nonprofit2 agymenése

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum március 06, 2006, 14:08:32
Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 06, 2006, 14:04:20

Megjegyzem, pár perce rakta át ezeket a hozzászólásokat Vmlinuz (aki az admin) önkényesen egy másik topicból kiollózva, és kreálta ezt a topicot, és úgy állítja be mintha én nyitottam volna :yeah:

Milan!
Csak a korrektség kedvéért:
Talán ehhez a topichoz kellene csapni ezt is, mivel egybevág vele, nem gondolod? ::)
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=599.0



Hát egyáltalán nem tartozott a dumád a téves tippek témába. Szóval szerintem itt tökéletes a helye, s ha nem tetszik akkor nyithatsz új témát is felölem...

Hát inkább illik az imént javasolt topicba, mint a jelenlegi egyébbe, ami  ráadásul még a tippjátékon is kívül esik

Na, még pár lépés, és egyre többet látják milyenek vagytok.
Gratula:beerchug:

Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 06, 2006, 14:14:31
Idézetet írta: Milan Dátum március 06, 2006, 14:08:32
Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 06, 2006, 14:04:20

Megjegyzem, pár perce rakta át ezeket a hozzászólásokat Vmlinuz (aki az admin) önkényesen egy másik topicból kiollózva, és kreálta ezt a topicot, és úgy állítja be mintha én nyitottam volna :yeah:

Milan!
Csak a korrektség kedvéért:
Talán ehhez a topichoz kellene csapni ezt is, mivel egybevág vele, nem gondolod? ::)
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=599.0



Hát egyáltalán nem tartozott a dumád a téves tippek témába. Szóval szerintem itt tökéletes a helye, s ha nem tetszik akkor nyithatsz új témát is felölem...

Hát inkább illik az imént javasolt topicba, mint a jelenlegi egyébbe, ami  ráadásul még a tippjátékon is kívül esik

Na, még pár lépés, és egyre többet látják milyenek vagytok.
Gratula:beerchug:

aham, meglátják és nem fognak többet játszani. De jó, megmarad a pénze a Sportingbetnek.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 06, 2006, 14:26:00
Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 06, 2006, 14:14:31
Idézetet írta: Milan Dátum március 06, 2006, 14:08:32
Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 06, 2006, 14:04:20

Megjegyzem, pár perce rakta át ezeket a hozzászólásokat Vmlinuz (aki az admin) önkényesen egy másik topicból kiollózva, és kreálta ezt a topicot, és úgy állítja be mintha én nyitottam volna :yeah:

Milan!
Csak a korrektség kedvéért:
Talán ehhez a topichoz kellene csapni ezt is, mivel egybevág vele, nem gondolod? ::)
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=599.0



Hát egyáltalán nem tartozott a dumád a téves tippek témába. Szóval szerintem itt tökéletes a helye, s ha nem tetszik akkor nyithatsz új témát is felölem...

Hát inkább illik az imént javasolt topicba, mint a jelenlegi egyébbe, ami  ráadásul még a tippjátékon is kívül esik

Na, még pár lépés, és egyre többet látják milyenek vagytok.
Gratula:beerchug:

aham, meglátják és nem fognak többet játszani. De jó, megmarad a pénze a Sportingbetnek.

Ééééés, igen :ok: vmlinuznak ismét sikerült megvillantani páratlan észjárását, tapsoljuk meg :2funny: ... erre nemigen gondolt volna senki sem :yeah: OK. haladjunk ezen a vonalon, ha már te mindebből csak erre tudsz asszociálni: Pénznyeremény nélkül már nem is működne a honlap? Csak lennének akik akkor is játszanának ha nem a pénz lenne az egyetlen motivációjuk ::)

Jut eszembe... míért is törölted utólag az egyik saját hozzászólásodat? Míért nem vállalod fel? ;)

Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 06, 2006, 15:59:30
Jut eszembe... míért is törölted utólag az egyik saját hozzászólásodat? Míért nem vállalod fel? ;)
Nem én töröltem, felvállalom

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 06, 2006, 16:00:42
Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 06, 2006, 15:59:30
Jut eszembe... míért is törölted utólag az egyik saját hozzászólásodat? Míért nem vállalod fel? ;)
Nem én töröltem, felvállalom

És szerinted míért tötölte Milan a te hozzászólásodat? ???
Bajnok, felvállalni, azt jelenti újból leírni ;)... mert így hogy senki se láthatta, így elméletileg mindent fel lehet vállalni, csak senki más nem tudja aki olvassa, hogy mit is :D