Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mint tudjuk, jó munkához idő kell. A rosszhoz meg még több idő!  ;)

Belgiumban keményen haladnak előre a törvénnyel, már nem elérhető  a bwin, Expekt, bet-at-home, Tobet és a Betsson oldala, többek közt. Ezek a jelentősebbek. Bezzeg a SZaRT elérhető... 

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 25, 2012, 22:00:43
Lacapi, ha el akarod érni a bwint: http://torproject.org/

Most olvastam vissza, köszönöm!

Legalább a fenn lévő pár forintom megmentem ha sikerül. ;D

Idézetet írta: jaaas Dátum május 25, 2012, 22:31:32
Lacapi, magyar lakcím van megadva a bwin-hez? Csak arra lennék kíváncsi, h a korlátozásokat regisztrált lakcím alapján fogják kiosztani, vagy IP cím alapján?
IP alapján megy ez, bocs, csak most olvastam ide teljesen vissza. Lakcímnek a magyar van megadva, és egyelőre nem találtam itt semmit a konkrét szabályozásről, de rühelnivaló, hogy egyes oldalak egyik-napról a másikra elérhetlenek. És mi van ha pénzem van ott de nem vagyok egy pcguru hogy kijátszam mindenféle trükkökkel a korlátozást? Míg nem megyek egy olyan országba ahonnan elérem az oldalt áll a pénzem? Vagy egy idő után zárolják oszt jónapot? A következő választáson a Kalózpártra szavazok!!!  :great:

Idézetet írta: Lacapi Dátum június 06, 2012, 19:06:52
IP alapján megy ez, bocs, csak most olvastam ide teljesen vissza. Lakcímnek a magyar van megadva, és egyelőre nem találtam itt semmit a konkrét szabályozásről, de rühelnivaló, hogy egyes oldalak egyik-napról a másikra elérhetlenek. És mi van ha pénzem van ott de nem vagyok egy pcguru hogy kijátszam mindenféle trükkökkel a korlátozást? Míg nem megyek egy olyan országba ahonnan elérem az oldalt áll a pénzem? Vagy egy idő után zárolják oszt jónapot? A következő választáson a Kalózpártra szavazok!!!  :great:

Köszönöm a választ! A vm által megadott cuccal sikerült elérned a számládat?

A Bwin-t igen, Expektet igen, de a Betfair nem hagy bejelentkezni, a kezdőoldal bejön, de a bejelentkezésnél kiirja, hogy olyan országből akarom elérni, ahol tiltva vannak. Úgyhogy az EBguru győzelemért járó 80 eurot is el kell majd bizniszelnem valakivel  :great:

Idézetet írta: Lacapi Dátum június 06, 2012, 20:25:22
A Bwin-t igen, Expektet igen, de a Betfair nem hagy bejelentkezni, a kezdőoldal bejön, de a bejelentkezésnél kiirja, hogy olyan országből akarom elérni, ahol tiltva vannak. Úgyhogy az EBguru győzelemért járó 80 eurot is el kell majd bizniszelnem valakivel  :great:

Engem sajnos pont a betfair érdekelne >:( Köszönöm a választ!

http://www.fortunaweb.hu/A_beszallitok_kesedelme_miatt_nem_indulhat_meg_a_magyar_sportfogadasi_oldal387

Pedig az EB-re ha elindul, netán kitesznek a kínálatba egy-két jobb oddsot, egy-két extra fogadási típust, akkor most az amúgy is nagyobb fogadási kedv miatt sok regisztrációt bezsebelhettek volna.

Viszont ez Magyarország...

Egyébként július hatodikán lesz egy kis teszt, ahol a szlogeneket, reklámokat fognak tesztelni a szar RT emberei(vagy az ezzel megbízott cég emberei) olyan 'mezei' fogadókkal, mint mi vagyunk.

Az én javaslatom ez lenne: Fogadj nálunk, 'azt kabbe a banánunk!  :ok:

Ha van javaslat szlogenre, írjátok meg, eljuttatom nekik.  ;)


Idézetet írta: oakland23 Dátum június 07, 2012, 11:41:41

Az én javaslatom ez lenne: Fogadj nálunk, 'azt kabbe a banánunk!  :ok:


Azt hittem ez a Monkeybet szlogenje...  ;D

"Rajtunk mindig segít az állam,
Hozd a pénzt, s a többi csak álom..."

Az Szrt. hány nap alatt teljesíti a banki kiutalást?

*Ooops, nem itt akartam ezt kérdezni, sry*

Idézetet írta: Latzka Dátum június 17, 2012, 13:51:39
Az Szrt. hány nap alatt teljesíti a banki kiutalást?

*Ooops, nem itt akartam ezt kérdezni, sry*
2

Idézetet írta: Latzka Dátum június 17, 2012, 13:51:39
Az Szrt. hány nap alatt teljesíti a banki kiutalást?

*Ooops, nem itt akartam ezt kérdezni, sry*
Ha OTP-s vagy még aznap megjön,ha másik banknál vagy akkor másnap reggel!

Idézetet írta: Lacapi Dátum június 06, 2012, 20:25:22
A Bwin-t igen, Expektet igen, de a Betfair nem hagy bejelentkezni, a kezdőoldal bejön, de a bejelentkezésnél kiirja, hogy olyan országből akarom elérni, ahol tiltva vannak. Úgyhogy az EBguru győzelemért járó 80 eurot is el kell majd bizniszelnem valakivel  :great:

Nem rég spanyolban jártam, ahol szintén ez volt a helyzet.
Nem engedett bejelentkezni az Interwetten-re, a William Hill-re és a bwin-re sem.