Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum május 06, 2013, 22:12:13
ha a b365-re amerikából lépsz be a számládra azonnal zárolják.A supportjuk mondta.

Ez mióta van így? Utoljára jó két hónapja léptem be onnan és semmi nem történt...

Idézetet írta: Wezli Dátum május 07, 2013, 11:32:03
Én egyébként azt tartom furcsának ,hogy elvileg akkor hétfőn indul a TXPro de az oldalnak még se híre se hamva, sehol egy reklám, se semmi. Nektek nem furcsa, vagy az lenne az érdekes ha nem így lenne? :)

Biztos vagyok benne hogy ezerrel reklámoznák ha készen lenne valami. Szerintem csak vége a tippmaxnak, ennyi.

Hát de ha vége a tippmaxnak és nem indul egyből a pro, akkor komoly pénzektől esnek el, ennyire azért csak nem hülyék.

Ki játszik tippmaxon? Senki. Aki tippmixezik, az feladja a totózóban, hogy nézegethesse a szelvényt. Aki meg a neten tudja nyomni, az nem tippmaxot tol.

nem vesztenek semmit.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum május 07, 2013, 12:49:23
Ki játszik tippmaxon? Senki. Aki tippmixezik, az feladja a totózóban, hogy nézegethesse a szelvényt. Aki meg a neten tudja nyomni, az nem tippmaxot tol.

nem vesztenek semmit.

Én azért szoktam tolni Tippmaxon. Nagyon sajnálnám, ha nem lenne többet, mert rengeteg jó lehetőség van tippmixhez képest. F1 H2H, tenisz, darts, gólt szerez fogadási lehetőségek.

Èn is tippmaxon jatszom. :ok:
Szerintem egyböl biztos nem lesz mixpro,mert azt azert reklamoznak.

Érdekes:
domain:         tippmixpro.hu
record created: 2012.10.08 19:01:37


A tippmixpro.hu-t már tavaly lefoglalták, pedig a nevet elméletileg akkor még nem is tudták...

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 07, 2013, 13:32:33
Érdekes:
domain:         tippmixpro.hu
record created: 2012.10.08 19:01:37


A tippmixpro.hu-t már tavaly lefoglalták, pedig a nevet elméletileg akkor még nem is tudták...
Miért gondolod ezt? Szerinted ez 3 napja találták ki?

Idézetet írta: georgeboyd Dátum május 07, 2013, 12:49:23
Ki játszik tippmaxon? Senki. Aki tippmixezik, az feladja a totózóban, hogy nézegethesse a szelvényt. Aki meg a neten tudja nyomni, az nem tippmaxot tol.

nem vesztenek semmit.


Hát én elég sok embert ismerek aki ott nyomja, mert ott van olyan lehetőség ami sima mixen nincsen és nyilván nem ők az egyetlenek az országban :)

Idézetet írta: Wezli Dátum május 07, 2013, 13:39:33

Hát én elég sok embert ismerek aki ott nyomja, mert ott van olyan lehetőség ami sima mixen nincsen és nyilván nem ők az egyetlenek az országban :)
Nyilván van olyan a tippmaxon, ami nincs a tippmixen, de mi van olyan a tippmaxon, ami a netes irodáknál nincsen? Aki meg tud tippmaxon játszani, az tud a neten is.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum május 07, 2013, 13:48:37
Nyilván van olyan a tippmaxon, ami nincs a tippmixen, de mi van olyan a tippmaxon, ami a netes irodáknál nincsen? Aki meg tud tippmaxon játszani, az tud a neten is.
De nem sokàig..... :D


Egyébként tényleg érdekelne, hogy mi visz valakit is arra, hogy mondjuk egy tippet 1,74-ért játsszon 1,90 helyett. Olyan ez, mintha valaki felköpne, és aláállna. Az nagyon kemény, mikor valaki saját magát bassza át, de legalább nem veri meg emiatt senki.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 07, 2013, 13:32:33
Érdekes:
domain:         tippmixpro.hu
record created: 2012.10.08 19:01:37


A tippmixpro.hu-t már tavaly lefoglalták, pedig a nevet elméletileg akkor még nem is tudták...

Ők nem  ;D

Tavaly március-áprilisban volt névpályázat, szerintem az lett volna az indokolt, ha a pályázó már akkor lefoglalja a nevet. 
Ha nem ő nyer, akkor is jól jöhet még.  :)

Nekem is volt tipp-M a magyar oldal nevére, meg a szlogenre is:

"Ha van egy jó tipped"

"Otthon játszol"

"Légy otthon"

"Maradj otthon" (jobbikos verzió)
(gyurcsányista: "lehet máshol is játszani")

"Itt vagy otthon"
"Itt otthon vagy" / "Itt otthon leszel"

"egyszerűen otthonról"
"otthonról egyszerűen" (akár a kettő egybefűzve is)