FortunaWin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha bármilyen kérdésed van a [fw]FortunaWin[/fw]-nel kapcsolatban, azt ebben a témában írd. Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Megpróbálunk minél hamarabb válaszolni kérdésedre.   :beerchug:

Láttam a hírek között, hogy "a Fortunawin az új partnerünk".
Ennek hatására gyanútlanúl regisztráltam és befizettem 20 ezer forintot a bónuszért.
Csak ezután néztem meg, hova kültem.
Jellemzésnek csak annyit, hogy ennél az irodánál semmi nem jó.
Ennél gyengébb ajánlatokat nem találtam ( ami szorzó máshol 1,85 az ennél az irodánál 1,8), a lapon semmit nem találni, élő fogadásnál a fogadás megtétele fél perc, majd jelzi, hogy visszautasított, majd később kiderül hogy mégis elfogadta a fogadást, stb.
Aki jót akar magának kerülje ezt az irodát.

#2 október 29, 2011, 21:25:10, szoh96
Nagyon gáz! A bónusz kijátszásához 5-ször kell megforgatni a bónuszt és a befizetést is min 3-as szorzóval. Vicc az egész!  :noway:

Idézetet írta: BBrandi Dátum október 29, 2011, 21:00:01
Láttam a hírek között, hogy "a Fortunawin az új partnerünk".
Ennek hatására gyanútlanúl regisztráltam és befizettem 20 ezer forintot a bónuszért.
Csak ezután néztem meg, hova kültem.
Jellemzésnek csak annyit, hogy ennél az irodánál semmi nem jó.
Ennél gyengébb ajánlatokat nem találtam ( ami szorzó máshol 1,85 az ennél az irodánál 1,8), a lapon semmit nem találni, élő fogadásnál a fogadás megtétele fél perc, majd jelzi, hogy visszautasított, majd később kiderül hogy mégis elfogadta a fogadást, stb.
Aki jót akar magának kerülje ezt az irodát.

Azért az ingyen 20.000ft tetszett mi? 1,85 meg 1,80 között meg szerintem rohadtul nem nagy a különbség, kivéve, ha legalább 100.000-es tétekkel játszol, de tuti nem, mert a bónuszért mentél.
Gyenge ajánlat? Mire? Magyar nb2, vízi ob1, kézi, kosár, röpi, jégkorong ffi\női mind fent van. Ezek máshol nincsenek nagyon. NB2, vízi ob1 unibeten van max, ha kirakják, meg kézi meccseknek nagyobb részét még 1-2 iroda kirakja. Azért, ha megnézed MAGYAR SPORTOKRA ennél JOBB IRODA NEM LÉTEZIK! És szerintem ez kurva jó. Magyarországon élünk, így innen van a legtöbb infónk (tisztelet a kivételnek). Ja és, ha ügyes vagy elbaszott oddsokat elkaphatsz.. (lásd pl: tegnap Dunaferr-Érd 2-es 1.80-ért, mindenhol 1.17 volt). Az, hogy van 1-2 bug az tényleg gáz, de sok helyen volt már ilyen. Viszont legalább nincs cigánykodás, hogy rossz odds volt megadva és törlik utólag a fogadást... Lásd bwin, akiknél, ha 1.40-en raksz meg egy meccset és később kiderül, hogy csak 1.20-at ér már törlik a fogadást.

Szoh96:
A bónusz feltételek NYÍLVÁNOSAK mindenki számára, ha nem úgy érzed nem tudod teljesíteni minek vágsz bele? :)

Kedves Tomihmv!

Tényleg tetszett a 20 ezer forintos bónusz (én már csak ilyen mohó vagyok), de emellett azt hittem, hogy a sportfogadas.org amit ilyen gyenge irodát nem ajánl.

Sajnálom, hogy hazafiatlan vagyok, de MAGYAR SPORTOKRA nem szoktam fogadni, inkább nemzetközi  kosárlabdára és teniszre. És nekem igenis számít az 1.85 és az 1.8 közötti különbség.

Néhány példa, a FortunaWin szorzóira (az oddsportal.com szorzóival összehasonlítva):
Kosár: Fuenlabrada-Barcelona 3.79 - 1.18, máshol leggyengébb 3.65 - 1.15, átlag 4.42 - 1.24
Kosár: Gran CAnaria - Real Madrid 2.74 - 1.34 máshol leggyengébb 3.11 - 1.20, átlag  3.53 - 1.27
Tenisz: Kitova-Azarenka 1.6 - 2.06, máshol leggyengébb 1.57 - 2.08, átlag 1.67 - 2.18
Tenisz: Tsonga-Del Potro 1.91 - 1.7 máshol leggyengébb  1.83 - 1.68 átlag 1.96 - 1.8
Látható, hogy egy eset kivételével (amit meg is tettem) könnyedén találni olyan irodát, amely lényegesen jobb szorzókat kinál. 

Az alacsony szorzók mellett pedig a másik dolog ami kiverte a biztosítékot az az élő fogadás lassúsága.

Minden jót, jó fogadást!


Idézetet írta: BBrandi Dátum október 30, 2011, 08:29:07
Kedves Tomihmv!

Tényleg tetszett a 20 ezer forintos bónusz (én már csak ilyen mohó vagyok), de emellett azt hittem, hogy a sportfogadas.org amit ilyen gyenge irodát nem ajánl.

Sajnálom, hogy hazafiatlan vagyok, de MAGYAR SPORTOKRA nem szoktam fogadni, inkább nemzetközi  kosárlabdára és teniszre. És nekem igenis számít az 1.85 és az 1.8 közötti különbség.

Néhány példa, a FortunaWin szorzóira (az oddsportal.com szorzóival összehasonlítva):
Kosár: Fuenlabrada-Barcelona 3.79 - 1.18, máshol leggyengébb 3.65 - 1.15, átlag 4.42 - 1.24
Kosár: Gran CAnaria - Real Madrid 2.74 - 1.34 máshol leggyengébb 3.11 - 1.20, átlag  3.53 - 1.27
Tenisz: Kitova-Azarenka 1.6 - 2.06, máshol leggyengébb 1.57 - 2.08, átlag 1.67 - 2.18
Tenisz: Tsonga-Del Potro 1.91 - 1.7 máshol leggyengébb  1.83 - 1.68 átlag 1.96 - 1.8
Látható, hogy egy eset kivételével (amit meg is tettem) könnyedén találni olyan irodát, amely lényegesen jobb szorzókat kinál. 

Az alacsony szorzók mellett pedig a másik dolog ami kiverte a biztosítékot az az élő fogadás lassúsága.

Minden jót, jó fogadást!

Na most, ha neked az oddsok számítanak, akkor több irodánál kell fogadnod, ez ilyen egyértelmű. Real Madrid kosár 2 esélyben itt a legnagyobb, viszont a Barca meg 1.18 de, ha pl megnézed a sportingbetet ott 1.13, viszont ha a pinnaclenél fogadsz ott meg 1.22 (viszont ott nem tudsz kombit rakni). Úgy gondolom, hogy ez egy átlagos iroda, amelyik fizet is és elég gyorsan (nem egyszeri tapasztalat), és kurva jó bónusszal. Az, hogy 5x kell 3.00-as oddson vannak rá különböző taktikák, illetve az iroda hibái miatt könnyedén kiforgatható :). Nyilván vannak és lesznek is jobb irodák ennél, de nálam ez a #1.

Neked is további jó fogadást!

Kedves BBrandi, az, hogy mi ajanlunk egy irodat nem biztos, hogy mindenkinek megfelelo. Izlesek es pofonok, van akinek az ajanlat tetszik, van akinek az oddsok vagy epp a felulet. Ezt mindenki maganak el tudja donteni, ki tudja probalni. A kifizetesekkel nincs gond, van speci ajanlatuk magyar sportokra, magyar felulet es ugyfelszolgalat. Ez eleg ahhoz, hogy ajanljuk. Innen mar mindenki eldontheti, hogy jo-e neki vagy sem. Nem minden iroda egyforma.

Idézetet írta: BBrandi Dátum október 29, 2011, 21:00:01
Láttam a hírek között, hogy "a Fortunawin az új partnerünk".
Ennek hatására gyanútlanúl regisztráltam és befizettem 20 ezer forintot a bónuszért.
Csak ezután néztem meg, hova kültem.


Már megbocsáss, de meg se nézed, hogy hová fizetsz be??? Akkor meg mire fel a panaszáradat???

Idézetet írta: BBrandi Dátum október 29, 2011, 21:00:01
Láttam a hírek között, hogy "a Fortunawin az új partnerünk".
Ennek hatására gyanútlanúl regisztráltam és befizettem 20 ezer forintot a bónuszért.
Csak ezután néztem meg, hova kültem.
Jellemzésnek csak annyit, hogy ennél az irodánál semmi nem jó.
Ennél gyengébb ajánlatokat nem találtam ( ami szorzó máshol 1,85 az ennél az irodánál 1,8), a lapon semmit nem találni, élő fogadásnál a fogadás megtétele fél perc, majd jelzi, hogy visszautasított, majd később kiderül hogy mégis elfogadta a fogadást, stb.
Aki jót akar magának kerülje ezt az irodát.

Kicsit érdekesnek tartom,ezt a "gyanútlanul befizettem" dolgot. Gondolom csábított a 20 ezer ft ingyen fogadás...
Azért ha befizetek vhova,az a minimum h megnézem még is hova megy a pénz...:) S nem utólag hőbörögni,s mást hibáztatni ha valami saját figyelmetlenséged miatt nem úgy sikerült.

