Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv!!!

Leghamarabb április közepén szavazhatnak erről az Országgyűlésben!
Addig egyeztetnek...
Ha érvénybe lép a tervezet,és nem barad a Betfair,frankón nem marad megélhetési lehetőségem.

Idézetet írta: benson Dátum január 22, 2013, 10:23:36
Ha már a Skrill szóba került: azt meg tudná valaki mondani, aki képben van valamelyik blokkolós országot illetően (Lacapi, misk@ vagy bárki), hogy ott a fizikai blokkolás kiterjed-e a Skrillre is, ill. ami még ennél is lényegesebb: maga a Skrill engedélyezi-e a szerencsejáték tranzakciókat ugyanúgy mint azelőtt, vagy esetleg csak az licenszet megvásárolt fogadóirodákhoz?
(Lehet hogy nem ártana az eszmecserét egy új topicban folytatni, már csak azért sem, mert túl vagyunk 2012-n, lényegi változás nélkül.)

Maga a kártya használata automatáknál működik.

Idézetet írta: benson Dátum január 22, 2013, 13:08:27
Tessék: https://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=terms

A kiemelt rész miatt gondoltam, hogy gáz lehet. De bízzunk benne, hogy az lesz, amit Lacapi írt, vagyis semmi lényegi változás a Skrill részéről.

Ezen országokban gondolom teljesen illegális az online szerencsejáték, ezért szerepelnek az említett listán. De szabályozott piacokat nem láttok a listán, pl. Németország, Olaszország stb.

Idézetet írta: chevanton Dátum január 23, 2013, 19:37:42
Üdv!!!

Leghamarabb április közepén szavazhatnak erről az Országgyűlésben!
Addig egyeztetnek...
Ha érvénybe lép a tervezet,és nem barad a Betfair,frankón nem marad megélhetési lehetőségem.

Munkát bármikor kereshetsz.

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 23, 2013, 19:55:07
Munkát bármikor kereshetsz.

Drága gyermek!!!

Akkor rokkantként próbáld meg, legyél kedves!




Nyugalom!!! Egyenlőre nincs korlátozva a fogadás, ennek örüljünk amíg tehetjük. Aztán gondolom én, ha végre fogják hajtani ezeket a terveket Akkor a megnövekedett forgalom miatt a szerencsejáték zrt oldalán lesz fogadási lehetőség és lesz élőfogadás is. Mivel sokan csak ott tudnak majd játszani, de lehet még online kaszinót is indítanak. Várjuk ki a végét...

Munkát évekig kerestem. Van tanári diplomám is,de nyomorékan sehová sem kellek!!!
Ha beteg vagy,sehová sem kellesz,senki nem törődik veled!
Segélyt nem kapok,CSAK az előző ncis88 nevű fórumozó  kedves szavait!!!

Még 1x KÖSZÖNÖM ,jó ötlet,erre tényleg nem gondoltam!

Ne haragudj, nem állt szándékomban megsérteni.
Mivel nincs oda írva a nickedhez hogy rokkant vagy, és van diplomád, és dolgoznál de nem alkalmaznak, nem tudhattam.

Elismerem, bunkó voltam, de nem megbántani akartalak, mindössze oldani a feszültséget.

Idézetet írta: chevanton Dátum január 23, 2013, 21:09:53
Munkát évekig kerestem. Van tanári diplomám is,de nyomorékan sehová sem kellek!!!
Ha beteg vagy,sehová sem kellesz,senki nem törődik veled!
Segélyt nem kapok,CSAK az előző ncis88 nevű fórumozó  kedves szavait!!!

Még 1x KÖSZÖNÖM ,jó ötlet,erre tényleg nem gondoltam!

Azért mert rokkant vagy, attól még ember vagy. Biztos ncis88 jó szándékból írta, nem kell megsértődni.

Az, hogy a munkáltatók ezt másképp kezelik, az az ők bűnük.

Ezen a fórumon ember vagy te is, pont olyan mint a többi.  ;)

Nem ismerjük a fórumon egymást.. Bennem egy olyan kép van a többiekről, hogy 20-50ig dolgozó, családos emberek, fiatalok. Te írtad, hogy ebből élsz, bennem tévesen az a kép alakult ki rólad, hogy egy okos, középkorú, tehetősebb,"jó" sportfogadó vagy, aki olyan ügyesen csinálja amit csinál, hogy bár dolgozhatna, nem teszi, mert meg tud élni ebből.(Megjegyzem, én sem dolgoznék ha meg tudnék élni a pókerből)

Bár mint írtam, bunkó voltam és elnézést,de valóban nem rossz szándékból írtam!

