Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Gake Dátum június 25, 2014, 12:18:40
Ok. Basszus. De ez a pdf egyik menüben sem látszik.

A főoldalon kattints a Hirtedmények-re! (Kék színű, alá van húzva, és zárójelben van, mint ez a mondat is.)

Idézetet írta: benson Dátum június 25, 2014, 12:26:48
A főoldalon kattints a Hirtedmények-re! (Kék színű, alá van húzva, és zárójelben van, mint ez a mondat is.)

Ott szoktam én is kutakodni :D de nekem még mindig a tegnapi sportingbet az utolsó.
Hogy a túróba van ez? Engem kitiltott a nav :'(

Idézetet írta: Gake Dátum június 25, 2014, 12:31:00
Ott szoktam én is kutakodni :D de nekem még mindig a tegnapi sportingbet az utolsó.
Hogy a túróba van ez? Engem kitiltott a nav :'(

Ha az oldal frissítése után sem látod, akkor igen, kitiltott.  ;D

Idézetet írta: benson Dátum június 25, 2014, 12:07:11
www.szf.hu  Ott van az.

http://www.szf.hu/Files/85_2014.pdf

További odds-ok a NAV oldalához:

Ki lesz a hónap dolgozója júniusban?
Raskóné 1.15
dr. Molnár Krisztián 5.5
más 30.0

Azért szomorú ez a mentalitás, és abszolút nem csak a sportfogadásról van szó, de ez nagyon jól megmutatja az alapelveket az ország vezetését illetően. Miért nem csinálják meg úgy a tippmixprot, hogy megérje ott fogadni, jó oddsok, bő kínálat, egy normális felület stb.? Ehelyett tiltanak, büntetnek, korlátoznak mindent, ami nekik nem kívánatos.

#1820 június 25, 2014, 12:42:58, okt8
Sziasztok!

Mivel minden határozatban ott van a pontos - blokkolandó - domain név is, az nem lehet, hogy csak magyar nyelven nem lesz elérhető az adott iroda? (ezekben mindben ott van a .hu vagy hu.)

...ill. az utóbbi kettőre igaz ez, az első kettőnél sajnos nem.

Lesz annyi eszük, hogy nem csak a "hu"-t tiltják, ebben biztos vagyok

Idézetet írta: trader88 Dátum június 25, 2014, 12:37:28
Azért szomorú ez a mentalitás, és abszolút nem csak a sportfogadásról van szó, de ez nagyon jól megmutatja az alapelveket az ország vezetését illetően. Miért nem csinálják meg úgy a tippmixprot, hogy megérje ott fogadni, jó oddsok, bő kínálat, egy normális felület stb.? Ehelyett tiltanak, büntetnek, korlátoznak mindent, ami nekik nem kívánatos.

Látom az igyekezetet a pro-val kapcsolatban, de sem hagyománya, sem kultúrája nincs nálunk a sportfogadásnak igazából, így a többség nem is igényel komolyabb irodát.
A "profiknak" meg számtalan okból lesz a pro mindig is kevés önmagában, így nem lesz fontos annyira sosem a top kategória elérése.

Ha belegondolunk, a legtöbb külföldi iroda sem jut el soha arra a szintre, amit mi elvárnánk a hazaitól...


Idézetet írta: fixxer Dátum június 25, 2014, 12:43:42
Lesz annyi eszük, hogy nem csak a "hu"-t tiltják, ebben biztos vagyok
Szerintem nem lesz ennyi eszük, de az a baj, hogy ha most mondjuk a www.bet365.es  irányból lépsz be, addig jó, amíg be nem írod a usernevet, utána rögtön a .com-os felületre visz

Idézetet írta: Knapp Dátum június 25, 2014, 12:47:47
Látom az igyekezetet a pro-val kapcsolatban, de sem hagyománya, sem kultúrája nincs nálunk a sportfogadásnak igazából, így a többség nem is igényel komolyabb irodát.
A "profiknak" meg számtalan okból lesz a pro mindig is kevés önmagában, így nem lesz fontos annyira sosem a top kategória elérése.

Ha belegondolunk, a legtöbb külföldi iroda sem jut el soha arra a szintre, amit mi elvárnánk a hazaitól...
A múltkor az argentin-irán meccs alatt a villamoson 15 emberből 5-nél a bet365.com volt megnyitva a mobilon. Sokkal nagyobb a hazai netes piac, mint azt sokan gondolják.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum június 25, 2014, 13:02:19
A múltkor az argentin-irán meccs alatt a villamoson 15 emberből 5-nél a bet365.com volt megnyitva a mobilon. Sokkal nagyobb a hazai netes piac, mint azt sokan gondolják.

VB, EB alatt mindig nagyobb de egy átlagos napon szerintem nem lehet olyan nagy a forgalom, meg az egy dolog, hogy teszem azt fogad akár 1 millió ember (nyilván nem, csak mondtam egy számot) de ha mindegyik 50Ft-os téttel nyomul abból nem igen fog meggazdagodni az iroda. Jut eszembe, szar pismixpron meg 100 a minimum :)

Ja, ázsiai hendi bevezetését nem tervezi cégünk, írta a pros ügynök.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum június 25, 2014, 13:02:19
A múltkor az argentin-irán meccs alatt a villamoson 15 emberből 5-nél a bet365.com volt megnyitva a mobilon. Sokkal nagyobb a hazai netes piac, mint azt sokan gondolják.

Nem tudom, vmlinuz szerint meg túlbecsülik a hazai játékosok számát.

Inkább úgy fogalmaznék, hogy amíg az eddig offline játszóakból is lehet bőségesen növelni a tippmixpro táborát, addig kevésbé fontos, hogy a rendszeresen online fogadókat kiszolgálják.
Na meg sosem a magas szintű szolgáltatás volt az elsődleges, hanem inkább az, hogy a SzZrt., mint állam az államban szabadon elkölthető forrásokkal rendelkezzen.

Ha meg egy cég monopolhelyzetbe hozása a cél, akkor nem is szükségszerű a legjobb irodákkal versenyképes szolgáltatást nyújtania.

Most jut eszembe, Unibet jó üzletet csinált mikor szponzora lett a kézi válogatottnak.

Ő és a haverjai köszöni a "birkáknak": Nem sok különbség van közte és szemkilövető Gyurcsányék között. Hatalommal való visszaélés ez bőven.

Remélem a bet365 és a BF marad, köcsög Fityiszesek.



Addig is marad a jó magyar ügyeskedés.