nonprofit2 agymenése

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum március 06, 2006, 09:23:54
Nézd meg kérlek a toplistát...Most 10 perccel ezelőtt dolgoztam fel a tippeket....
Amint láthatod van már egy pár játékos aki kiesett a játékból...köztük van bandytos is. Ő jelenleg kiesett a játékból, hisz -32,6 pontja van.
Klikkelj rá a nevére és látthatod, hogy még függőben van 3 tipp, amelyek a mai dátumra vonatkoznak, igy ha mondjuk ezen tippek ma bejönnek, akkor holnap a feldolgozás után visszakerül a játékba, mert nem lessz kevesebb, mint -29 pontja.
Ezt csak azért irom, hogy lásd nem tartok én senkivel, nekem mindenki egyforma....nálad is megtörténhet az, hogy mondjuk tippelsz 3 napra előre, de a második nap után -34 pontod legyen, de még függőben lévő tippeid is vannak, amivel még visszajöhetsz a játékba.

Sajnos megint eltereled a szót más irányba ???

Ez volt a lényeg, csak hogy a gyengébbek is értsék:

Az eredmények frissülése után ha valakinek -30 pontja van, az ki lesz zárva a versenyből ...


És akkor mi van a függőben lévő tippekkel???

Idézetet írta: Milan Dátum március 06, 2006, 10:45:01
És akkor mi van a függőben lévő tippekkel???


Te szerkesztetted a szabályzatot ::) ....  ott pedig világosan le van írva minden.
Tőlem kérded? :2funny:
Már mindent leírtam, ismételni meg nem fogom magam :-\ Olvasd vissza az össz hozzászólásomat, ha eddig nem értetted meg ;)



Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 06, 2006, 10:50:17
Idézetet írta: Milan Dátum március 06, 2006, 10:45:01
És akkor mi van a függőben lévő tippekkel???


Te szerkesztetted a szabályzatot ::) ....  ott pedig világosan le van írva minden.
Tőlem kérded? :2funny:
Már mindent leírtam, ismételni meg nem fogom magam :-\ Olvasd vissza az össz hozzászólásomat, ha eddig nem értetted meg ;)




Persze, hogy én szerkeztem a szabályzatot...de amint már leirtam nagyon világosan, nem irja a szabályzatban, hogy mi történik akkor, ha még maradnak függő tippek..már megmondtam, hogy ez a szabályzat hiányossága, amit jövő hónaptól kijavitok... :wall:

#34 március 06, 2006, 13:11:27, Milan
Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 06, 2006, 10:38:49
Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 06, 2006, 09:47:03
Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 06, 2006, 09:15:47
Jé, megjött az IQ-bajnok is... együtt a csapat :2funny:

Gyerekek, a szövegmegértési problémák egyszerű módszerrel korrigálhatók, talán még egyszer fussatok neki a szövegnek :great:
Mind1, faszom kivan már, én többet nem szólok hozzá mert olyan vagy mint a rádió. Csak a magadét mondod, amit más mond az nem is érdekel. Ez igy van, ahogy leirtuk ebben a hónapban és kész. Irhatsz amennyit akarsz, ha nem tetszik ne játszodj, legalább több esélye lesz a többinek.

Ez az Imi, mutasd meg mindenkinek itt a fórumon, hogy a cipőméreted legalább akkora mint az IQ-d :2funny:

Csak a magadét mondod, amit más mond az nem is érdekel.

Ez mintha rátok lenne igaz... de döntse el mindenki aki olvasa a fórumot a saját belátása szerint ;)
Jó nagy a lábam, rádlépek eltünsz
Vedd már észre, hogy ugyanazt dumálod már pár oldalon. Ha nem tetszik, ne játszódj és kész, ha akarod segitek rajtad. :2guns:

Idézetet írta: Milan Dátum március 06, 2006, 10:53:33
Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 06, 2006, 10:50:17
Idézetet írta: Milan Dátum március 06, 2006, 10:45:01
És akkor mi van a függőben lévő tippekkel???