Üdvözlöm a Fórumozókat, köszönöm a válaszokat.

Kedves Józsi bátyó, Stevan87!
Eddig úgy gondoltam hogy ez a portál arra való, hogy a játékosok megosszák tapasztalataikat. Én úgy gondolom, hogy hozzászolásom nem panaszáradat és nem hőbörgés volt, hanem figyelmeztetés. (a "kültem" tényleg csúnya volt, elnézést érte)

Kedves vmlinuz!
Nem értünk egyet.
Természetesen mindenkinek a saját felelőssége , hogy mely irodáknál fogad, ebben nincs vita.
Ellenben az a véleményem, ha valaki ajánl egy árut vagy egy szolgáltatást (jelen esetben egy fogadóirodát) az korrekt módon írja le annak előnyeit és hátrányait.
Ebben az esetben szó sem volt arról, hogy ennek az irodának az oddsai ennyire gyengék. Például a tegnapi kosárlabda mérközéseknél a FortunaWin szorzója egy esetben a legjobb volt, a többi szorzó  viszont mélyen az átlag alatt volt és ebből nagyjából 50%-ban a legrosszabb volt. 

Nem volt szó a technikai problémákról sem. Lehet, hogy nekem nem volt szerencsém, de a fogadás megtétele iszonyú lassú és néha félrevezető üzenetek jönnek (egy fogadás megtételénél sokáig nem történt semmi, majd azt az üzenetet kaptam, hogy nincs kapcsolat, és csak késöbb derült ki, hogy a tétet az iroda mégis elfogadta, több esetben a fogadást többszöri próbálkozásra sem tudtam megtenni)
Az pedig egy vicc, hogy a honlapon a megtett fogadások listáját a számlafeltöltés/kifizetés menűpontban lehet elérni.

Szép napot!


Idézetet írta: BBrandi Dátum október 31, 2011, 10:36:15
Az pedig egy vicc, hogy a honlapon a megtett fogadások listáját a számlafeltöltés/kifizetés menűpontban lehet elérni.
Üdv!
Van egy Felhasználói Profil/fogadások listája menüpont az egyenleged alatt...

Szia BBrandi!

Itt tényleg egy jó közösség kovácsolódott össze, akik egymásért, és a fogadóirodák ellen vannak. Rendes arcok vannak itt, és elég befogadó a közösség is, szimplán nem szeretik, hogy ha valaki azzal indít, hogy valami nem jó. Ha például egy régebbi felhasználó írna ilyet, aki már valamivel hozzájárult az oldal sikeréhez, őt nem "panaszáradat"ozná le senki, és kicsit kellemesebben fogadnák. Ebben részben igazad van, újakat gyakrabban "hurrognak" le, mint a régi felhasználókat.
Ami a FortunaWin ajánlását illeti, abban már nem tudok egyetérteni. Nincs tökéletes iroda. A sportfogadas.org az ajánlással azt jelzi neked, hogy egy megbízható iroda, ergo befizetsz, teljesíted a feltételeket a bónusznál, és szépen ki is fizetnek. Arról már nem tehet az oldal, hogy az élőfogadás rém gyenge, hogy egyes oddsok alacsonyabbak az átlagnál. Ezeknek neked kellene utánanézni, mielőtt befizetsz. Élőzni akarsz? Bet365. Jó kezelőfelületet akarsz? Sportingbet (nálam). Jó oddsokat akarsz? Pinnacle. De ez a 3 tulajdonság egyik irodánál sem lesz egyszerre kimagasló. Valamit fel kell áldozni valamiért. Ha neked ajánlanak egy BMW-t, és megveszed, ám csak később esik le neked, hogy az a dög sokat fogyaszt, és drágák az alkatrészek, akkor szerintem nem az ajánló a hibás, hisz ő csak azt mondta, hogy ez egy jó, minőségi autó, jól felszerelt, és erős gép. A háttérben húzódó egyéb dolgoknak már neked kell utána járni.

Idézetet írta: BBrandi Dátum október 31, 2011, 10:36:15
Ebben az esetben szó sem volt arról, hogy ennek az irodának az oddsai ennyire gyengék. Például a tegnapi kosárlabda mérközéseknél a FortunaWin szorzója egy esetben a legjobb volt, a többi szorzó  viszont mélyen az átlag alatt volt és ebből nagyjából 50%-ban a legrosszabb volt. 
Egyik irodánál sem álltunk neki odds-okat elemezni, ezeket szerintem egyenként végigvenni nehézkes lenne és hosszas, mert lehet az is, hogy egy x napon szar oddsok vannak, máskor meg jobbak. Erre való a fórum, az ilyesmit a játékosok egymás közt megosztják, elbeszélik és erre van az iroda értékelés is. Új irodáknál kicsit kell várni amig lesznek tapasztalatok, ezért mi sem ajánlottuk egyből a Fortunawint, pedig már tavaly óta a magyar piacon vannak..

