Szeptember 18, 2019, 22:32:45 pm CEST

Szerző Téma: USA hanyatlása - coming III. World War ?!  (Megtekintve 18951 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bendehal

Re:USA hanyatlása - coming III. World War ?!
« Válasz #195 Dátum: Június 29, 2016, 22:30:43 pm CEST »
Vajon nálunk ha Orbán és Vona egy kilépés mellett kezdene kampányolni, pont a menekültekre hivatkozva, hány százalék szavazna erre?
Ilyen mellet nem kampányolnak mert haveroknak nem jutna, vagy haver stromanak.
A többség simán meglenne itt is, sőt.
Vidéken jártál te haver?
Minden beruházás EU-s pénzből megy...
Nézd meg a MÁV-ot, általában a vasút tükrözi egy ország gazdasági állapotát.
Vagy az utak, de azt is az EU fizette, szóval azt ne soroljuk ide.

Nem elérhető afrikailajos

« Válasz #196 Dátum: Június 30, 2016, 09:04:36 am CEST »
ajánlom benézegetni a naplómba, ott megy a népbutítás:-)

Nem elérhető Alibi

« Válasz #197 Dátum: Június 30, 2016, 09:22:38 am CEST »

Csak akkor azt nem tudom mi volt itt 2004-ig? Nem épült, történt semmi? Mi folyt addig Gyöngyösön?  :laugh:

« Válasz #198 Dátum: Június 30, 2016, 09:32:46 am CEST »
Csak akkor azt nem tudom mi volt itt 2004-ig? Nem épült, történt semmi? Mi folyt addig Gyöngyösön?  :laugh:
https://www.youtube.com/watch?v=e9iwwTSuRR8

Nem elérhető Donwemer

« Válasz #199 Dátum: Június 30, 2016, 10:14:10 am CEST »

Addig mindenki vályogházban lakott :D  Én konkrétan leszarom hogy mi épül itt a nagy "eu-s"pénzekből,amíg a fizetésekből max túlélni lehet.

Nem elérhető Anyuci123

« Válasz #200 Dátum: Június 30, 2016, 10:21:23 am CEST »
Sok dolgot megértem már de enyit még soha senki nem lopott mint a minifhürer és strómanjai!

« Válasz #201 Dátum: Június 30, 2016, 10:53:02 am CEST »
Sok dolgot megértem már de enyit még soha senki nem lopott mint a minifhürer és strómanjai!
gazdag ország lenne MO ha csak hazaiak lopnának, és nem Rotschildek, meg Rokefellerek, stb vittek volna ki 260 mld dollárt a rendszerváltás óta
de ugyanez a helyzet minden posztkommunista országban, talán a Cseheknél kissebb mértékben
minél cinkosabb az adott ország politikai elitje, annál jobban tudják csinálni

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlat!
« Válasz #201 Dátum: Június 30, 2016, 10:53:02 am CEST »
5.000 Forint Ingyenes Fogadás

Regisztrálj általunk az Unibethez és a regisztrációs bónuszod mellett egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz.

Kérdésed van ezzel kapcsolatban? Segítünk.

Nem elérhető Proxyi

« Válasz #202 Dátum: Június 30, 2016, 17:03:49 pm CEST »
Ilyen mellet nem kampányolnak mert haveroknak nem jutna, vagy haver stromanak.Vidéken jártál te haver?

Nem igazán értem, mit szeretnél a kérdéseddel?! Arról a szavazásról, ami az ország kormányzásáról döntött, ismételten 4 éves bizalmat szavazott a választóképes tömeg, holott annyi volt a kampány, hogy "Folytatjuk". Ezek után, te komolyan azt hiszed, hogy egy ilyen népszavazás, hogy lépjünk ki az EU-ból, nem győzne itt??? Amikor a briteknél győzött? Amikor itt ahhoz tapsolnak, hogy konkrétan a zsebükből veszik ki a pénzt? Álomvilágban élsz akkor, én is szeretnék.

Nem elérhető Knapp

« Válasz #203 Dátum: Július 03, 2016, 20:38:27 pm CEST »
Ilyen mellet nem kampányolnak mert haveroknak nem jutna, vagy haver stromanak.Vidéken jártál te haver?

Közben Lázár János és Kovács kormányszóvivő finoman elkezdte az EU-kilépés kampányt, mert tudják, hogy lenne rá igény.  ;)
Ráadásul fő radikálisaink most éppen középre húznak, így rá lehet hajtani a Jobbik szavazóira is ezzel.

Egyébként nincs ellentmondás közted ás Proxyi között: hiába épül bármi is uniós forrásból, aki akarja, az a kormánynak lesz érte hálás.
Ráadásul ha szépen letérköveznek egy főteret, abból még maga a település sem lát feltétlenül hasznot, mivel még csak nem is helyi kivitelezők csinálják.

Most már csak azt szeretném tudni, hogyan lesz ebből USA hanyatlás?  :)
(az Unió szétesése már megint nagyrészt a dollárt erősíti...)

Nem elérhető LosGabos

« Válasz #205 Dátum: Augusztus 08, 2016, 13:46:10 pm CEST »
http://sokszinuvidek.24.hu/eletmod/2016/08/08/matol-a-fold-tartalekait-pusztitjuk/

Senza commentare.
a multik miatt van ez a pazarlás, lerövidült termékéletciklus, fogyassz, dob el , vegyél újat, mert ha nem akkor nincs munkahely
azért írom hogy a multik miatt, mert ösztönzik marketinggel az ilyet, meg azt hogy a világ másik feléböl hozzák ide, aztán a zöldek meg mutogatnak hogy az emberek hedonziálnak, én szánalmasnak tartom ezt, postolok egy témába vágó, más aspektusból íródott cikket, hátha valaki elgondolkodik rajta
http://valamiamano.blogspot.sk/2013/01/zoldfasizmus-greeanpeace-es-cia.html

« Válasz #206 Dátum: Augusztus 29, 2016, 19:04:26 pm CEST »
Minden jel afelé mutat, hogy egy komolyabb és kiterjedtebb gazdasági válság jön és az elit a brit kilépést és Trumpot használja majd bűnbakként.

Amennyiben a köztudottan globalista bábnak tekintett Hillary Clinton győzne, és a gazdaság összeomlik, mindenki az elitet hibáztatná.

Amennyiben hagyják, hogy Trump győzzön, vagy szándékosan őt ültetik az elnöki székbe, és a gazdaság összeomlik, a globalisták legfőbb ellenségeként számon tartott konzervatívok számlájára írhatják a bajt.
https://komlomedia.wordpress.com/2016/08/29/valasztasi-cirkusz-trump-lenne-a-befuto/

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

« Válasz #207 Dátum: Szeptember 11, 2016, 08:55:34 am CEST »
a mai évfordulóra egy Mátrixból kivett személyivel emlékezek:

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #207 Dátum: Szeptember 11, 2016, 08:55:34 am CEST »