Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én amondó vagyok, ha lesz iroda amelyik vesz, akkor az a Bet365 lesz. 1-nél több iroda már meglepetés lenne nekem.

Idézetet írta: hurkabalint Dátum július 19, 2013, 11:50:35
Én amondó vagyok, ha lesz iroda amelyik vesz, akkor az a Bet365 lesz. 1-nél több iroda már meglepetés lenne nekem.
Szerintem unibet is esélyes, sőt, én inkább réjuk fogadnék! :D

Idézetet írta: benson Dátum július 19, 2013, 11:47:39
Ha lesz is ilyen, szerintem az lesz, amelyik a legtöbbet költi itthon a reklámokra, hiszen talán ez a legjobb fokmérője annak, hogy mennyire fontos nekik a magyar piac.

Hány cég fog licencet venni sportfogadásra?

1,5 fölött   2.40
1,5 alatt    1.58

Megvárom a MonkeyBet szorzóit is, hátha lehet arbolni...

Idézetet írta: hurkabalint Dátum július 19, 2013, 11:50:35
Én amondó vagyok, ha lesz iroda amelyik vesz, akkor az a Bet365 lesz. 1-nél több iroda már meglepetés lenne nekem.
Én is bennük bízom.Betclicre nem szívesen fanyalodnék, de a unibet egy fokkal szimpibb. Van egy jó élő fogadási lehetőség náluk, vissza lehet lapátolni a lét ha meggondolod magad. 

Nem lehet megoldás az, amit a bwin is csinált? Bejelenti, h nem fogad több magyar felhasználót, innentől kezdve licenszet is tuti, h nem fog venni, még sem hiszem, h blokkolnák, mert ha nem fogad magyarokat akkor nincs is rá ok.
Többi fogadó irodáknak is ezt kellene tenni, aki addig regisztrált az marad, több nem regisztrálhat, és a blokkolást is el lehetne kerülni szerintem.

Megtehetnék, de előbb-utóbb kiderülne, hogy mégis lehet regisztrálni s akkor csak menne tiltólistára.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 25, 2013, 17:38:59
Megtehetnék, de előbb-utóbb kiderülne, hogy mégis lehet regisztrálni s akkor csak menne tiltólistára.

crazyfrog1900 úgy érti, hogy a régi felhasználók továbbra is fogadhatnak náluk, csak új regisztrációt nem engednének. Egyébként ebben lehet valami, hogy a korábban megkötött "szerződéseket" mennyire rúghatja fel csak úgy az állam. Lehet perre menni ellenük.  :D  ;)

De pont ez lenne a lényege, h nem lehetne regisztrálni, aki eddig volt az marad, de új nem jöhet, így nem is lenne ok az oldalt blokkolni.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 25, 2013, 18:03:02
crazyfrog1900 úgy érti, hogy a régi felhasználók továbbra is fogadhatnak náluk, csak új regisztrációt nem engednének. Egyébként ebben lehet valami, hogy a korábban megkötött "szerződéseket" mennyire rúghatja fel csak úgy az állam. Lehet perre menni ellenük.  :D  ;)

Csacsa! Ennél a kormánynál ez számítana... ???

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum július 25, 2013, 20:46:42
Csacsa! Ennél a kormánynál ez számítana... ???

Lehet, hogy visszamenőleges hatállyal tippmixpro ügyfeleket csinálnak belőlünk!

Központi Elektronikus Hozzáférhetetlenné Tételi Határozati Adatbázis

Kitalálni sem lehetett egyszerű ezt a frappánsan zseniális nevet! De valakinek ezért is biztos jó nagy pénzt fizettek! :D

Bővebben:

http://www.hwsw.hu/hirek/50701/kehta-internetes-feketelista-szures-tartalomszures-nmhh.html

Interjú Orbán Viktorral:

És ha azt nézzük, hogy az MLSZ jó rendszert alakított ki a tévés pénzek ügyében, és hogy közel vagyunk ahhoz, hogy a szerencsejátékból is több pénz érkezzen vissza a futballba, akkor azt kell mondanom, hogy a mai tizenhat NB I-es csapatból tíz már a következő években biztos lábakon áll, és akkor már csak ötöt-hatot kell stabilizálni.

A szerencsejátékból származó, hamarosan végre létező adóbevételek útja egyenes lesz a futballklubokhoz?

Arra vártunk, hogy az Európai Unió hozzájáruljon az online szerencsejáték szabályozásához. Ez megtörtént, a törvényt elfogadta a Ház, most az ebből befolyó pénzek elosztási rendjét kell megalkotnunk. Az MLSZ és a kormány ezen közösen dolgozik. Mire a parlament ősszel elkezdi a munkát, nyélbe üthetjük a megállapodást.

Őszintén szólva annyira utálom már hogy az amatőr "teljesítményt"(vagy még azt se mert az amatőrök legalább lelkesek)nyújtó magyarfocira mennyi közpénzt (az én pénzem is!) pazarolnak el,mennyire túlfizetik a "futballistákat" meg a sleppet.Meg hogy a politikusok(pártfüggetlenül)eszement módon költekeznek ezért hogy a népszerűségüket próbálják növelni.Szóval én egyáltalán nem örülnék annak ha licenszet venne bármelyik iroda is!A tiltást ki lehet kerülni,de ezeknek egy fillért se többet!

Azért azt ne felejtsd el, hogy ha egy iroda nem vesz licenszet, akkor dönthet úgy is, hogy kitiltja a magyar ügyfeleit. És akkor a blokkolás megkerülése sem segít.

Hát nem tartom valószínűnek hogy bármelyik iroda is kitiltson bennünket.Aztán meg én úgy gondolom hogy van 4-5 olyan iroda is minimum ami jó oddsokat és élő fogadásokat kínál,nem valószínű hogy mindegyik kitiltana.A Betfair elvesztésének nem örülnék ugyan de azért náluk is húsbavágó az a 6%.Aztán meg én aggódom azért  hogy ezentúl a játékom az adóhatóság szeme előtt legyen.-Nézd ezt a pasas: fogad. Meg még nyer is.Meg hogy vállalkozó.Na próbálkozzunk be nála!-És bár adómentes(teljesen tehermentes is?)lesz az ebből származó jövedelem akkor is nem tarthat sokáig a parlamentben(amire van számos példa az utóbbi időben bőven!)változtatni ezen mert nem folyik be elég pénz(amit megint csak valószínűnek tartok).És már elő is vehetnek,akár visszamenőleg is,ott lesznek előttük az adataim.Kösz, én inkább kockáztatok az "illegális"fogadással.Nem tudom hogy ki írta itt a fórumon és nagyon igaza van hogy jobban lehet bízni bármely máltai,ciprusi meg ismeretlen helyre bejegyzett cégekben mint a magyar államban.