NFL Fogadások 2011/12

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Így kell a No-huddle ellen védekezni  ;D...mondjuk ez nem vicces hanem picit szánalmas...nem lenne jó ha az NFL-ben is elterjednének a hasonló színészkedések. :noway:

Deon Grant fakes an injury

#31 szeptember 22, 2011, 18:48:10, benikun
 ;D

Komolyra fordítva a szót, megmutatva hogy mennyire profi ez a liga és mennyire odafigyelnek az ilyen meccset romboló kiskapukra is, új szabályt fognak hozni az NFL-ben. NFL= No faking league. A csapattól melynek játékosa színleli a sérülést, hogy akár ezzel megállítson pl. egy ilyen menetelést mint a Giants-Rams meccsen, draft pickeket fognak elvenni. Mondjuk úgy hogy csírájában fogják remélhetőleg ezzel elfojtani az ilyen hajlamokat.
Coughlin azt nyilatkozta az esetről, hogy Grant nem bírta ezt a gyors menetelést és görcsöt kapott, hát nem csak ő hanem Williams is pont ugyanakkor kapott görcsöt és rogyott a földre, de aztán ő gyorsan felállt. Eléggé nevetséges. És ha az USA-ban ilyen nagy port kavart ez az egyszerű szimulálás ami egy focimeccsen mindennapos, akkor gondoljunk bele mi lenne, ha az NFL-ben is Busquets féle színészek rohangálnának. Na ilyen biztos, hogy nem lesz. Szerintem nem fog többet ilyen előfordulni.
Hiába 3 órás egy meccs mégis profibb módon kezelik ott az ilyen dolgokat, mint a fociban. A videóbíróról nem is beszélve...

NFL 2011/12 Week 3.

V 2011-09-25

19:00    Tennessee Titans - Denver Broncos     [ex]1.28[/ex]  [ex]3.75[/ex]

19:00    Cleveland Browns - Miami Dolphins    1.70    2.17

19:00    Minnesota Vikings - Detroit Lions    [10b]2.38[/10b]     [10b]1.59[/10b]

19:00    Cincinnati Bengals - San Francisco 49ers    [bs]1.68[/bs]     [bs]2.20[/bs]

19:00    Carolina Panthers - Jacksonville Jaguars    [bs]1.50[/bs]     [bs]2.60[/bs]

19:00    New Orleans Saints - Houston Texans    1.47     2.70

19:00    Philadelphia Eagles - New York Giants    1.25     4.00

19:00    Buffalo Bills - New England Patriots    4.20     1.23

22:05    Oakland Raiders - New York Jets    2.60     1.50

22:05    St. Louis Rams - Baltimore Ravens    2.70     1.47

22:05    San Diego Chargers - Kansas City Chiefs     1.11     6.58

22:15    Seattle Seahawks - Arizona Cardinals    [bs]2.60[/bs]     [bs]1.50[/bs]

22:15    Tampa Bay Buccaneers - Atlanta Falcons    1.81     2.00

22:15    Chicago Bears - Green Bay Packers    2.70     1.47

H 2011-09-26


02:20    Indianapolis Colts - Pittsburgh Steelers    4.90     1.18   

K 2011-09-27

02:30    Dallas Cowboys - Washington Redskins        oddsok később

Én ezeket játszom este:

SD Chargers -13.5   KC Chiefs @ SD Chargers
(Pont hendikep)   09/25/2011   Egyik sem   1.80   Függőben
Tét:  900,00   Nyer.:  720,00
ezt elemeztem korábban.A Kansas nagyon gyenge,ráadásul sérültjeik is vannak bőven.
CAR Panthers   JAX Jaguars @ CAR Panthers
(Nyereményszorzó)   09/25/2011   Egyik sem   1.58   Függőben
Tét:  800,00   Nyer.:  470,59
Jason elemzése erősített meg hogy a nyeretlen,de jól játszó Párducokra is tegyek.A Green Bay ellen láttam őket játszani,nagyon jók támadásban,a jaguárok védelme pedig a Jets ellen megmutatta hogy mit ér..(30pontot vertek rájuk). NFL guruk véleményezhetik!

