azt igazolja, hogy mi is menjünk a többi bírka után, hogy mégjobban lenyomjhassák... Igazat tudok adni azoknak, akik azt mondják, hogy a magasabb odds-ra menni jó. Összességében a legjobb nyerő az lehet, aki jó statisztika mellett megtalálja az oddsok számára kedvező hibáiban rejlő plusz profitot és 2,00 szorzó felett alárendeli önmagát annak, hogy csak azokat az eseményeket játsza meg, amit az intuicíója diktál és semmivel sem többet !Tudjon bánni a bankjával és tudja igazolni a tppjeit. Jó dolognak tartom a rövid távú cél kitűzését, mert az adja a játék kedvet és a motivációs erőt+ nem árt figyelemmel kísérni a csapatokat. Ebbe kellene jobban beletanulnom. Jelenleg így látom a három hét tükrében.

#11 augusztus 02, 2011, 12:11:03, Einstand
Szimpla fogadások kötések nélkül.  Szeretnék a háromból legalább egy döntetlent eltalálni.
     
16 egyszeri fogadás 200ft/ esemény összes tét 3200Ft



Cilic, M - Seppi, H    1,48   

Berlocq, C - Ferrero, J-C V    1,31   

FC Copenhagen - FC Nordsjælland  H    1,27   

Silkeborg IF - SønderjyskE H    2,00   

Lokeren - Zulte-Waregem    H    2,10   

Steaua Bukarest - Mioveni H    1,25   

Viktoria Plzeň - Slovan Liberec  H    1,55   

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze H     1,80   

Hradec Králové - Viktoria Žižkov  H  1,62   

Jablonec - Mladá Boleslav  H    1,85   

Dinamo Zagreb - Cibalia  H    1,25   

Paksi SE - Lombard Pápa FC  D    3,55   

Pécsi MFC - ZTE FC  D    3,35   

Widzew Łódź - Wisła Kraków  D    3,05   

Polónia Varsó - Lechia Gdańsk  H    2,00   

Lausanne-Sport - FC Zürich  V    1,80   

Elérhető max ny: 6542ft
Kitűzött cél 3500ft Találatok: 16/9

nyeremény:3356ft

A Pécs-ZTE tűnik számomra a legjobb döntetlennek :noway:. A Wisla könnyen nyerhet egy soványka góllal a bajnokság elején főleg úgy, hogy a kupaszereplés miatt jobban játékban vannak, de bízom a hazaiak jó otthoni mérlegükben. :great: A Paks-Pápa döntetlent, pedig azért várom, mert gyengén játszott az előző fordulóban és a Hearts 1-1 sokat kivehetett belőlük, mert a magyarok még a hétközi szereplést sem tudják megszokni. A Pápa, pedig eddig jó benyomást keltett.  :great: 16-ből 7-10-ig db nyertes szelvény várható, ami nem biztos, hogy fedezi a kiadást.

Lezárom eddigi tevékenységem és új játékba kezdek! Ha befut az utolsó eredmény is, akkor pontosan lekönyvelem az eddigi eredményeket és a felhalmozott veszteséget.

#12 augusztus 04, 2011, 22:37:41, Einstand
   
Eljött az Augusztus! Új hónap új remények!

Betűkkel jelzem a szálakat. Külön bankkal látom el mindegyiket, így látható lesz az egyes betűkhöz tartozó mérleg!

A. Górnik Zabrze MESA - Śląsk Wrocław MESA  Döntetlen esetén a tét visszajár  Egyszeri, H        200 Ft    1,44   

B. Zagłębie Lubin MESA - Legia Warszawa MESA   Döntetlen esetén a tét visszajár  V    200 Ft   2,02  :bash:

C. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok D    200 Ft    3,15     :great:

D. Pandurii Târgu Jiu - FC Braşov  D    200 Ft    3,00   

E.. FC Inter Turku - RoPS   H  Félidő     200 Ft    1,40     :ok:

F. Kalmar FF - Mjällby AIF  H    200 Ft    1,52   
   
G. AaB Aalborg - FC Midtjylland D    200 Ft       3,25       


Átlag szorzó: 2,25

Megpróbálom én is a több lépcsős játékot emelt téttel. Hét szálon kezdtem el. Nem fogom sürgetni a dolgot. Ahogy egy-egy szálra lesz forrás úgy viszem tovább. 4-5 szint után elkönyvelem a veszteséget.  8) Ebben már profi vagyok.

