Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 17, 2013, 08:14:25
Január elejére már vásároltam repjegyet. Irány Új-Zéland!

Lehetetlen itt már megélni...január 1-től lehúzzuk a redőnyt. Egyedüli reményem, hogy a Szerencsejáték Zrt. felajánl valami munkahelyet...legalább engedjék, hogy a mérkőzés kódokat én határozzam meg. :)
Téged is étvesz a Gönci multija???  ;D



Milan, Milan!
Ha már kecskét akarsz fejni, akkor rossz helyre vettél repjegyet. NZ-on juh van számtalan, a kecskepopuláció igen ritka. Kecske esetén javaslom Albániát, ott aztán két marokra fejheted őket  ;D

Idézetet írta: misk@ Dátum szeptember 18, 2013, 10:07:13
Milan, Milan!
Ha már kecskét akarsz fejni, akkor rossz helyre vettél repjegyet. NZ-on juh van számtalan, a kecskepopuláció igen ritka. Kecske esetén javaslom Albániát, ott aztán két marokra fejheted őket  ;D

Elírtam aztamindenit...nem kecske! JAH (ahogy mondják nálunk...)!

Idézetet írta: misk@ Dátum szeptember 18, 2013, 10:07:13
Milan, Milan!
Ha már kecskét akarsz fejni, akkor rossz helyre vettél repjegyet. NZ-on juh van számtalan, a kecskepopuláció igen ritka. Kecske esetén javaslom Albániát, ott aztán két marokra fejheted őket  ;D

Misikém! Azt nem tudod véletlenül, hogy hova kell repjegyet vennem, ha csecsszopó szeretnék lenni? :D Úgy hivatalból. :D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 18, 2013, 15:18:39
Misikém! Azt nem tudod véletlenül, hogy hova kell repjegyet vennem, ha csecsszopó szeretnék lenni? :D Úgy hivatalból. :D

Nem engem kérdeztél, de ezt pont tudom.  :D
Swinger klubba!
De csak óvatosan, mert ott lemeóznak ám, hogy "megütöd e a mércét"!  ;D

Ó, Csacsa, ezért nem kell egészen NZ-ig elmenned...
Tudom javasolni a szumos által is felvetett műintézményeket, esetleg a Kék Osztriga bárt... ámbár ott nem csecset, de szopogatnak  :-*

Kék osztriga bár

Lenne egy gyors kérdésem, eddig az összes szerencsejátékterem közül csak a pokerstars az ami licenszet fog venni?

Ezt gyanítom csak az irodák tudják. Még van idő a liceinszig

Idézetet írta: swagpetho Dátum szeptember 22, 2013, 17:40:06
Lenne egy gyors kérdésem, eddig az összes szerencsejátékterem közül csak a pokerstars az ami licenszet fog venni?

Ezt meg honnan vetted?

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 22, 2013, 17:43:11
Ezt meg honnan vetted?

fúú azthiszem láttam valaki kérdezte hogy lesz-e a fulltiltre, mire írták hogy lesz a pokerstarsnak(és mivel a ps felvásárolta a fulltiltet) de 2-t nem vesznek...
De igazából más infót nem találtam sehol, csak most akarok belevágni a pókerezésbe és ez a legfontosabb szempont, hogy hova utaljak be....

Persze, De rengeteg helyen
olvastam, hogy sokkal tobb profi ott jatszik, kezdoknek nehezebb ervenyesulni.... Nem tudom, hogy varjak-e meg vagy utaljak most a psre...:(

Kezdőteremnek még választhatod valamelyik IPN-termet is (pl.Sportingbet),szerintem még mindig ott a legkönnyebb nyerni.Nem tudom hogy a Titan még mindig a  Playtech-csoportban van-e de ha igen akkor nagyon kemény terep minden téten mert nagyon feszes játék folyik.Persze cserébe sok bónusz van ahogy TiB is írja.Szóval van élet a PS-en túl is(még januárig biztosan).

Tegnapi hír:

CJEU rules Italy cannot block online poker
24 September 2013

The Court of Justice of the European Union (CJEU) has issued a preliminary ruling that Italy cannot legally block online gaming websites that originate from outside the country.

Italy has held a blacklist of operator sites it deems illegal for a number of years, a tactic copied by other EU Member states such as Belgium and long criticised by the igaming sector being against EU trade principles and protectionist towrdas the incumbent operators.

The CJEU ruled that EU Member States restricting national gambling markets in order to favour the economic interest if incumbents over operators that are licenced in other Member States is against EU law.

The court also concluded that national legislation, which provides all cross-border activity in the betting and gaming sector, is contrary to EU law.

The court said: "Articles 43 EC and 49 EC must be interpreted as meaning that, under the current state of EU law, the fact that an operator holds, in the Member State in which it is established, an authorisation permitting it to offer betting and gaming does not prevent another Member State, while complying with the requirements of EU law, from making such a provider offering such services to consumers in its territory subject to the holding of an authorisation issued by its own authorities.

"Articles 43 EC and 49 EC must be interpreted as not precluding national legislation which requires companies wishing to pursue activities linked to gaming and betting to obtain a police authorisation in addition to a licence issued by the State in order to pursue such activities and which restricts the grant of such authorisation inter alia to applicants who already hold such a licence."