Ezeket én is játszom.

Amit még jónak tartok:

McNabb over 200,5 yard

McNabb beragadt a rajtnál, de a TB ellen megmutatta, hogy mit tud és a detroit ellen is folytatja




KC - SD legrövidebb TD  over 1,5 yard

A KC-től csoda lenne a TD, hacsak Riversék nem hozzák össze nekik egy eladott labdával, de az se lesz 1 yardos. Riversék meg simán átpasszolják a KC védelmét




Atlanta - TB , múlthéten szerencséje volt a TB-nek, a héten a sokkal jobb Atlanta ellen nem lesz

Buffalo mit művelt...tyihííí, tavaly is volt ilyen ámokfutásuk, de azért a New Englandot elkapni nem kis bravúr. Brady 4 INT :o  Welker 216 yard... gyönyörű :)

Idézetet írta: Cesc18 Dátum szeptember 25, 2011, 22:25:57
Buffalo mit művelt...tyihííí, tavaly is volt ilyen ámokfutásuk, de azért a New Englandot elkapni nem kis bravúr. Brady 4 INT :o  Welker 216 yard... gyönyörű :)
Érdekesség, Brady ezelőtti 444 próbálkozásából csupán egy eladott labda volt...

Idézetet írta: Cesc18 Dátum szeptember 25, 2011, 22:25:57
Buffalo mit művelt...tyihííí, tavaly is volt ilyen ámokfutásuk, de azért a New Englandot elkapni nem kis bravúr. Brady 4 INT :o  Welker 216 yard... gyönyörű :)

Sikerült is belenyúlnom... :crazy:

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 26, 2011, 02:13:34
Sikerült is belenyúlnom... :crazy:
Én meg a Kansas meglepibe nyúltam bele! A végén hajszál hija volt hogy nem csináltak egy TD-t és nyerték meg a meccset! Azt hittem 1 TD-re sem képesek a San Diego ellen,erre.. majdnem nyernek!
Pedig passzolt yardban hozta a formáját Rivers,csak az elkapók nem igazán... na  mindegy!
Azért sok volt a papír is,ezért álltam rá az NFL-re,mert a kiszámíthatóbb amcsi sportok között van.

Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 26, 2011, 08:54:22
Én meg a Kansas meglepibe nyúltam bele! A végén hajszál hija volt hogy nem csináltak egy TD-t és nyerték meg a meccset! Azt hittem 1 TD-re sem képesek a San Diego ellen,erre.. majdnem nyernek!
Pedig passzolt yardban hozta a formáját Rivers,csak az elkapók nem igazán... na  mindegy!
Azért sok volt a papír is,ezért álltam rá az NFL-re,mert a kiszámíthatóbb amcsi sportok között van.

Azt én is először hendire akartam kivenni, de nem volt ilyen 3-4es hendi körül 1.3-1.4ért szóval maradtam a simánál :) Megúsztam...
Amúgy még eléggé kis tudatlan vagyok NFLben, de szerintem hendikre nem igazán érdemes rámenni, nem? Ezt most nem csak laudruptól kérdezem. NBAben is a nagycsapatok lehozzák a meccseket, csak van amikor elflegmázzák és a hendi nem jön... Ahhoz hasonlítanám. Tévednék? ???

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 26, 2011, 09:30:28
Azt én is először hendire akartam kivenni, de nem volt ilyen 3-4es hendi körül 1.3-1.4ért szóval maradtam a simánál :) Megúsztam...
Amúgy még eléggé kis tudatlan vagyok NFLben, de szerintem hendikre nem igazán érdemes rámenni, nem? Ezt most nem csak laudruptól kérdezem. NBAben is a nagycsapatok lehozzák a meccseket, csak van amikor elflegmázzák és a hendi nem jön... Ahhoz hasonlítanám. Tévednék? ???