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 23, 2013, 21:33:52
Nem ismerjük a fórumon egymást.. Bennem egy olyan kép van a többiekről, hogy 20-50ig dolgozó, családos emberek, fiatalok. Te írtad, hogy ebből élsz, bennem tévesen az a kép alakult ki rólad, hogy egy okos, középkorú, tehetősebb,"jó" sportfogadó vagy, aki olyan ügyesen csinálja amit csinál, hogy bár dolgozhatna, nem teszi, mert meg tud élni ebből.(Megjegyzem, én sem dolgoznék ha meg tudnék élni a pókerből)

Bár mint írtam, bunkó voltam és elnézést,de valóban nem rossz szándékból írtam!



KÖSZÖNÖM!!!

Én is elnézést kérek!

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 23, 2013, 21:33:52
Megjegyzem, én sem dolgoznék ha meg tudnék élni a pókerből

Na ez a kulcs!
Akkor ne buzdítsunk már másokat a munkára!    ;)
Én egészséges vagyok (bizonyos értelemben persze, hehe), de csúnyábban reagálok, ha valaki "dolgozni" akar küldeni!
Aki a sportfogadással napi szinten és megélhetésből foglalkozik, az bizony dolgozik. Kénytelen is.
Csak nem másoknak, hanem magának és a családjának termel.
És szerintem ez kell, hogy legyen a cél valamilyen formában mindenki számára!
Nem jó üzlet folyamatosan eladni a munkaerőnket...
Igen, nem olyan látványos a munkavégzés, ha utána nem vagy leizzadva, de ettől még ez egy felelősségteljes szellemi munka.

Szóval jó munkát!  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum január 23, 2013, 19:43:06
Maga a kártya használata automatáknál működik.

bár nem ide vág, de

erről jut eszembe, hogy én már szinte csak a  skrill kártyáimat (USD,EUR) használom ,  pénzfelvételre is automatáknál,
a középárfolyam -1 vagy -2 Ft- ért váltja be (EUR),   amit max. akkor tudsz megközelíteni ha a legjobb utcai váltóknál váltanál ( kiutalás, valuta pénzfelvétel, utcai váltó) de ez elég macerás és időigényes, (banki váltásról meg jobb nem beszélni: devizaszámláról- Ft-ra, meg olyan -6 - 10 Ft bukás  EUR-onként,)

Idézetet írta: sbrzol Dátum január 24, 2013, 01:09:52
bár nem ide vág, de

erről jut eszembe, hogy én már szinte csak a  skrill kártyáimat (USD,EUR) használom ,  pénzfelvételre is automatáknál,
a középárfolyam -1 vagy -2 Ft- ért váltja be (EUR),   amit max. akkor tudsz megközelíteni ha a legjobb utcai váltóknál váltanál ( kiutalás, valuta pénzfelvétel, utcai váltó) de ez elég macerás és időigényes, (banki váltásról meg jobb nem beszélni: devizaszámláról- Ft-ra, meg olyan -6 - 10 Ft bukás  EUR-onként,)

Egyedül az OTP nem nagyon kedveli a Skrillees kártyát, vagy csak nekem? Történt már IKEA-ban is, hogy visszadobta...persze OTP-s POS volt.

Sziasztok!

Hát én Betfair függő vagyok, úgyhogy ezzel kapcsolatban lenne kérdésem hozzátok.
Itt olvastam először, hogy más országokban már korábban bevezettek hasonló korlátozásokat. Azt szeretném megkérdezni, hogy a betfair ezekben az országokban melyik taktikát választotta? Kitiltotta az adott ország állampolgárait vagy nem foglalkozott az egésszel?
Ha jól látom a második esetben van még remény, különböző IP mahinálásokkal eljutni az oldalukra. De ha az első eset lép érvénybe, azt hiszem számomra vége...
Nevetséges az egész, hiszen itt a szlovák határ mentén naponta átcipelhetjük a kemény magyar valutánkat és elkölthetjük a szlovák testvérek gazdaságában...mivel ott élő fogadás nem nagyon van, valószínűleg meg is fog történni. Ahelyett, hogy a betfairen nyert pénzünket itthon forgatnánk a piacba :)

Köszi előre is!