Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum július 10, 2014, 11:59:14
Ez eddig ok, de mi, hogy kerülünk oda? Pókerakadémia? Fortunaweb?

;D Ez az ittapiros nagyon komoly. Mondjuk mikor először találkoztam vele több mint egy éve már akkor gyorsan megállapítottam, hogy valami nagyon nincs rendben a fejében annak aki csinálja ezt az oldalt, de ezek után már komolyan kíváncsi lennék rá hogy ki lehet az. De tényleg. Final countdown  ::)
Hogy a fogadók oldalán nem áll az enyhe kifejezés, de akkor hogy jut egyáltalán eszébe ilyen oldalt működtetni vagy valami kormány által áttételesen finanszírozott dolog lenne?
Már arra is gondoltam valami megkeseredett figura akik sokat bukott és úgy gondolja akkor vesszen mindenki, csinál egy kis ellenpropagandát :D

Idézetet írta: georgeboyd Dátum július 11, 2014, 11:38:16
Azt írod, hogy érted, utána megkérdezed ugyanazt még egyszer. ;D ;D ;D ;D

A kérdéseire választ kapott, azt érti, és feltett egy egészen új kérdést. Miért kell neked mindig kötözködni?

Idézetet írta: georgeboyd Dátum július 11, 2014, 12:07:15
Nem, nem, kisbaba, kapott egy választ, és feltette ugyanazt a kérdést, amire megint ugyanaz a válasz, hogy majd akkor lehet tudni, ha konkrét blokkolás van, vagyis kedden.
Ne kóstolgass, mert megbaszlak. ;D

"Valaki aki ért hozzá írja már le, hogy technikailag, hogyan néz ki egy ilyen blokkolás?

Ittapiros amúgy mi alapján kapcsolgatja le az oldalakat, mert realitása nem nagyon van annak amit feltüntetnek?"

megkérdezte a technikai részt, majd hogy az ittapiros mi a facc. Kapott vm-től választ ezekre. Majd rákérdezett a keddre. Visszaolvastam pár oldalt, de nem láttam hogy ő már kérdezett volna ilyet. Mindegy, hagyjuk. Egy normális hangnemű hozzszólásod nem volt még, szóval én ezt ennyiben hagyom  ;)

Amúgy meg b@szogassad a kisbabádat, ha az elbír viselni  ;D


"Ha ez megtörtént, akkor legkésőbb július 11-én pénteken a médiahatóság megküldi az internetszolgáltatóknak az értesítést, akik annak kézbesítésétől (az értesítést a megküldést követő munkanap kell kézbesítettnek tekinteni) számítva haladéktalanul, de legkésőbb egy munkanapon belül kötelesek végrehajtani a blokkolást.
Ekkortól számítva, tehát legkésőbb július 15-én, keddtől a szóban forgó oldalak elérhetetlenné válnak az internetezők számára - közölte a NAV."

Idézetet írta: georgeboyd Dátum július 11, 2014, 11:38:16
Azt írod, hogy érted, utána megkérdezed ugyanazt még egyszer. ;D ;D ;D ;D

Hát gyúrjál még erre a szövegértelmezés témára egy kicsit!

Nevetséges ez az egész.
De ha ilyen keményen megy a harc az "illegális" irodák ellen, akkor a tegnapi Fradi meccsen miért engedték reklámozni az Unibetet és miért nem a jó kis tippmax volt látható?
Megfélemlítés ez inkább a játékosok felé, nagy nemzetközi cégekkel nem fog szembemenni a mi kis államunk.
Várom a nagy irodák blokkolását, mint a bwin, bet365, stb.
A félhallott bet at home bedobása komolytalan, a betclic meg nem hiszem, hogy blokkolva lesz.

bet-at-home és Betclic egy cég, csak külön igazgatással.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum július 11, 2014, 11:41:09
;D Ez az ittapiros nagyon komoly. Mondjuk mikor először találkoztam vele több mint egy éve már akkor gyorsan megállapítottam, hogy valami nagyon nincs rendben a fejében annak aki csinálja ezt az oldalt, de ezek után már komolyan kíváncsi lennék rá hogy ki lehet az. De tényleg. Final countdown  ::)
Hogy a fogadók oldalán nem áll az enyhe kifejezés, de akkor hogy jut egyáltalán eszébe ilyen oldalt működtetni vagy valami kormány által áttételesen finanszírozott dolog lenne?
Már arra is gondoltam valami megkeseredett figura akik sokat bukott és úgy gondolja akkor vesszen mindenki, csinál egy kis ellenpropagandát :D

Szerinted vannak ilyen emberek?!


ladbrokes.com  a következő a listán.

Idézetet írta: Dopamin Dátum július 11, 2014, 13:43:55
ladbrokes.com  a következő a listán.

Lehet nem nyertek az ingyen pörgetésekkel... :(

#2066 július 11, 2014, 14:54:08, gabor88888
Üdv! VPN használata esetén nem áll fenn annak a veszélye, hogy valaki megtudja a jelszavamat és a felhasználónevemet amiket használok? Mennyire biztonságos? Ezen kívül az is aggaszt, hogy egyes irodák nem kötnek -e bele abba, hogy egy magyar állampolgár huzamosabb ideig nem magyar ip címről jelentkezik be. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ebből az egészből, lassan már Észak Koreában érzem magamat  :(

Idézetet írta: gabor88888 Dátum július 11, 2014, 14:48:53
Üdv! VPN használata esetén nem áll fenn annak a veszélye, hogy valaki megtudja a jelszavamat és a felhasználónevemet amiket használok? Mennyire biztonságos? Ezen kívül az is aggaszt, hogy egyes irodák nem kötnek -e bele abba, hogy egy magyar állampolgár huzamosabb ideig nem magyar ip címről jelentkezik be. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ebből az egészből, lassan már Észak Koreában érzem magamat  :(
Miért kötnének bele abba az irodák, hogy ey magyar állampolgár külföldről játszik? Jelenleg is van nagyon sok ilyen ember.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum július 11, 2014, 12:07:15
Nem, nem, kisbaba, kapott egy választ, és feltette ugyanazt a kérdést, amire megint ugyanaz a válasz, hogy majd akkor lehet tudni, ha konkrét blokkolás van, vagyis kedden.

georgeboyd, ha nem tudsz normális hangnemben hozzászólni a dolgokhoz, akkor inkább ne szólj, ok?

Köszi.

Idézetet írta: gabor88888 Dátum július 11, 2014, 14:48:53
Üdv! VPN használata esetén nem áll fenn annak a veszélye, hogy valaki megtudja a jelszavamat és a felhasználónevemet amiket használok? Mennyire biztonságos? Ezen kívül az is aggaszt, hogy egyes irodák nem kötnek -e bele abba, hogy egy magyar állampolgár huzamosabb ideig nem magyar ip címről jelentkezik be. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ebből az egészből, lassan már Észak Koreában érzem magamat  :(

De, VPN-nel hosszú távon gondok lehetnek, de szerintem ezt is lehet tisztázni az irodával.

Szerintem meg nem kell majd VPN-hez folyamodni.