Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában





http://www.parlament.hu/irom39/10858/10858-0006.pdf

Ha esetleg még nem lett volna róla még szó . 

Szóval az adó hivatal le ellenőriz ,honnan  van pénze a magyaroknak fogadásra  Aki Létminimumon körül keres nem ajánlott 100 000 ft -al  fogadnia az új magyar irodánál .   

Idézetet írta: Dezmop Dátum május 11, 2013, 01:29:14

http://www.parlament.hu/irom39/10858/10858-0006.pdf

Ha esetleg még nem lett volna róla még szó . 

Szóval az adó hivatal le ellenőriz ,honnan  van pénze a magyaroknak fogadásra  Aki Létminimumon körül keres nem ajánlott 100 000 ft -al  fogadnia az új magyar irodánál .

Ez az mszp-s módosító (hányas szorzó, hogy megszavazzák?) arról szól, hogy személyesen kelljen regisztrálni és erről az adóhivatal értesítést kapjon...
Csábító!  :D

Mondjuk igazából mindegy, mert ha regisztrálsz, akkor úgyis kiadod az adataidat, amelyekhez a NAV hozzáfér az irodán keresztül...
Befizetni nem kell sokat, ha viszont ott (vagy oda) nyersz jelentősebb összeget, akkor még jó is, ha az egy legális jövedelem.

Azért ezt az "offline" regisztrációt próbálom még megemészteni...
Ezt nem kicseszésből terjesztették be, hogy megtorpedózzák az oldal elindulását?

És még azt gondoltam, hogy jobban már nem tudnak meglepni.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 11, 2013, 01:40:44
Azért ezt az "offline" regisztrációt próbálom még megemészteni...
Ezt nem kicseszésből terjesztették be, hogy megtorpedózzák az oldal elindulását?
Nekem is úgy tűnik. Én ilyen feltételek mellett 100% hogy nem regisztrálok, és szerintem sokan mások sem. Már tényleg ott tartunk,hogy ők jobban ismerik az anyagi helyzetem mint saját magam....




Szorzókra kíváncsi leszek, meg persze arra is, hogy az a bizonyos élő opció alatt milyenfajta élőfogadás lesz elérhető. Reménykedem benne, hogy nem valami összecsapott cucc várható. Gondolom először csak a topligákból kiválogatott meccseken lesznek élőfogadásos lehetőségek. Ha elkezdődnek az ígért külföldi fogadóoldalak tiltásai akkorra már elvileg egy profi oldalt kéne biztosítaniuk.

Idézetet írta: sniper elite Dátum május 12, 2013, 16:32:30
Ha elkezdődnek az ígért külföldi fogadóoldalak tiltásai akkorra már elvileg egy profi oldalt kéne biztosítaniuk.

Szerintem meg nem "kéne". Pontosan tudják, hogy utána szinte mindenki abból főz ami van. Vagyis nem mindenki, de a legtöbben. Akinek meg nem tetszik az befejezi.
Mondom ezt arra az esetre, ha blokkolnak az irodák.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 11, 2013, 01:40:44
Ez az mszp-s módosító (hányas szorzó, hogy megszavazzák?) arról szól, hogy személyesen kelljen regisztrálni és erről az adóhivatal értesítést kapjon...
Csábító!  :D

Mondjuk igazából mindegy, mert ha regisztrálsz, akkor úgyis kiadod az adataidat, amelyekhez a NAV hozzáfér az irodán keresztül...
Befizetni nem kell sokat, ha viszont ott (vagy oda) nyersz jelentősebb összeget, akkor még jó is, ha az egy legális jövedelem.

Azért ezt az "offline" regisztrációt próbálom még megemészteni...
Ezt nem kicseszésből terjesztették be, hogy megtorpedózzák az oldal elindulását?

Ezt napirendre sem fogják venni, a bizottságok nem támogatják és MSZPs is.

Idézetet írta: sniper elite Dátum május 12, 2013, 16:32:30
Szorzókra kíváncsi leszek, meg persze arra is, hogy az a bizonyos élő opció alatt milyenfajta élőfogadás lesz elérhető. Reménykedem benne, hogy nem valami összecsapott cucc várható. Gondolom először csak a topligákból kiválogatott meccseken lesznek élőfogadásos lehetőségek. Ha elkezdődnek az ígért külföldi fogadóoldalak tiltásai akkorra már elvileg egy profi oldalt kéne biztosítaniuk.

Lehet, hogy csak a topligákból lehet majd válogatni, de ezek a bizonyos ligák épp most mennek el nyári szünetre!  :D
Majd milliókat teszünk júniusban a Tahiti-Nigéria Konföderációs Kupa meccsre, hogy azért legyen forgalma az irodának...

Nyáron talán a tenisz mehet átlag felül, de ugye mindjárt vége a kézilabda és jégkorong szezonnak, kosárlabdában is a hajrában járnak a bajnokságok, nem tudom, mivel lehet ilyenkor egy irodát bevezetni!
Mivel fogjuk a kezdőbónuszt kiforgatni? Lesz safety car vagy nem lesz a Hungaroringen?  :D

Tavaly nyáron foci EB volt, nem véletlenül akartak akkor indulni, most sikerül a holtszezonban...
Persze az, hogy nem reklámozzák, jelentheti azt, hogy esetleg majd ősszel számítanak nagyobb érdeklődésre.
Na meg ha nincsenek ügyfelek, nem kellenek ügyfélszolgálatosok sem, így olcsóbb titokban indulni.  hehe

  Hamár holnap lesz a végszavazás a parlamentben  a szerencsejátékokról akkor próbáljuk  megtippelni  mi lesz a kétesélyes  végkimenetel .

   1    Valamit nagyon elbasznak a fiúk lányok a parlamentben a sportfogadók  szempontjából ?  1.00 odds

   2    Elégedettek lesznek a képviselők munkájával a sportfogadók szempontjából ?    ;D     3.00

A második nem egy value bet, az biztos  :)

#1048 május 13, 2013, 08:38:14, Alkimista87
Idézetet írta: Dezmop Dátum május 12, 2013, 23:40:30
  Hamár holnap lesz a végszavazás a parlamentben  a szerencsejátékokról akkor próbáljuk  megtippelni  mi lesz a kétesélyes  végkimenetel .

   1    Valamit nagyon elbasznak a fiúk lányok a parlamentben a sportfogadók  szempontjából ?  1.00 odds

   2    Elégedettek lesznek a képviselők munkájával a sportfogadók szempontjából ?    ;D     3.00

1,05-ért még tenném is az első kimenetelt, de úgy se engedik, csak ötös kötésbe. ;D

Rossz érzésem van, remélem tévedek. Nem sok kedvem lenne bűvészkedni, hogy maradhassak a jó irodáknál legálisan...