Itt nincs flegmázás mivel kevés meccs van és mindnek nagy jelentősége van. Az SD szeret kibabrálni a fogadókkal, azon csodálkozok, hogy nem cseszték el, bíztam benne, hogy ezt a harmatgyenge KC-t két vállra fektetik, de még mindig nem nőtték ki a balfaszoskodást. Majd november környékén fog az SD bedurvulni. Amúgy szerintem minden olyat kell megjátszani amiben lát az ember fantáziát. Nem csak a hendik mennek el... Tegnap a Carolina majdnem azért szívta meg mert szakadt az eső. Annyi sok apró dologból tevődik össze, hogy hihetetlen, ezért szép az NFL:)

Nagyon nagy meccs lesz a Cowboys vs Redskins...aki teheti maradjon fent virrasztani. Én Dallas győzelmet várok, de csak élőben fogok rá fogadni, mert ha Romot lemészárolják akkor tuti kikapnak, vagy ha a defense nem tudja megfogni a Hightower, Helu duót akkor szintén alul maradhatnak. Grossman is akkor fickándozik ha a földön a srácok hozzák a yardokat.
Amire meccs előtt tenni fogok, az Jason Witten 82.5 felett, alapból sokat keresi Romo, mivel biztos kezű és mivel Miles Austin nem lesz így még több labda mehet a TE felé (Austin mellett a másik elkapó Dez Bryant is sérüléssel küszködik, de ő lehet játszani fog). A lényeg, hogy Witten a szokottnál is több labdát kaphat. Egyébként mind a két meccsén idén 100 yard fölé ment, szóval ez a 83 simán meglehet...1.80

Szerintem Romo-t még félideig kinyírják. Ezért a szorzóért nálam Redskins. Viszont bárhogy is alakul a stadionavató, hatalmas meccs lesz! Over 44.5 gyanús, h. meglesz! 8)

#42 szeptember 26, 2011, 20:45:13, benikun
Csak engem csalat Hightower oddsa? 62.5 over 1.71
Cpt-hez hasonlóan én is félek, hogy Romo nem fogja végigjátszani a meccset és akkor reszeltek a Dallasnak. Austin nagyon hiányozni fog szerintem. Bár tavalyi ínséges időkben is elő tudtak kapni egy Dez Bryantet.
Amíg Romo pályán van addig szórhatnak pár pontot a Washi ellen, fordítva pedig ez fokozottan igaz, hogy igencsak tömhető a Dallas defense. Az over sem egy hülyeség.

laudrup és alexthebest postjaira reagálva. Szerintem az NFL az egyik legnehezebben tippelhető amcsi sportág, ahogy Cesc is mondta annyi mindenből tevődik össze, és annyi mindennek meg kell felelnie, hogy jöjjön a tipped hogy emiatt talán itt a legkevesebb a papírforma. Nüanszokon múlhat egy-egy meccs kiléte. Most így elsőre könnyűnek tűnhet tippelni rá, meg a nagycsapatok úgyis lehozzák.. f..zt! Ez az a liga, ahol évről évre új bajnokot avatunk és évről évre új csapatok kerülnek előrébb a képzeletbeli ranglistán. Egy játékos örül ha 6-7 évet folyamatosan tud játszani az NFL-ben, mert folyamatosan jönnek a jobbnál jobb új tehetségek. Folyamatosan változik a játék, régen hol volt ilyen nagy pontszórás? Amit mondani szeretnék ezzel, hogy egyáltalán nem egyszerű és szerintem az egyik legnehezebb, de a legcsodálatosabb is!
Fogadáshoz egy magánvélemény: kis oddsért nem éri meg a favoritokat játszani, illetve nagy hendit határt sosem játszok, mert lehet sokkalta jobb az egyik csapat elméletben a másiktól, attól még simán van olyan jó a másik csapat, hogy izgalmassá tegye a találkozót és kevéssel kapjon ki vagy akár nyerje meg. Bárki legyőzhet bárkit, ezért a nagy "veretéseket" nem pártolom fogadás szempontjából. Hendi határt maximum 10 pontig játszok de azt is nagyon ritkán. Ha már hendit játszunk akkor használjuk arra ki, hogy az esélytelenebb csapatot támogatjuk vele, ha van egy jó megérzésünk illetve elméletünk azzal kapcsolatban, hogy borulhat a papírforma. A 4-5 meccsből álló szelvények pedig biztos, hogy hosszútávon veszteségekhez fognak vezetni, főleg ha kis 1.3-as "tuti" oddsokkal vannak teletömve.
Remélem segítettem.

