Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Pippen33 Dátum október 25, 2016, 08:47:16
Sziasztok! Van valakinek infoja az új szerencsejáték-törvény módosításával kapcsolatban? Azt olvastam, hogy a be és kifizetéseket is tiltani akarják a bankoknak. Én az Otpn keresztül bonyolítom a dolgokat, de semmi változást nem vettem észre. Simán tudtam befizetni még a múlt héten is , a nyeremény meg 1 nap alatt megjött. Várható a tiltás valamikor, vagy ez is csak olyan ijesztgetős szöveg?Ha valakinek van infoja megköszönném.


Várhatod TEK-t, esténként nem aludnák már otthon ;D, szeretnek ébreszteni, ha vendégségbe mennek.. :D

Remélem visszaolvastál mielőtt megszületett ez a hozzászólás ;)

Idézetet írta: Pippen33 Dátum október 25, 2016, 08:47:16
Sziasztok! Van valakinek infoja az új szerencsejáték-törvény módosításával kapcsolatban? Azt olvastam, hogy a be és kifizetéseket is tiltani akarják a bankoknak. Én az Otpn keresztül bonyolítom a dolgokat, de semmi változást nem vettem észre. Simán tudtam befizetni még a múlt héten is , a nyeremény meg 1 nap alatt megjött. Várható a tiltás valamikor, vagy ez is csak olyan ijesztgetős szöveg?Ha valakinek van infoja megköszönném.

Kb. itt kezdődik:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,7451.msg639400.html#msg639400

A témát szerintem kiveséztük.  :cya:

Végigolvastam :) És véleményetek szerint ez mikortól valósulhat meg? Főleg a kifizetés korlátozás. Mert jelenleg még simán működik és lassan november van, a törvényt meg szeptember végén fogadták el.

#2793 október 25, 2016, 11:57:43, Schleck
Idézetet írta: Pippen33 Dátum október 25, 2016, 10:23:05
Végigolvastam :) És véleményetek szerint ez mikortól valósulhat meg? Főleg a kifizetés korlátozás. Mert jelenleg még simán működik és lassan november van, a törvényt meg szeptember végén fogadták el.

elméletileg a kifizetés nincs és nem is lesz tiltva. Az indexes cikkben rosszul írták.

Illetve a befizetés sok irodánál lehetséges paysafecarddal vagy abaqoosszal (utóbbi mondjuk hazai OTP-s szolgáltatás, azzal később lehet probléma). Szóval egyelőre aki nem fél attól, hogy a bankja feldobja a NAV-nál, az megoldhatja Neteller vagy Skrill nélkül is.


Idézetet írta: Pippen33 Dátum október 25, 2016, 12:26:17
http://www.parlament.hu/irom40/12250/12250.pdf

Ez alapján a kifizetéseket is blokkolni akarják...

Sokat akar a szarka, de nem bírja a farka. Ismered, nem?

Nem kell aggódni. Amikor tiltanak egyet, akkor jön egy másik lehetőség.

Kedves Játékosunk!

Ezúton tájékoztatjuk, hogy 2016. december 14-én az Everest Póker megszünteti magyarországi tevékenységét.

egy újabb kieső :noway:

Én is megkaptam tőlük a levelet, két perccel azelőtt meg az expektét. Azok is bezárják a kapukat a magyarok előtt.  :redchug:

Úgy látszik az irodák unták meg hamarabb a bújócska-kergetőcskét a navos oldaltiltásokkal, banki pénzellenőrzésekkel szemben. Sajnos...

A levél első sora után, amit fentebb beírtak, ez jött:

"Ennek következtében 2016. december 6-ától már nem lesz lehetősége befizetést tenni, december 14-étől pedig nem lesznek elérhetőek a játékok az oldalon. Kifizetések kezdeményezésére 2016. december 21-éig lesz lehetőség. Kérjük, hogy a számláján lévő összeg kifizetését ez utóbbi dátumig indítsa el. Kérjük továbbá, hogy a biztonságos kifizetések érdekében az Everest Póker számlájához elmentett bankszámlaadatait ellenőrizze, és szükség esetén frissítse. 2016. december 21-ét követően már csak az ügyfélszolgálaton keresztül lesz mód egyedi kifizetéseket kérvényezni.
Ha a kifizetésekkel kapcsolatban segítségre lenne szüksége, kérjük, keresse ügyfélszolgálatunkat a [email protected] címen. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a fel nem használt bónuszokat töröljük a számlájáról.

Nem kell azonban feladnia a játékot: várja Önt cégcsoportunk vezető tagja, a Betclic, ahol a megszokott színvonalon játszhat tovább!
A Betclic-nél ugyanazokat a termeket, ugyanazt a szoftvert, ugyanazokat a promóciókat találja majd, mint az Everestnél, és ugyanaz az ügyfélszolgálat fogja kezelni kéréseit. Játéka zökkenőmentes folytatása érdekében az Everest-számlájához tartozó Summit pontjait 2017. január folyamán átvisszük Betclic-számlájára (kérjük, ehhez ügyeljen személyes adatai pontos megadására), és a Betclic-en minden, az Everest Pókertől érkező játékost az exkluzív, 5000 eurós Új Otthon Freeroll versenyen is várunk 2016. december 14-én (jelszó: Everest). Mindemellett természetesen, amennyiben új játékosként regisztrál a Betclic-en, kiélvezheti az új játékosoknak járó kedvezményeket is, vagyis a 200%-os befizetési bónuszt és az ajándék versenybelépőket!

Ezen felül a Betclic-nél nemcsak póker, hanem sportfogadás és kaszinó is várja, méghozzá a Betclic magyar nagykövete, a futballikon Dárdai Pál ajánlásával. Fogadhat több száz sporteseményre és játszhat rengeteg kaszinójátékkal, akár a mobiltelefonjáról is!
Köszönjük, hogy megtisztelő játékához az Everest Pókert választotta. További sok sikert kívánunk!

Üdvözlettel,
Everest Póker"

Egy cégcsoport mindhárom (Betclic, Expekt, Everest), így lehet fölösleges volt megtartani mindhármat.

"Kérjük, hogy a számláján lévő összeg kifizetését ez utóbbi dátumig indítsa el."

Ha be tudnék lépni, a múlt héten még simán ment ma nem (expekt).  :bash:

#2802 április 14, 2017, 09:30:53, butyi
http://24.hu/fn/penzugy/2017/04/04/hamarosan-nyithat-andy-vajna-legujabb-penznyeloje/
sikeres volt a szabályozás,
az oldal elindult!
:beerchug: :redchug:
végre dobálhatjuk a pénzt csak vajnának! :beerchug:

Hihetetlen, hogy egy modern korban ilyen megtörténhet, és ezekre a patkányokra millióan szavaznak jövőre is. Innen az oldalról is, akik látják és értik ezt a helyzetet.

:hanyas: :hanyas: :hanyas:

A magyar szerencsejáték piac alakulása a kormányváltás óta

Schreiber István, a Magyar Szerencsejáték Szövetség elnökének tanulmánya a magyar szerencsejáték piac átalakításáról, és lehetséges jövőjéről. Olvasd tovább