A mai étlapból a Légia első forulós  vendég szereplését emelném ki. 2,02 a Unibetnél úgy, hogy a döntetlen sem tragédia. Gondolom szeretnének jó rajtot venni. Bízok legalább a döntetlenben. Kettes szorzóért szerintem megér egy próbát.   :bash:  Ha nem akkor azon a szálon emelem a tétet és csökkentem a szorzót.

#13 augusztus 04, 2011, 22:42:37, Einstand
A.   0ft

/1          Westerlo - Young Boys  D    200 Ft    3,25        :redchug:


B.   :noway: ?    ?    ? -200ft

/2  Jovanovski, B - Vinci, R  1,64  V    500 Ft      :great:   


C.  +430ft

/1   Shamrock Rovers - FC Copenhagen   D    200 Ft    4,25        



D.  :noway:    ?      ?     ? -200ft

/2   Falla, A - Guccione, C   H    500 Ft        :bash:



E.  +80ft

/1       Vaduz - Hapoel Tel Aviv V    200 Ft    2,05   


F. :noway: ?   ?   ? -200ft

/2    Dushevina, V - Rezai, A     H 500 Ft    1,60      :great:   



G. :noway: ?   ?   ? -200ft

/2    Panathinaikosz - OB  H    500 Ft    1,60           

A Telaviv 2.05-ös szorzója meglepett. Ugyan nincs gól kényszer, de a lichetnsteini foci meg sem közelíti az izraelit. Szerintem a döntelenre is max 25-30% az esély.  :noway: A dánok nem hiszem, hogy nyerni fognak, de a továbbjutást azért kiharcolják talán egy könnyed döntetlennel. A young boys-t idegenben is esélyesebbnek tartom. A svájci futball meghatározó csapata. Idegenben sem szégyenlősek. A westerloba, pedig most nem látok annyi erőt, hogy nyerjen. Ezek persze csak intuicók, amik mögé valamit írni kell, hogy meggyőzzem magam a tipp helyességéről. :redchug:

#14 augusztus 04, 2011, 22:40:23, Einstand
A.       0ft            

B.      +120ft   
/1         Gaz Metan Mediaş - Mainz 05  H    200 Ft    4,50     :noway:   

C.   :noway: ? ? ?    +230ft   
/2    BK Häcken - Nacional Madeira Döntetlen esetén a tét visszajár  V  500 Ft  1,82   :bash:

D.  :noway: :noway: ? ?     -700ft   
/3        FC Spartak Trnava - Levski Sofia H     900 Ft    2,15     :great:   

E.       +80ft   

F.        +100ft
/1        Hajduk Split - Stoke City   H    200 Ft    2,85       

G.  :noway: :noway:    ?      -700ft  
/3  Ingrosso/Ingrosso (ITA) - Sidorenko/Dyachenko (KAZ)  H  900 Ft  1,55   

H.   
/1         Gomel - Bursaspor   H     200 Ft         3,30       
:noway:
I.
/1         Jablonec - AZ Alkmaar Egyszeri, D    200 Ft  :great:   3,30    

J.
/1        Pastor, N - Ciric, N   V    200 Ft    1,30    :ok:    

Első próbálkozásra általában jó oddsokra megyek.
Nézzük a meccseket: A gaz metan egyáltalán nem ilyedt meg a Mainz-tól, így hazai pályán is lesz keresnivalója. 4,5 oddsért nekem megéri a rizikót.  :noway:
A trnava szerintem legalább egyenrangú ellenfele a Levszkinek azzal a különbséggel, hogy a Bulgár foci szerintem hanyatlóban van.  :great:
A Gomelt nem ismerem, de ha idegenben tudott gólt lőni a Bursaspornak, akkor otthon még nyerhet is. :noway:
Az Alkmar, pedig gondolatban szerintem már tovább lépett. A kérdés inkább az, hogy nyer-e egy sovány góllal a Jablonec, ami nem sikerült a bajnokin. :great: