Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum április 18, 2015, 12:18:56
Ez az iPoker legújabb rendszere lesz szerintem, a BFP, tehát a Big Fish Protection. Folyamatosan fut egy algoritmus és ha azt érzékeli, hogy nem hozol jó döntéseket, akkor ledob, a te érdekedben. Állítólag a játékosok 1-2 %-át érinti a dolog. :P Egyébként néha velem is csinálja ezt a UPC, totál megbízhatatlan netszolgáltató lett, néhány percenként megszakad a kapcsolat.

BFP  ;D

Idézetet írta: TiB Dátum április 18, 2015, 12:18:56
Ez az iPoker legújabb rendszere lesz szerintem, a BFP, tehát a Big Fish Protection. Folyamatosan fut egy algoritmus és ha azt érzékeli, hogy nem hozol jó döntéseket, akkor ledob, a te érdekedben. Állítólag a játékosok 1-2 %-át érinti a dolog. :P Egyébként néha velem is csinálja ezt a UPC, totál megbízhatatlan netszolgáltató lett, néhány percenként megszakad a kapcsolat.

Nem, az biztosan nem lehet. Nekem The Whale Protection státuszom van.
Azt nem értem, hogy csak akkor dob le a UPC, ha póker klienst akarok megnyitni. Egyébként folyamatosan megy. Kikapcsoltam a Microsoft Essential Security-t is, hátha az okozza a gondot, de az eredmény ugyanannyi, mintha hozzá se értem volna. Persze most meg azt se tudom, hol kapcsoljam vissza azt.
Eddig még soha nem volt ilyen gondom, ráadásul estére be vagyok nevezve egy MTT-re, annyi ideig se enged bent lenni ez a szar, hogy töröljem a regisztrációmat.

#2522 április 18, 2015, 12:44:18, bendehal
Idézetet írta: iLogic Dátum április 18, 2015, 12:25:08
Nem, az biztosan nem lehet. Nekem The Whale Protection státuszom van.
Azt nem értem, hogy csak akkor dob le a UPC, ha póker klienst akarok megnyitni. Egyébként folyamatosan megy. Kikapcsoltam a Microsoft Essential Security-t is, hátha az okozza a gondot, de az eredmény ugyanannyi, mintha hozzá se értem volna. Persze most meg azt se tudom, hol kapcsoljam vissza azt.
Eddig még soha nem volt ilyen gondom, ráadásul estére be vagyok nevezve egy MTT-re, annyi ideig se enged bent lenni ez a szar, hogy töröljem a regisztrációmat.

milyen oprendszered van fenn a gépeden? win7 64bit állítolag nem szereti ipoker (nálam nincs semmi baj)
Elvileg virtualbox azon belűl win xp, sok ember aki erre panaszkodott megoldódott a problémája.

Idézetet írta: bendehal Dátum április 18, 2015, 12:37:38
milyen oprendszered van fenn a gépeden? win7 64bit állítolag nem szereti ipoker (nálam nincs semmi baj)
Elvileg virtualbox azon belűl win xp, sok ember aki erre panaszkodott megoldódott a problémája.

Win 7-em van, de hogy hány bites, azt nem tudom. Eddig viszont nem volt ilyen problémám, tehát az szerintem nem lehet gond.
Kipróbálom a virtualbox-ot, köszönöm a tippet!

Amíg minden piaci kofánál kell online pénztárgép, a játékautomaták nincsenek bekötve a NAV-hoz.  :)

Újabb kormányzati siker: lezárult a nyerőautomaták haverokhoz való átjátszása http://vastagbor.atlatszo.hu/2015/04/20/ujabb-kormanyzati-siker-pont-kerult-a-nyeroautomatak-haverokhoz-valo-atjatszasanak-a-vegere/

Óriási üzlet Andy Vajna kaszinóbiznisze http://444.hu/2015/04/20/oriasi-uzlet-andy-vajna-kaszinobiznisze/

http://vs.hu/kozelet/osszes/orban-tamogatom-az-onkormanyzatot-a-nyomortelepek-felszamolasaban-0421#!s35

"Egy az Andy Vajnáról szóló kérdésre válaszolva pedig csak annyit mondott, hogy nagy profitot kíván a szerencsejátékkal foglalkozóknak, azért, hogy több pénzt tudjanak az államnak befizetni."

Akkor az az ország érdeke, hogy Andy Vajna kaszinói "extra profitot" termeljenek?  :)
Eddig azt hallottam, hogy a magas profit a zemberek kizsákmányolásával egyenlő...
(meg azt is hallottam, hogy maga a szerencsejáték ellentétes a Fidesz alapelveivel, ezért tiltották be a játékgépeket bő két évvel ezelőtt. De ez már "régen" volt.)






Igen, továbbá szponzori szerződések (szerintem nem csak itthon, de mondjuk egy LA liga, Bundás, vagy Premierliga meccsen sem kiküszöbölhető a mezfelirat, reklámtábla, stb.).  Márpedig ebből a szempontból is vizsgálandó...


A tavalyi 3 milliárd feletti kaszinó profitot majd most megfejelik az online kaszinókkal és akkor még korpásodik a haja is. :noway:

Idézetet írta: slices Dátum június 18, 2015, 16:13:13
A tavalyi 3 milliárd feletti kaszinó profitot majd most megfejelik az online kaszinókkal és akkor még korpásodik a haja is. :noway:
Kaszinóban kp-ban kapja mindenki a fizút, ott is biztosan rendesen adóznak. 3 milliárd papíron..