nonprofit2 agymenése

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


október 26, 2006, 15:13:07, Milan
Milan! 8)

Kíváncsi lennék a válaszodra (ismét :-\), de most már nem tudom hogy ebből jól kijönni (a fair play meg a többi rizsa)  ::)

...hogy lehet (kimaradt) ebből...


Idézetet írta: Milan Dátum március 05, 2006, 17:57:00
??? Mire kell válaszoljak.

Á, csak egy ártatlan kérdésem lenne ;)
Szabadna tudni (ha nem titok), ki végzi a havi kizárásokat?
Csakis te, vagy esetleg más is?

Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 05, 2006, 20:15:18
Idézetet írta: Milan Dátum március 05, 2006, 17:57:00
??? Mire kell válaszoljak.

Á, csak egy ártatlan kérdésem lenne ;)
Szabadna tudni (ha nem titok), ki végzi a havi kizárásokat?
Csakis te, vagy esetleg más is?

Közös feladat, én vagy vmlinuz...
Miért?

Idézetet írta: Milan Dátum március 05, 2006, 20:32:48
Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 05, 2006, 20:15:18
Idézetet írta: Milan Dátum március 05, 2006, 17:57:00
??? Mire kell válaszoljak.

Á, csak egy ártatlan kérdésem lenne ;)
Szabadna tudni (ha nem titok), ki végzi a havi kizárásokat?
Csakis te, vagy esetleg más is?

Közös feladat, én vagy vmlinuz...
Miért?

Ugye nem szoktátok utólag megváltoztatni a már meghozott döntéseteket? ???
Legalábbis az eddigi párbeszédeinkből én ilyennek ismertelek meg ::)

Ha van valami közölni valod akkor mond.

Idézetet írta: bandytos Dátum március 05, 2006, 20:44:57
Szia Milan holnapi eseményeket mikor teszel fel? mert ma nagyon ellszálltam.

nyomi Reggina 98. percben nyert ááá

Általában az sfstats reggelente szokott frissülni. De amúgy már megvannak a holnapi események. Kattints jobb oldalt a naptárban 6.-ra és ott vannak a hétfői meccsek.

Idézetet írta: Milan Dátum március 05, 2006, 20:43:28
Ha van valami közölni valod akkor mond.

Csak feltettem egy kérdést... :-\

#9 március 05, 2006, 21:03:09, Milan
Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 05, 2006, 20:47:44
Idézetet írta: Milan Dátum március 05, 2006, 20:43:28
Ha van valami közölni valod akkor mond.

Csak feltettem egy kérdést... :-\

Mindenkit kizárunk aki megérdemli...úgyanolyan kritériumok alapján. Nekem semmi hasznom nincs abból ha valaki bent marad, s egy másik peddig kiesik.

Idézetet írta: Milan Dátum március 05, 2006, 20:49:55
Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 05, 2006, 20:47:44
Idézetet írta: Milan Dátum március 05, 2006, 20:43:28
Ha van valami közölni valod akkor mond.

Csak feltettem egy kérdést... :-\

Mindenki kizárunk aki megérdemli...úgyanolyan kritériumok alapján. Nekem semmi hasznom nincs abból ha valaki bent marad, s egy másik peddig kiesik.

OK, elhiszem ;)
De nem értem, mi történt nálatok ezen a hétvégén, ismét :-\
Ha ezen a hétvégén nem te intézted a kizárásokat, hanem vmlinuz, akkor előbb inkább konzultálj vele, és utána visszatérünk rá ;)

Mégis mi történt ezen a hétvégén???  Á...várj, gondolom, hogy mire célzol...sajnos ezért én vagyok a hibás, mert nem vezettem be a szabályzatba azt a dolgot, hogy ha valaki már -30 pont alatt van egy nap után, annak a további tippjeit ne is vegyük számba.
Ez a tippjáték hiányossága...de következő hónap szabályzatában már benne lesz, igérem...s szerintem úgy lesz a korekt.

Idézetet írta: Milan Dátum március 05, 2006, 21:06:33
Mégis mi történt ezen a hétvégén???  Á...várj, gondolom, hogy mire célzol...sajnos ezért én vagyok a hibás, mert nem vezettem be a szabályzatba azt a dolgot, hogy ha valaki már -30 pont alatt van egy nap után, annak a további tippjeit ne is vegyük számba.
Ez a tippjáték hiányossága...de következő hónap szabályzatában már benne lesz, igérem...s szerintem úgy lesz a korekt.


Nem teljesen erről van szó :)... mivel azt mondtad szinte naponta-kétnaponta lesz elszámolás...
Nem formaságokról lenne szó, amit féremagyarázással el tudsz intézni... hanem ti léptetek. ::)
Konzultálj vmlinuzszal, hátha ő többet tud... vagy talán egy hacker feltörte a hétvégén a honlapotokat???

Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 05, 2006, 21:30:43
Idézetet írta: Milan Dátum március 05, 2006, 21:06:33
Mégis mi történt ezen a hétvégén???  Á...várj, gondolom, hogy mire célzol...sajnos ezért én vagyok a hibás, mert nem vezettem be a szabályzatba azt a dolgot, hogy ha valaki már -30 pont alatt van egy nap után, annak a további tippjeit ne is vegyük számba.
Ez a tippjáték hiányossága...de következő hónap szabályzatában már benne lesz, igérem...s szerintem úgy lesz a korekt.


Nem teljesen erről van szó :)... mivel azt mondtad szinte naponta-kétnaponta lesz elszámolás...
Nem formaságokról lenne szó, amit féremagyarázással el tudsz intézni... hanem ti léptetek. ::)
Konzultálj vmlinuzszal, hátha ő többet tud... vagy talán egy hacker feltörte a hétvégén a honlapotokat???


De mond meg pontosan, hogy mire célzol...mert már nagyon nagy felhőben vagyok és nem tudom, hogy miről beszélsz... :o:
Ha itt nem tudod megirni, hát akkor privátban...de ezt a dumát folytatjuk 4 órája, de még mindig nem tudom, hogy mit akarsz... :wall:

Idézetet írta: Milan Dátum március 05, 2006, 21:18:51
Idézetet írta: bandytos Dátum március 05, 2006, 21:11:19
Milan még annyit szeretnék megkérdezni hogy az a -30 pont ami a kizáráshoz,vezet az azt jelenti hogyha a honavégére annyi vagy ha közben elérem akkor is ki leszek zárva,de honap végére mondjuk visszatudom tornázni pluszba?
köszi

A -30 pont azt jelenti, hogy a tippeid feldolgozása után, ha -29 pont alatt vagy, akkor abban a hónapban már nem tudsz tippelni. Automatikusan kiesel a tippjátékból.

Elméletileg tényleg így van :2funny: