Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az egy dolog, hogy hazai banknak utalsz, és ők a 'közlemények' rovatba írtak alapján továbbítják a pénzt a megfelelő irodához, de visszafelé közvetlenül utalnak, és ha ezt tudják blokkolni, akkor hol a nyeremény?

A 444-en kommentelő fórumtárstól kérdezem.

Ez mikortol lesz ervenybe ez a blokkolas, ameg nincs blokkolva az utalas , es utal vki le es fel, azt mikortol buntetik ? Hogy szurik kiezeket addig ameg nincs blokkolva honnan tudjak meg hogy onnan jott penzed tobb ezer emberbol ? Durva 1-5 millios buntetes..

Idézetet írta: Borg Dátum szeptember 28, 2016, 19:56:35
Ez mikortol lesz ervenybe ez a blokkolas, ameg nincs blokkolva az utalas , es utal vki le es fel, azt mikortol buntetik ? Hogy szurik kiezeket addig ameg nincs blokkolva honnan tudjak meg hogy onnan jott penzed tobb ezer emberbol ? Durva 1-5 millios buntetes..

;D ;D ;D

Idézetet írta: Debra Dátum szeptember 28, 2016, 19:30:44
Az egy dolog, hogy hazai banknak utalsz, és ők a 'közlemények' rovatba írtak alapján továbbítják a pénzt a megfelelő irodához, de visszafelé közvetlenül utalnak, és ha ezt tudják blokkolni, akkor hol a nyeremény?

A 444-en kommentelő fórumtárstól kérdezem.

A kiutalások általában ugyanonnan jönnek, ahova te is utaltál, nem közvetlenül az iroda számlájáról.
Pont azért hatékonyak ezek a pénzkezelő cégek, mert sokkal kevesebb pénz mozog így valójában, mint ha minden utalás egyesével, országokon át "utazna".
Ha mondjuk te kiutaltatsz ma 50,000 ft-ot az irodától, én meg befizetek ugyanennyit, akkor ha csak naponta számol el a közvetítő az irodával, akkor nem kell egy fillért sem utalniuk egymásnak. Lényegében a közvetítő az általam befizetett pénzt utalhatja neked ugyanarról a számláról, az iroda és a közvetítő között nincs felesleges pénzmozgás.
(Elég, ha bizonyos időszakonként az összes be- és kifizetés különbözetével elszámolnak egymás között)

Ugyanakkor a számládra beérkező tételek blokkolása szerintem nem életszerű és nem is logikus: pont azzal járulna hozzá a bank az "illegális" online szerencsejátékhoz, ha nem engedné hazautaltatni onnan a pénzeket.
Gazdaságilag is az a jobb, ha az országba érkező pénzeket engedik, a kiáramlást meg akadályozzák. (Pl. azért is, hogy legyen mit adóztatni.  :)  )

Azért nincsen már olyan sok idő a választásokig, másfél év és nem hiszem, hogy ennél igazságtalanabb felfogás létezhet az online sportfogadással kapcsolatban,tudom, hogy a a társadalomnak csak  egy nagyon kevés százalékát foglalkoztatja a sportfogadás, de más "rendszerek" felfogása ennél nem lehet rosszabb, mondom ezt úgy, hogy engem rohadtul nem érdekel a politika és soha nem is értettem hozzá, de ez a gusztustalan eljárás engem mostantól arra ösztönöz, hogy tudatosan ez ellen a rendszer ellen tegyem le a voksomat...

Idézetet írta: Borg Dátum szeptember 28, 2016, 19:56:35
Ez mikortol lesz ervenybe ez a blokkolas, ameg nincs blokkolva az utalas , es utal vki le es fel, azt mikortol buntetik ? Hogy szurik kiezeket addig ameg nincs blokkolva honnan tudjak meg hogy onnan jott penzed tobb ezer emberbol ? Durva 1-5 millios buntetes..

Būntetik? Mirōl beszélsz te itt? Játékosokat nem būntettnek.

Egyébként meg nyugi srácok. Továbbra is lehet majd játszani. Mindenre van megoldás.
Végsō esetben, ha minden borul, akkor sem maradtok az egyenlegeitek nélkül. Kifizetnek ōk.
A befizetést akarják tiltani, nem a kifizetést. Nem is értem, hogy mi ez a parázás a kiutalásokkal kapcsolatban.  ;)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 30, 2016, 10:15:27
A befizetést akarják tiltani, nem a kifizetést. Nem is értem, hogy mi ez a parázás a kiutalásokkal kapcsolatban.  ;)
ezt már a kezdetektől nem értem én sem  ;D

De ahhoz hogy kifizettethesd a nyereményed legalább egyszer be is kell fizetni, nem? :D Vagy ti soha nem fizettek be, csak nyertek? Kapjátok a bónuszokat is, mi? Aki meg lúzer eleve ne is játsszon. Vagy menjen a tippmixpróra ott is elverheti a pénzét. Legálisan :D

Idézetet írta: Csenii Dátum október 04, 2016, 22:02:05
De ahhoz hogy kifizettethesd a nyereményed legalább egyszer be is kell fizetni, nem? :D Vagy ti soha nem fizettek be, csak nyertek? Kapjátok a bónuszokat is, mi? Aki meg lúzer eleve ne is játsszon. Vagy menjen a tippmixpróra ott is elverheti a pénzét. Legálisan :D

paysafecard

Idézetet írta: Csenii Dátum október 04, 2016, 22:02:05
De ahhoz hogy kifizettethesd a nyereményed legalább egyszer be is kell fizetni, nem? :D Vagy ti soha nem fizettek be, csak nyertek? Kapjátok a bónuszokat is, mi? Aki meg lúzer eleve ne is játsszon. Vagy menjen a tippmixpróra ott is elverheti a pénzét. Legálisan :D

Ha valahonnan a közeljövőben kifizetést vársz és még nem fizettél be, akkor tedd meg most minimális összeggel, amíg nem tiltják!    ;)
Egyébként a bankszámlára kifizetést általában akkor is engedik az irodák, ha más módon fizettél be hozzájuk, de tudod igazolni, hogy az a te bankszámlád.

Tehát akkor most lényegében ha eddig skrillt használtam a fogadáshoz, és onnan kértem le a lóvét számlára akkor nagyon nincs még mitől tartani, vagy marad a skrill kártya?

Amit tiltani tudnak az max. a befizetés, de mindenre van alternatív megoldás.

A kiutalással nem lesz gond, nyugi. Nem értem, hogy egyesek miért paráznak emiatt.  :D

Működik a nemzeti manipuláció, mi?  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 05, 2016, 15:27:51
Amit tiltani tudnak az max. a befizetés, de mindenre van alternatív megoldás.


Ha Skrillre letiltják a befizetést (lásd: K&H), akkor mi lesz az alternatív megoldás?