Te szerkesztetted a szabályzatot ::) ....  ott pedig világosan le van írva minden.
Tőlem kérded? :2funny:
Már mindent leírtam, ismételni meg nem fogom magam :-\ Olvasd vissza az össz hozzászólásomat, ha eddig nem értetted meg ;)




Persze, hogy én szerkeztem a szabályzatot...de amint már leirtam nagyon világosan, nem irja a szabályzatban, hogy mi történik akkor, ha még maradnak függő tippek..már megmondtam, hogy ez a szabályzat hiányossága, amit jövő hónaptól kijavitok... :wall:


Látom, te már a kampányra gyúrsz

Te, de most komolyan...nem unod a fölösleges dumát???  :crazy:

Idézetet írta: Milan Dátum március 06, 2006, 13:13:02
Te, de most komolyan...nem unod a fölösleges dumát???  :crazy:

Veled öröm társalogni :2funny:
De szerintem, jót tesz ez az egész fórumnak.... eddig sehol semmi humort nem vettem észre nálatok. Dobjuk már fel egy kicsit a fórumot :redchug:

Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 06, 2006, 13:23:28
Idézetet írta: Milan Dátum március 06, 2006, 13:13:02
Te, de most komolyan...nem unod a fölösleges dumát???  :crazy:

Veled öröm társalogni :2funny:
De szerintem, jót tesz ez az egész fórumnak.... eddig sehol semmi humort nem vettem észre nálatok. Dobjuk már fel egy kicsit a fórumot :redchug:
Hát ha  ezt az IQ szintes dumát humornak nevezed, akkor menjél temetésekre humoristának

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 06, 2006, 13:27:49
Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 06, 2006, 13:23:28
Idézetet írta: Milan Dátum március 06, 2006, 13:13:02
Te, de most komolyan...nem unod a fölösleges dumát???  :crazy:

Veled öröm társalogni :2funny:
De szerintem, jót tesz ez az egész fórumnak.... eddig sehol semmi humort nem vettem észre nálatok. Dobjuk már fel egy kicsit a fórumot :redchug:
Hát ha  ezt az IQ szintes dumát humornak nevezed, akkor menjél temetésekre humoristának


Bocs, de ez halálkomoly megjegzés volt, nem viccnek szántam ::)
Ez magas labda volt :2funny:


Megjegyzem, pár perce rakta át ezeket a hozzászólásokat Vmlinuz (aki az admin) önkényesen egy másik topicból kiollózva, és kreálta ezt a topicot, és úgy állítja be mintha én nyitottam volna :yeah:

Milan!
Csak a korrektség kedvéért:
Talán ehhez a topichoz kellene csapni ezt is, mivel egybevág vele, nem gondolod? ::)
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=599.0


Nonprofit, szerintem hagynod kellene az egészet. Megmondták a véleményüket, a jövő hónaptól nem így lesz. Addig el kell ezt fogadni!

Hoppá,

Most meg eltűnt az előző hozzászűlásomra írt válaszod vmlinuz ??? Ez teljesen korrekt.... meg se lepődök rajta :2funny:

Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 06, 2006, 14:04:20

Megjegyzem, pár perce rakta át ezeket a hozzászólásokat Vmlinuz (aki az admin) önkényesen egy másik topicból kiollózva, és kreálta ezt a topicot, és úgy állítja be mintha én nyitottam volna :yeah:

Milan!
Csak a korrektség kedvéért:
Talán ehhez a topichoz kellene csapni ezt is, mivel egybevág vele, nem gondolod? ::)
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=599.0



Hát egyáltalán nem tartozott a dumád a téves tippek témába. Szóval szerintem itt tökéletes a helye, s ha nem tetszik akkor nyithatsz új témát is felölem...

Idézetet írta: Trunks Dátum március 06, 2006, 14:06:47
Nonprofit, szerintem hagynod kellene az egészet. Megmondták a véleményüket, a jövő hónaptól nem így lesz. Addig el kell ezt fogadni!

Teljesen igazad van :beerchug:, nem is azért csináltam... előre tudni lehetett, hogyan fognak reagálni... csak kíváncsi voltak, milyen non sense válasszal állnak ismét elő :2funny:
Végül is a publicitás volt a lényeg, az pedig hogy utólag összeollózták a hozzászólásokat, őket minősíti ???