Idézetet írta: benikun Dátum szeptember 26, 2011, 20:36:31
Csak engem csalat Hightower oddsa? 62.5 over 1.71
Cpt-hez hasonlóan én is félek, hogy Romo nem fogja végigjátszani a meccset és akkor reszeltek a Dallasnak. Austin nagyon hiányozni fog szerintem. Bár tavalyi ínséges időkben is elő tudtak kapni egy Dez Bryantet.
Amíg Romo pályán van addig szórhatnak pár pontot a Washi ellen, fordítva pedig ez fokozottan igaz, hogy igencsak tömhető a Dallas defense. Az over sem egy hülyeség.

laudrup és alexthebest postjaira reagálva. Szerintem az NFL az egyik legnehezebben tippelhető amcsi sportág, ahogy Cesc is mondta annyi mindenből tevődik össze, és annyi mindennek meg kell felelnie, hogy jöjjön a tipped hogy emiatt talán itt a legkevesebb a papírforma. Nüanszokon múlhat egy-egy meccs kiléte. Most így elsőre könnyűnek tűnhet tippelni rá, meg a nagycsapatok úgyis lehozzák.. f..zt! Ez az a liga, ahol évről évre új bajnokot avatunk és évről évre új csapatok kerülnek előrébb a képzeletbeli ranglistán. Egy játékos örül ha 6-7 évet folyamatosan tud játszani az NFL-ben, mert folyamatosan jönnek a jobbnál jobb új tehetségek. Folyamatosan változik a játék, régen hol volt ilyen nagy pontszórás? Amit mondani szeretnék ezzel, hogy egyáltalán nem egyszerű és szerintem az egyik legnehezebb, de a legcsodálatosabb is!
Fogadáshoz egy magánvélemény: kis oddsért nem éri meg a favoritokat játszani, illetve nagy hendit határt sosem játszok, mert lehet sokkalta jobb az egyik csapat elméletben a másiktól, attól még simán van olyan jó a másik csapat, hogy izgalmassá tegye a találkozót és kevéssel kapjon ki vagy akár nyerje meg. Bárki legyőzhet bárkit, ezért a nagy "veretéseket" nem pártolom fogadás szempontjából. Hendi határt maximum 10 pontig játszok de azt is nagyon ritkán. Ha már hendit játszunk akkor használjuk arra ki, hogy az esélytelenebb csapatot támogatjuk vele, ha van egy jó megérzésünk illetve elméletünk azzal kapcsolatban, hogy borulhat a papírforma. A 4-5 meccsből álló szelvények pedig biztos, hogy hosszútávon veszteségekhez fognak vezetni, főleg ha kis 1.3-as "tuti" oddsokkal vannak teletömve.
Remélem segítettem.

Segített :ok: Akkor folytatom a megfigyelést és tanulást, mert tényleg fasza kis sport ez :)

De jó, hogy lenyomtam az ébresztőt! Biztosan szentségeltem volna az offense miatt! Nem ezt várt(am)tuk.  :P