Csak egy kis politika...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: slices Dátum szeptember 08, 2016, 18:35:11
Ez majdnem tegnap volt az éppen aktuális SZIGETVÁRI "névtelen" hősökhöz képest. Ott aztán volt virtus,  Zrínyi Miklóst olyan emberi érzések vezették, mint a becsület, a kötelességtudat, a példamutatás, a hazaszeretet. Tudta jól, nem győzhet, segítségre sem számíthat, ő meg fog halni Szigetvárnál.

Ezek mintha semmibe vesztek volna napjainkban....
pokemonszeretet van mostanság, az miatt rohannának ki a várból hogy begyüjtsék a pokemonokat

Idézetet írta: AC_28 Dátum szeptember 08, 2016, 19:11:59
pont ez duhitt engem is... az amiert a dedapaink harcoltak, es meghaltak az most semmibe megy. Egy arva loves nelkul fogjak a muzulmanok elerni azt amit 400 eve a toroknek csak ideiglenessen sikerult... Izirajder... Frontex makaroni hajok kimentik 300 meterre a lybiai partoktol a menekulteket es hazacipelik... nóóórmális?
az ISIS mindenkit támad, csak a szomszédos Izraelt nem:-)
érdekes ha keleten a nato beavatkozik, akkor a nato kontingenseink mennek ki, most hogy a nato országok határait kéne védeni a nato csak kuksol
jah, rockefeller adta a telket a New York-i ENSZ-székház számára, amiken leágazása a nato is, meg minden egyebek

Lajos, te amikor nem alszol épp, akkor szoktál a sporttal is foglalkozni, vagy a te életed is 100%ban a politika és a konspirációs elméletek teszik ki??

Szerintem te ezt az oldalt összetéveszted a Hírtv vagy az m1 fórumával.

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 08, 2016, 20:17:49
Lajos, te amikor nem alszol épp, akkor szoktál a sporttal is foglalkozni, vagy a te életed is 100%ban a politika és a konspirációs elméletek teszik ki??

Szerintem te ezt az oldalt összetéveszted a Hírtv vagy az m1 fórumával.
szerintem nálad vannak tévesztések
gondolom magas amit irok, aztán igy próbálod retusálni

Nagyon leszarom amit írsz. Nem is értem mit keresel az oldalon, hogy egyáltalán miért hagyják hogy a hülyeségeidet terjeszd itt. Mint ahogy egy iskolában sincs helye a mindennapi politikának, úgy egy SPORTOFOGADÁSSAL foglalkozó oldalon sem kéne egy topicot nyitni ahol FOLYAMATOSAN politikai szarságok mennek.(nem erre gondolok hanem a "naplódra")

Érdekes tőled még egy tippet nem láttam, egy játékban nem láttalak, hogy részt vennél, bezzeg mindenféle politikai elméletet gond nélkül megosztasz.Nem érdekel hogy neked ez az életed, de tedd máshol.

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 08, 2016, 20:57:29
Nagyon leszarom amit írsz. Nem is értem mit keresel az oldalon, hogy egyáltalán miért hagyják hogy a hülyeségeidet terjeszd itt. Mint ahogy egy iskolában sincs helye a mindennapi politikának, úgy egy SPORTOFOGADÁSSAL foglalkozó oldalon sem kéne egy topicot nyitni ahol FOLYAMATOSAN politikai szarságok mennek.(nem erre gondolok hanem a "naplódra")

Érdekes tőled még egy tippet nem láttam, egy játékban nem láttalak, hogy részt vennél, bezzeg mindenféle politikai elméletet gond nélkül megosztasz.Nem érdekel hogy neked ez az életed, de tedd máshol.
épp a poltika fórumba írsz,
pár játékban részt veszek, ugyhogy ez sem igaz, rá lehet keresni
ez a 2 dokog is arra enged következtetni hogy valami gond lehet a felfogásoddal, és mint a kiskutya ugrasz arra amit írok, ilyenért más már kitépné a szíved

10 éves az őszödi beszéd.



