Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ennyit Hollandiáról...  :) Irány Németország!!!  ;D
Viccet félre.Azért arra kíváncsi lennék hogy a sok ember közül aki fikázza viktorékat mennyi szavazott rájuk!(!!!ÉN NEM!!!)Bizony utólag könnyű okosnak lenni...Tisztelet a kivételnek.

Szerintem még amúgy is meg kell várni, amig az EU átnézi a törvényt, és a 2013-ig meg türelmi idő lesz ha jól értettem, tehát addig nem változik semmi.

A Ladbrokes meg csak egy a sok közül, lesz iroda amelyiket kevésbé fogja érdekelni a tiltás. Mindemellett tiltás eddig is volt papiron, de melyik irodánál láttatok olyat, hogy magyarországi ügyfelet nem fogadnak a törvény miatt?

Lesz majd egy találkozó (ha minden igaz) egy pár iroda magyar képviselői között eddigi infók szerint, erről reméljük sikerül pontosabb infót szerezni.

Mint legnagyobb magyar sportfogadó fórum képviselői ti nem lesztek jelen?:):) :beerchug:

Jó ez csak vicc volt.

Én nem aggódok, szlovák határ mellett lakok. Aztán legfeljebb megkérem egy ismerősömet, hogy segítsen venni egy mobilnetet, aztán remélhetőleg ezzel meg lesz oldva a dolog:) Amit meg kitermelek profitként, abból meg veszek egy laptopot is rohadjak meg :redchug:

Idézetet írta: eretneker Dátum október 03, 2011, 22:30:51
Ennyit Hollandiáról...  :) Irány Németország!!!  ;D
Viccet félre.Azért arra kíváncsi lennék hogy a sok ember közül aki fikázza viktorékat mennyi szavazott rájuk!(!!!ÉN NEM!!!)Bizony utólag könnyű okosnak lenni...Tisztelet a kivételnek.

Szerintem itt nem sok ilyen ember lehet (mármint aki orsósékra szavazott és most fikázza őket). Biztos vagyok benne, hogy az itt levők többsége van annyira intelligens, hogy nem csak "utólag okos", mivel elég könnyű volt ezeken átlátni a választások előtt is. Emlékszem ha a nemlétező csodaprogramjukról kérdezték őket akkor zavarodottan habogtak, vagy minél gyorsabban elterelték a szót, de mikor uszítani kellett a népet az tökéletesen ment, közbe-közbe kiáltva a levegőbe az "1 millió új munkahely jelmondatot"... Tudták mit mikor kell mondani és hogyan kell kihasználni a másik kutyaütő fos g*ci csaló banda hatalmas baklövéseit, gyengeségeit és az emberek kiszolgáltatottságát, elkeseredettségét, dühét. Csakis ezért van ezeknek most kétharmados többségük, nem a hatalmas teljesítményük miatt... Ezzel párhuzamosan tökéletesen sikerült nekik felmérni, hogy lényegében egy birka nép a magyar akivel bármikor bármit meg lehet tenni, hátba lehet szúrni különösebb következmények nélkül és most ezen az úton járnak... Na ez a nagy helyzet barátom...

Na igen csak tudod annak a kétharmadnak valahogy meg kellet születnie.  :) És attól mert az ember éppen ezt az oldalt látogatja még nem lesz okos.Nem azt mondom hogy aki itt fikázza a fideszt az rá szavazott.Csak azt hogy van egy pár ilyen!
Minden esetre nem akarok tovább politizálni és végképp nem akartam senkit megbántani.
Legalább mi profik tartsunk össze  ;D  :angel:

Idézetet írta: eretneker Dátum október 04, 2011, 17:30:29
Na igen csak tudod annak a kétharmadnak valahogy meg kellet születnie.  :) És attól mert az ember éppen ezt az oldalt látogatja még nem lesz okos.Nem azt mondom hogy aki itt fikázza a fideszt az rá szavazott.Csak azt hogy van egy pár ilyen!
Minden esetre nem akarok tovább politizálni és végképp nem akartam senkit megbántani.
Legalább mi profik tartsunk össze  ;D  :angel:

Igen bizonyára meg kellett születnie a kétharmadnak...és  tiszta szívből sajnálom azokat a szerencsétlen embereket akiknek ezekbe a kutyákba volt az utolsó hitük... 
"És attól mert az ember éppen ezt az oldalt látogatja még nem lesz okos."--->azt hiszem kicsit elbeszélünk egymás mellett. :) Én az itteni fórumozók írásaiból kiindulva szinte biztosra veszem, hogy itt intelligens emberek vannak akiket nem lehet olyan könnyen hülyeségekkel megetetni. ;)
Amúgy inkább térjünk vissza a megoldások kereséséhez, mert attól tartok, hogy itt nem lesz elég "holmi ip címekkel való játék".... mert ezeket ismerve elintézik nekünk a végén, hogy magyar ember még csak számlát se tudjon nyitni külföldi irodánál... Attól tartok, hogy valami külföldi ismerőst/rokont kellene leakasztani akinek a neve alatt futtathatod a játékosszámláidat. Akinek meg nincs ilyen annak game over... de bízom benne, hogy az irodák leszarják majd a kepesztésüket...

Idézetet írta: gambler Dátum október 04, 2011, 17:58:21
Igen bizonyára meg kellett születnie a kétharmadnak...és  tiszta szívből sajnálom azokat a szerencsétlen embereket akiknek ezekbe a kutyákba volt az utolsó hitük... 
"És attól mert az ember éppen ezt az oldalt látogatja még nem lesz okos."--->azt hiszem kicsit elbeszélünk egymás mellett. :) Én az itteni fórumozók írásaiból kiindulva szinte biztosra veszem, hogy itt intelligens emberek vannak akiket nem lehet olyan könnyen hülyeségekkel megetetni. ;)
Amúgy inkább térjünk vissza a megoldások kereséséhez, mert attól tartok, hogy itt nem lesz elég "holmi ip címekkel való játék".... mert ezeket ismerve elintézik nekünk a végén, hogy magyar ember még csak számlát se tudjon nyitni külföldi irodánál... Attól tartok, hogy valami külföldi ismerőst/rokont kellene leakasztani akinek a neve alatt futtathatod a játékosszámláidat. Akinek meg nincs ilyen annak game over... de bízom benne, hogy az irodák leszarják majd a kepesztésüket...
Amit írsz, az lehet a legrosszabb verzió. Aki komoly tétekkel játszik, az simán megoldja ezt is, erdélyi ismerőse van mindenkinek:-). Akinek csak szórakozás, annak meg úgyis mindegy, annak jó a Tippmix vagy egy gagyi Sportingbet is. Ami azért bizakodásra ad okot, hogy törvény eddig is volt a reklámra és magára a játékra is, aztán látszik, hogy mennyi lett belőle betartva.
Egyszerűbb lenne piacképes hazai szolgáltatást nyújtani az SZRT-nek, ebből is látszik, hogy ez nem szempont, szétlopni az egész SZRT-t gyenge tippmix-szel is szét lehet, az öregasszonyok úgyis betolják a lottót minden héten:-). Ha piacképes lenne a magyar Tippmix, be lehetne engedni az összes irodát,  sok munkahelyet teremtene, ha 8-10 fogadóiroda nyitna országos szinten nyitna 100-200 offline irodát stb.

Idézetet írta: diord Dátum október 04, 2011, 19:06:42
Amit írsz, az lehet a legrosszabb verzió. Aki komoly tétekkel játszik, az simán megoldja ezt is, erdélyi ismerőse van mindenkinek:-). Akinek csak szórakozás, annak meg úgyis mindegy, annak jó a Tippmix vagy egy gagyi Sportingbet is. Ami azért bizakodásra ad okot, hogy törvény eddig is volt a reklámra és magára a játékra is, aztán látszik, hogy mennyi lett belőle betartva.
Egyszerűbb lenne piacképes hazai szolgáltatást nyújtani az SZRT-nek, ebből is látszik, hogy ez nem szempont, szétlopni az egész SZRT-t gyenge tippmix-szel is szét lehet, az öregasszonyok úgyis betolják a lottót minden héten:-). Ha piacképes lenne a magyar Tippmix, be lehetne engedni az összes irodát,  sok munkahelyet teremtene, ha 8-10 fogadóiroda nyitna országos szinten nyitna 100-200 offline irodát stb.

Attól tartok hogy a tippmix sosem versenyezhet mondjuk egy pinnacle+betfair+bet365 kombinációval...ez eléggé felejtős... tippmixbe soha életedbe nem fogsz layelni, élő fogadásokat kötni, magas odds-okért játszani stb.... szerintem a tippmixet és a piacképes szót vegyük el egymás mellől, mert ilyen aztán sosem lesz remélem ezt mindenki vágja... ;)

Idézetet írta: gambler Dátum október 04, 2011, 19:27:13
Attól tartok hogy a tippmix sosem versenyezhet mondjuk egy pinnacle+betfair+bet365 kombinációval...ez eléggé felejtős... tippmixbe soha életedbe nem fogsz layelni, élő fogadásokat kötni, magas odds-okért játszani stb.... szerintem a tippmixet és a piacképes szót vegyük el egymás mellől, mert ilyen aztán sosem lesz remélem ezt mindenki vágja... ;)
Ezen a fórumon 100 emberből 95 azt sem tudja miről beszélsz, amikor azt írod, hogy layelés, tehát ez nem szempont. De értem, hogy mit akarsz mondani. Egyébként offline kint Angliában is gyengébb a kínálat a fogadóirodáknál.

Idézetet írta: diord Dátum október 04, 2011, 20:16:10
Ezen a fórumon 100 emberből 95 azt sem tudja miről beszélsz, amikor azt írod, hogy layelés, tehát ez nem szempont. De értem, hogy mit akarsz mondani. Egyébként offline kint Angliában is gyengébb a kínálat a fogadóirodáknál.

Azért biztos vagyok benne, hogy ennél sokkal jobbak az arányok. Egyébként meg kinek mi a szempont... Ha megszoktál egy jó minőséget, nem fogsz átállni egy ultraszar minőségre, de nem akarok több szót pazarolni a fosmixre.  :D

Idézetet írta: gambler Dátum október 05, 2011, 08:54:06
Azért biztos vagyok benne, hogy ennél sokkal jobbak az arányok. Egyébként meg kinek mi a szempont... Ha megszoktál egy jó minőséget, nem fogsz átállni egy ultraszar minőségre, de nem akarok több szót pazarolni a fosmixre.  :D

Nem a tippmixszel kéne összehasonlítani az online irodákat hanem a tippmaxszal. Bár tény, hogy az eredmény ugyanaz, de tippmax esetében legalább elvben megvan az esélye az szrt-nek olyan színvonalat kínálni mint a többi iroda. Az hogy egy offline fogadásnál sosem lesz layelés meg élő fogadás nem nagy felfedezés :D

Idézetet írta: gambler Dátum október 05, 2011, 08:54:06
Azért biztos vagyok benne, hogy ennél sokkal jobbak az arányok.
Sok pénzt ne tegyél rá, ha egyszer erről fogadsz valakivel. 8)

Amig a bukmékeri tipusú fogadásoknál (például Tippmix, Tipmax) a szerencsejáték törvény (1991. évi XXXIV. törvény 30/A §) szerint a feltett téteknek mindössze 75 százalékát kell nyeremények céljára fordítani, addig ezek lehetnek  akár off akár online, akár lehet élő fogadást kötni, akár nem, egy kalap sz*t sem érnek. (Természetesen a szerencsejáték törvénynek ezt a paragrafusát nem módosították.)
Egyébként mi az a layelés?

Idézetet írta: diord Dátum október 05, 2011, 10:22:30
Sok pénzt ne tegyél rá, ha egyszer erről fogadsz valakivel. 8)

A topicinditó ryebnek javasolnám egy szavazás kiírását erről (Ismered-e a lay fogadást?)
Meg fogsz lepődni diord! Fogadni meg végképp ne fogadj az általad említett arányra!

Idézetet írta: benson Dátum október 05, 2011, 10:26:57
A topicinditó ryebnek javasolnám egy szavazás kiírását erről (Ismered-e a lay fogadást?)
Meg fogsz lepődni diord! Fogadni meg végképp ne fogadj az általad említett arányra!
Ugyan nem igazán tartozik a topikhoz a kérdés, de ha már felmerült a dolog miért is ne. Pláne, hogy érdekel az eredmény engem is :)