Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem nem jön be a Bet-at-home.Próbáltam,nem jön a Betclic sem.A többi feketelistás igen.
Helyi kis szolgáltató.

#2071 július 11, 2014, 17:46:23, fodi91
A betclic megoldotta a blokkolást domain váltással.
https://hu.betclic.biz/

Ahogy talán már tudja, a magyar hatóságok a jövőben blokkolhatnak bizonyos szerencsejáték-honlapokat. Amennyiben nem tudja elérni a számláját, hogy kezelje az ott rendelkezésre álló összeget az egyenlegéből, kérjük, lépjen be a www.betclic.biz oldalon.
Amint azt látni fogja, a magyar nyelvi opció már csak korlátozott ideig lesz elérhető a honlapjainkon.
Felhívjuk figyelmét, hogy a pénze biztonságban van nálunk, és miközben fontos számunkra az Ön európai fogyasztói jogainak a tiszteletben tartása, elkötelezetten tudomásul vesszük a magyar hatóságok szabályozással kapcsolatos döntéseit.

Ha bármilyen kérdése lenne, kérjük, keressen minket a [email protected] címen.

Üdvözlettel,
Betclic

Vagyis ez egy ideiglenes cím és utána kivonulnak? Mert nekem ebből ez jön le.

Dárdai ismét megjelent az új oldalon ;D :)

Idézetet írta: fodi91 Dátum július 11, 2014, 17:57:01
Vagyis ez egy ideiglenes cím és utána kivonulnak? Mert nekem ebből ez jön le.

Ez egy olyan cím, amelyen elérhető az egyenleged.

Nálam is blokkolva van mindkét oldal, szintén helyi kis szolgáltató max pár ezer ügyféllel. Mondjuk zenmaettel simán bejön mindkettő.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 11, 2014, 17:32:39
Nekem nem jön be a Bet-at-home.Próbáltam,nem jön a Betclic sem.A többi feketelistás igen.
Helyi kis szolgáltató.

Még működik :https://www.bet-at-home.com/hu
Nem hiszem, hogy annyira nyalna a szolgáltatód a fityesznek, hogy határidő előtt tiltana :D

Idézetet írta: Gake Dátum július 11, 2014, 18:20:04
Még működik :https://www.bet-at-home.com/hu
Nem hiszem, hogy annyira nyalna a szolgáltatód a fityesznek, hogy határidő előtt tiltana :D

Nekem sem jön be, szerintem a kicsik hamarabb teszik a dolgukat, nem akarják a NAV-ot a nyakukba, mert még kiderülnének más dolgok is :) Mondjuk elég tapló dolog ,hogy még egy blokkolva van te tahó feliratra sem voltak képesek.

Idézetet írta: Wezli Dátum július 11, 2014, 18:21:58
Nekem sem jön be, szerintem a kicsik hamarabb teszik a dolgukat, nem akarják a NAV-ot a nyakukba, mert még kiderülnének más dolgok is :) Mondjuk elég tapló dolog ,hogy még egy blokkolva van te tahó feliratra sem voltak képesek.

Lehet, nem tudom de én biztosan leszedném a fejüket, ha határidő előtt blokkolnának és még lenne bent 10 fillérem.
Nálunk is kis szolgáltató van, mindössze két falut lát el. De ezek normálisak. Idáig ;D

Idézetet írta: Gake Dátum július 11, 2014, 18:25:43
Lehet, nem tudom de én biztosan leszedném a fejüket, ha határidő előtt blokkolnának és még lenne bent 10 fillérem.
Nálunk is kis szolgáltató van, mindössze két falut lát el. De ezek normálisak. Idáig ;D
Nekem egyiken sincsen pénzem, betclicen évek óta nem játszom bah-ról meg kivettem még múlt hónapban.  Lassan be kell utalni TX-re, mert ok ,hogy elérjük az oldalakat pl. a zenmate-el de kérdés mennyire fogják ezt szeretni az irodák.

Hiszed nem hiszed akkor sem jön be.Kivettem a pénzem a Bet-at-homeról de egy másik sportfogadási oldalon nyertem a múlthavi játékban némi potyapénzt és azt szerettem volna eljátszani.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 11, 2014, 18:35:51
Hiszed nem hiszed akkor sem jön be.Kivettem a pénzem a Bet-at-homeról de egy másik sportfogadási oldalon nyertem a múlthavi játékban némi potyapénzt és azt szerettem volna eljátszani.

Ted fell a zenmate-et és kész, már ha chromeot használsz.

a két említett oldal itt sem jön be, Diginet, Pesten. UPC, Telekom, mi a helyzet?

A diginél sem működik, eggyik sem.
Reggel még ment az upc-nél.