Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


 trianonstorno

Más ügyben is írtál már nekik?
Úgy a neved alapján gondolom...  :laugh:

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 11, 2014, 20:42:28
a bet meg nem lehetne akármelyik iroda, mert egy nagy körben betnek hívják a bet365-öt mert a többi iroda kb foskupac

Vakok között félszemű a király.

Lehet hogy igazad van, de akit ez a néhány korlátozás akadályoz meg abban, hogy online fogadjon, annak ajánlom a tippmixet.

Erre válaszoltam, úgyhogy stdavid ne csitítgass.

Knapp

Nem a magyar ügyfélszolgálatért aggódok, de mondj már nekem egy normális irodát, ami nem rendelkezik magyar ügyfélszolgálattal és kurvajó a kínálata, felevszi a versenyt az itthon népszerű irodákkal? Mert szerintem nem igen tudsz. Igen írtatok ezer megoldást, de az mind kétséges! Illetve többen is írták, hogy lehet nem engedélyezik a VPN-t az irodák.

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 11, 2014, 22:33:08
Lehet hogy igazad van, de akit ez a néhány korlátozás akadályoz meg abban, hogy online fogadjon, annak ajánlom a tippmixet.

mondj már nekem egy normális irodát, ami nem rendelkezik magyar ügyfélszolgálattal és kurvajó a kínálata, felevszi a versenyt az itthon népszerű irodákkal?


Pinnacle

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 11, 2014, 22:33:08
Lehet hogy igazad van, de akit ez a néhány korlátozás akadályoz meg abban, hogy online fogadjon, annak ajánlom a tippmixet.

Erre válaszoltam, úgyhogy stdavid ne csitítgass.

Knapp

Nem a magyar ügyfélszolgálatért aggódok, de mondj már nekem egy normális irodát, ami nem rendelkezik magyar ügyfélszolgálattal és kurvajó a kínálata, felevszi a versenyt az itthon népszerű irodákkal? Mert szerintem nem igen tudsz. Igen írtatok ezer megoldást, de az mind kétséges! Illetve többen is írták, hogy lehet nem engedélyezik a VPN-t az irodák.
Regisztrálj már a pro -ra, és akkor végre nem kell rettegésben élned :D
Az ilyenek, mint te bizonyítják, hogy hatásosan lehet manipulálni a naiv embereket és terelni a birkákat a pro felé. 10000x le lett már minden írva ebben a topikban, minden kérdésedre.

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 11, 2014, 22:33:08
Lehet hogy igazad van, de akit ez a néhány korlátozás akadályoz meg abban, hogy online fogadjon, annak ajánlom a tippmixet.

Erre válaszoltam, úgyhogy stdavid ne csitítgass.

Knapp

Nem a magyar ügyfélszolgálatért aggódok, de mondj már nekem egy normális irodát, ami nem rendelkezik magyar ügyfélszolgálattal és kurvajó a kínálata, felevszi a versenyt az itthon népszerű irodákkal? Mert szerintem nem igen tudsz. Igen írtatok ezer megoldást, de az mind kétséges! Illetve többen is írták, hogy lehet nem engedélyezik a VPN-t az irodák.

Itthon népszerű iroda a betclic, a sportingbet és a tippmixpro is és ezekkel kb. minden iroda felveszi a versenyt.
Lehet, hogy valóban csak abból áll a világ, amennyit látsz belőle, csak ennek kifejezetten magas a szorzója.  :D

Egyébként meg hogy jön ide az irodák összehasonlítása?!
Ez nem az a téma.

Neked mondjuk tök felesleges válaszolni, mert azt sem hiszed el, amire esküdözöl. (lásd bet365 ügyfélszolgálat neked adott megnyugtató válasza)

Lehet, hogy nem engedélyezik majd az irodák a VPN-t és lehet, hogy holnap valamennyien megdöglünk, így célszerűbb inkább a már most is létező problémákra koncentrálni.  ;)




Idézetet írta: leroi Dátum július 11, 2014, 22:41:04

.

Lehet, hogy csak tippeket gyűjt, mely oldalakat kéne blokkoltatni, mert ez már olyan szintű trollkodás...

Meg egyébként is fel tud sorolni 10 perc alatt 100 irodát, de még mindig a magyar ügyfélszolgálattal rendelkezők jelentik számára a csúcsot...   :o

Felvettem a kapcsolatot 6 irodával (neveket nem írok, többnyire ázsiai bukik). 3 helyről azt válaszolták, hogy őket nem érdeklik a mi jogszabályaink (szerintem azt se tudják, hogy létezik Magyarország), ha valaki eléri az oldalukat, akkor okés. 1 ugyanezt írta, azzal a különbséggel, hogy Egyesült Államokban regisztrált ip címről nem látogatható az oldal, amúgy leszarják, ha egy magyar állampolgár mondjuk zimbabwei ip címmel jelentkezik be. 1 szintén nem szívózik, de ettől függetlenül nem ajánlja sem a VPN sem a proxyszerver használatát. Gondolom biztonsági kockázata lehet. A hatodik helyről azt írta az ügyfélszolgálatos csaj, hogy továbbította valakinek a kérdést, mert nem tud rá mit válaszolni (lehet, hogy Viktornak  :police: ). Persze nekem nincs számlám egyik ilyen törvénytelen irodánál sem, csak a tippmixet próbáltam párszor, csak érdeklődésképpen írtam nekik  :P

"nem a pénzüket féltik sokan, hanem azt, hogy nem fognak tudni hol fogadni, a már jol megszokott fasza kis irodákban."

"Lehet hogy igazad van, de akit ez a néhány korlátozás akadályoz meg abban, hogy online fogadjon, annak ajánlom a tippmixet."

Így jöttek az irodák ide. Tippmixpro egy rakat szar! És még mindig nem mondtál egy értelme sirodát se, ami felevszi a nagyobb magyar nyelvel rendelkező oldalakkal a versenyt. Ami nem rendelkezik magyar nyelvel, az kb nagynak sem mondható, mert a kínálata is szarabb, lehet hogy van iylen de nem találkoztam még vele. Nekem nem az online fogadás a lényeg, hanem az online élő! És erre kétségkívül nincs olyan szerintem, ami a bet365 kínálatával versenyezni tudna, de továbbra is várom az esetleges választ a kioktatás helyett.


Idézetet írta: Geradossz Dátum július 11, 2014, 23:05:09
Ami nem rendelkezik magyar nyelvel, az kb nagynak sem mondható

:2funny:

Nekem nincs több kérdésem.

Miért ha annyira van olyan angol oldal ami kurva jó sportfogadó oldal akkor mondjál ne tartsd magadba... ami legalább akkora élő kínálattal rendelkezik mint bet365 és sportingbet meg bwin mert ilyen nem nagyon van!!! Ezek miér tvannak a mi kis fos országunkba? Azért mert más országokba, a legtöbb országba ők a legnépszerűbbek. Miért? mert nekik van a legjobb kínálatuk, nekik vannak a legjobb szorzóik, és piacvezető cégek, korrekt ajánlatokkal bónuszokkal noirmális felülettel.

hú b*zdmeg.....  ;D mindjárt éjfél, irány az ágy !


u.i.: nehogy fellépj telóról

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 11, 2014, 23:23:06
Miért ha annyira van olyan angol oldal ami kurva jó sportfogadó oldal akkor mondjál ne tartsd magadba... ami legalább akkora élő kínálattal rendelkezik mint bet365 és sportingbet meg bwin mert ilyen nem nagyon van!!! Ezek miér tvannak a mi kis fos országunkba? Azért mert más országokba, a legtöbb országba ők a legnépszerűbbek. Miért? mert nekik van a legjobb kínálatuk, nekik vannak a legjobb szorzóik, és piacvezető cégek, korrekt ajánlatokkal bónuszokkal noirmális felülettel.


Idézetet írta: Geradossz Dátum július 11, 2014, 23:05:09
"nem a pénzüket féltik sokan, hanem azt, hogy nem fognak tudni hol fogadni, a már jol megszokott fasza kis irodákban."

"Lehet hogy igazad van, de akit ez a néhány korlátozás akadályoz meg abban, hogy online fogadjon, annak ajánlom a tippmixet."

Így jöttek az irodák ide. Tippmixpro egy rakat szar! És még mindig nem mondtál egy értelme sirodát se, ami felevszi a nagyobb magyar nyelvel rendelkező oldalakkal a versenyt. Ami nem rendelkezik magyar nyelvel, az kb nagynak sem mondható, mert a kínálata is szarabb, lehet hogy van iylen de nem találkoztam még vele. Nekem nem az online fogadás a lényeg, hanem az online élő! És erre kétségkívül nincs olyan szerintem, ami a bet365 kínálatával versenyezni tudna, de továbbra is várom az esetleges választ a kioktatás helyett.

Az hogy az az iroda aki nem rendelkezik magyar nyelvvel szar erős túlzás. Pinnacle, 188bet pl. aligha szar, sőt, ellenkezőleg, de vannak még mások is.
Amiben igazad van, hogy a bet365-jhöz hasonló szintű live az nincs sehol, ez tény. Van ami megközelíti, van ami szintén jó, de olyan mint az övék nincs, ezt kár is lenne tagadni. Illetve ha foci/tenisz kell csak akkor betfair tökéletes liveozásra.