Na végre holnap túlleszünk rajta...



Kb a 11 milliárd ide került.


Egy dolog legalább jó: minden oldal sikerként éli meg és magyarázza a számokat. Nyilván számomra csalódás az alacsony részvétel, és az érvénytelenség, de azt gondolom hogy passzívitásra mindig könnyebb biztatni mint cselekvésre. Egy országgyűlési választásra is kb. 60-64% szokott elmenni szavazni, népszavazásra pedig ennél is kevesebben (EU csatlakozás:45%, vizitdíjas:50%). A teljes baloldal a távolmaradásra biztatott, a Jobbik pedig nagyon mélyen hallgatott. Ha így vesszük az ellenzék jóindulattal is de maximum 10-15%nyi embert tudott távol tartani a referendumtól és Magyarország történelmében még nem volt olyan a rendszerváltás óta hogy 3,2 millió ember egyöntetű akaratot, véleményt nyilvánítson ki. Ugyanakkor az is tény, hogy ez lehetett minden idők legdrágább, és legdurvább kampánya. Nyilván a Fidesznél a hangos győzelmi nyilatkozatok rivaldafénye mögött már elemzik a reméltnél alacsonyabb részvétel okát. Egy dologra szeretném felhívni a figyelmet amit nem nagyon vesz senki számításba. (Vagy legalábbis én nem hallottam :) ) A hazai cigányság szerintem olyan 1-1,5 m között lehet.(remélem kevesebb :D ) Ez legyen 1millió szavazó állampolgár kb. mer sok a kis rajkó :D Szóval ebben a népszavazás témában a cigányságot semmilyen módon nem sikerült megszólítani. Illetve talán volt egy nyilatkozat hogy ha jönnek a migrik akkor csökken a segély.. de ez a fenyegető, zsaroló stílus nyilván kontraproduktív volt. A cigányság jelentős része amúgy is identitásproblémákkal küszködik (magyar vagyok vagy cigány, vagy cigány magyar vagy magyar cigány, vagy mi is vagyok...) ezért sem sikerül felmérni illetve mindig nevetséges számok jönnek ki (200-300ezer) a népszámlálások alkalmával hogy mennyien vallották magukat cigánynak.(szégyellik?) Sajnos a cigányság jelentős része alulművelt, nem lát és nem is keres mélyebb összefüggéseket a politikában, és nem igazán fogékony a magyar, nemzeti sorskérdések iránt. Európai sorskérdést már meg sem merem említeni. A bevándorlók elesettségében saját magát véli felfedezni, és az ezzel szembemenő fellépést a magyarok "rásszizmusával" azonosítja amivel ő is találkozik(szerinte). Kivételesen ezúttal egyáltalán nem lehetett hallani utaztatásról, egy zsák krumpliért megvásárolt szavazatokról ami általában színes kísérője a szavazásoknak. Szerintem ezen érdemes elgondolkodni.

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 08, 2016, 20:57:29
Nagyon leszarom amit írsz. Nem is értem mit keresel az oldalon, hogy egyáltalán miért hagyják hogy a hülyeségeidet terjeszd itt. Mint ahogy egy iskolában sincs helye a mindennapi politikának, úgy egy SPORTOFOGADÁSSAL foglalkozó oldalon sem kéne egy topicot nyitni ahol FOLYAMATOSAN politikai szarságok mennek.(nem erre gondolok hanem a "naplódra")

Érdekes tőled még egy tippet nem láttam, egy játékban nem láttalak, hogy részt vennél, bezzeg mindenféle politikai elméletet gond nélkül megosztasz.Nem érdekel hogy neked ez az életed, de tedd máshol.

Nem kell odanézni és akkor nem fáj ncis  8)

Te is nagy egyetemi vagy, hogy egy egy hónapos posztra reagálsz. Brávó.