Betfair - 10$ Bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


szeptember 12, 2011, 14:34:39, Milan

Exkluzív ajánlat azok számára akik általunk regisztrálnak a Betfairre!

Mit kell tenned?

1. Regisztrálja a Betfaiire IDE kattintván

2. Töltsd fel a számládat minimum 20$-val

3. Küldj egy levelet a [email protected] címre, amelyben jelzed, hogy megtetted az első két pontban leírtakat

Bónuszként kapsz 10$-t!

A bónuszok jóváírása heti egyszer történik meg!

A kapott bónusznak nincsenek forgatási feltételei! Tehát szabadon felhasználható!

Ha bármilyen kérdésed van, azt ebben a témában tedd fel.

Sok sikert.  :beerchug:

Azért egy alapmagyarázat kijárt volna !
Pl.:  amúgy ad-e más bónuszt a Betfair plusszban / általában az új ügyfeleknek / vagy csak ezt a 10 dollárt a sportfogadás. org-on keresztül.
Mik a megforgatási kívánalmak? Mert az Ő oldalukról nem sok minden derül ki vagy elég bonyolult, pedig jó matekos voltam. Tudom az oldalnak is kell, hogy új ügyfeleket toborozzon az új szponzornak de a tagok is korrekt felvilágosításra számíthatnának, pláne ott - egy olyan oldalnál - ahol elsősorban az angol nyelv az elfogadott.
Persze semmi sem kötelező, - lehet máshol is játszani - csak a rossz szájíz.....

Meglesz a teljes feltétel is, csak itt most sietni kellett a szponzorizáció miatt.

Ha pár nappal promo előtt regisztráltam, szerintetek kunyizhatok bónuszt? :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 07, 2011, 21:57:26
Ha pár nappal promo előtt regisztráltam, szerintetek kunyizhatok bónuszt? :D

A bónusz csak akkor érvényes ha általunk regisztráltál.

Idézetet írta: csungi Dátum szeptember 07, 2011, 20:20:29
Azért egy alapmagyarázat kijárt volna !
Pl.:  amúgy ad-e más bónuszt a Betfair plusszban / általában az új ügyfeleknek / vagy csak ezt a 10 dollárt a sportfogadás. org-on keresztül.
Mik a megforgatási kívánalmak? Mert az Ő oldalukról nem sok minden derül ki vagy elég bonyolult, pedig jó matekos voltam. Tudom az oldalnak is kell, hogy új ügyfeleket toborozzon az új szponzornak de a tagok is korrekt felvilágosításra számíthatnának, pláne ott - egy olyan oldalnál - ahol elsősorban az angol nyelv az elfogadott.
Persze semmi sem kötelező, - lehet máshol is játszani - csak a rossz szájíz.....

Hamarosan jönnek a feltételek is.  ;)

A kapott bónusznak nincsenek forgatási feltételei! Tehát szabadon felhasználható!

Mikorra várhatom a 10$ bónuszt? Már 5 napja teljesítettem a feltételeket.

Idézetet írta: strictly Dátum szeptember 19, 2011, 15:58:01
Mikorra várhatom a 10$ bónuszt? Már 5 napja teljesítettem a feltételeket.

A bónusz hetente egyszer van jóváírva. Múlt hét csütörtökön küldtem el a listát.

A következő lista, ezen a héten, csütörtökön lesz elküldve.

Köszönöm, megkaptam a bónuszt! ;)

Én állat rosszul emlékeztem, és 10 usd-t töltöttem fel...  >:(

Milan, szerinted ha feltöltök még 10-et, kaphatok bónuszt? (az org-ról regisztráltam, promókóddal)

#11 október 06, 2011, 16:43:16, Cavalorn
Én 1 hete regisztráltam a fent megadott linkről, befizettem 20 dollárt, de még nem kaptam meg a 10 dollárt bónuszt. Természetesen írtam emailt is a megadott címre. Nem tudjátok mikorra várható? Remélem nem rontottam el semmit a regisztrációval kapcsolatban...

Hetente 1-szer megy el a lista az igénylőkkel, nemsokára megkapod.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 06, 2011, 17:46:42
Hetente 1-szer megy el a lista az igénylőkkel, nemsokára megkapod.

Köszi!  :ok:

Idézetet írta: Rézmalac Dátum október 03, 2011, 13:44:59
Én állat rosszul emlékeztem, és 10 usd-t töltöttem fel...  >:(

Milan, szerinted ha feltöltök még 10-et, kaphatok bónuszt? (az org-ról regisztráltam, promókóddal)

Volt rá már eset, szóval egy próbát megér.