A bónuszfeltételek meg le vannak irva itt az oldalon is több helyen

A technikai problémákat meg észrevenni nem egyszerű, de mivel te most leirtad, másoknak segitettél. A fórum igy működik. Mindent nem tudhat senki, de összehozva az infókat már többet meg lehet tudni.

Lord leirta nagyon jól, hogy nincs tökéletes iroda.

F_Kazarian!
Köszönöm az info-t.

Lord!
Köszönöm a választ, bár én az élő fogadás, kezelőfelület, odds hármasról azt gondolom, hogy az odds  a legfontosabb.

vmlinuz!
Egy kis hozzájárulás a közös tudáshoz. Megnéztem a FortunaWin szorzóit, és azt találtam, hogy az összes fogadást 90%-os payout szintre állították be. Ezzel a szinttel a FW az oddsportal ranglistáján a dicső utolsó előtt hárommal poziciót érte el.

Viszont számolgatás közben nagyjából fél óra alatt két arbitrage lehetőséget találtam:
Kosárlabda, Euroliga Ljubljana-Gdynia 1,41 (FW) -  3,6 (Expekt) payout 101,32%
Tenisz, Fed kupa döntő Oroszország-Csehország 1,6 (FW) - 2,75 (Betclic) payout 101,15%
Vagyis alacsonyak az FW szorzói, de viszonylag gyakran elszúrja azokat.

Bbrandi ez a szorzó téma érdekes dolog, én a múlt félévben több héten át egy Excel táblázatba gyűjtöttem általában a napi legfogadottabb mérkőzések szorzóit. És ugyan igaz, hogy az FWIN 10%-ra írja ki a szorzókat, azok a hétvégén és a meccs napján sokszor jobbak bármelyik konkurensénél (a Pinnacle-t én nem figyeltem, szólót ritkán játszom, akkor meg ott a betfair is). Ez főleg az esélyesre kiírt szorzókra jellemző. A mérkőzés napján az általam figyelt mérkőzéseken szinte mindig a mezőny első felében volt.

De ha mindig a legjobb szorzót akarod, akkor ajánlok egy odds-figyelő programot, és nyiss minden irodában számlát. A tenisz szorzók persze gyengék. Az meg hogy mit szúrnak el és mit nem jó kérdés, tudod ami neked elszúrásnak tűnik, náluk tudatos is lehet :).

Ami a bónuszt meg a többit illeti, ezen a bónuszon minden profi játékos hülyére röhögi magát, és köszöni az ingyenpénzt szépen. Máig nem értem, miért nyomassák még. A legnagyobb poén benne, hogy egyből a számlán van az egész. Aki két-három próbából ezt nem bírja egyszer 5-6-szoros haszonnal kipörgetni, annak gratulálok... Nézzétek meg az angol oldalt, onnét már vagy egy éve levették. Jópár buki haverom van Európában, ez mindegyiknek csemege volt...

Az hogy te nem találsz valamit az oldalon, még nem azt jelenti, hogy nincs ott. Én ugyanúgy nehezebben találok meg valamit a Bet365-nél meg az Expektnél, mert nem játszom ott naponta, de a fogadáshoz ezen az oldalon sokkal kevesebb klikkeléssel eljutok, mint bárhol máshol. Az meg csak megszokás kérdése, hogy csak egyszer nyomom meg a fogadás gombot. Ha meg a listát sem találtad meg a fogadásaiddal, akkor tényleg művész vagy, kevés átláthatóbb felhasználói profil van a piacon.

Ami meg plusz, hogy egyetlen iroda sem utaztat ennyi magyart a világban, hisz a különböző bajnokságok szerintem csak magyaroknak vannak (itt-ott pár balkéni nevet látok a listákon), és nem túl nagy a konkurencia.

Én egyetlen online irodától sem fogom hanyatt vágni már magam, túl sok infó van a kezükben ahhoz, hogy megkeserítsék az életem. Aki ebből él, tudja miről beszélek. De a FortunaWin semmivel sem rosszabb bármelyiknél. Ha sokkot kapsz egy hármas szorzótól, akkor persze nem ez a te irodád, sőt akkor sem, ha csak teniszt játszol. Szerintem előbb-utóbb jobb olyan helyre költözni, ahol vannak offline irodák (már ha nem akarok a millió számlától megbolondulni, én már kezdek), azokban még lehet normálisan fogadni, ezért már egy jó ideje az első osztályú csapolt sört iszom :)...