FortunaWin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: iamstar Dátum január 31, 2012, 16:14:39
Itt szoktak adni ingyen pörgetéseket vagy egyéb bónuszokat?

Régebben minden hónap harmadik csütörtökjén volt ingyen pörgetés. Bónusz akciójuk az szinte mindig van.

#76 január 31, 2012, 19:56:51, csatarid
Idézetet írta: iamstar Dátum január 31, 2012, 16:14:39
Itt szoktak adni ingyen pörgetéseket vagy egyéb bónuszokat?

Nekem adtak egy jó kis bónuszt!

Történt ugyanis hogy vlm olasz A (azt hiszem) röpi ment élőbe. Első szett vége felé jártak, olyan 18-13 volt kb. az eredmény. Gondoltam megkínálom az undert(45,5) egy szép kis összeggel. Jött a feketeleves, nálam nem egyszer fordult elő, hogy kicserélődnek a fogadások, lehet hogy ez hülyén hangzik de volt ilyen. Mindegy végülis a 2.szettre sikerült tennem, ugye még az első szett ment onnantól vagy 15 percen át. Aztán örülhettem mivel bejött az under a 2.szettre, hátradőltem a pénz is megjött. Bő egy óra múlva visszavonták a nyereményt, egyből mentem a "live chat"-re ahol tájékoztattak hogy holnap múlva kapok választ. 4 nap múlva meg is jött az email.

Tisztelt XY!

Az Ön által reklamált szelvényt (száma: 8990220285373xxx) az Általános szerződési feltételeknek megfelelően 1-es szorzóval értékeltük ki, ugyanis a rendszerünk heyltelenül jelezte.
A szabályok ide vonatkózó része a tétvisszatérítések a) ponjában található:

"A fogadás érvénytelen és a tét visszafizetésre kerül, ha:
a) a fogadást a FortunaWin rendszere helytelenül jegyezte"


Elnézését kérjük az esetleges kellemetlenségért!

Üdvözlettel,

Eugen Lazar
Fortunawin

Mit is jelzett helytelenül?? Olyan van hogy lemaradnak a szorzó változtatással vagy vlm, de ez hogy a köv szettet húzom... Hát elmennek a ku** anyjukba..Nem néztek el semmit, csak túl sokat nyertem náluk?! Na mind1, amúgy is befejeztem ott.

Na most lehet hogy ez csak nálam van/volt akkor örülök. A kifizetés fél nap alatt megjött azzal viszont nem volt gond, sőt..ez pozitívum, ahogy a bónusz is amihez mondjuk jó adag szerencse kell hogy ki tudd forgatni. Viszont ha itt játszol jobb ha 3x megnézed mire fogadsz, még az utolsó kattintás után mégegyszer. ennyi voltam.  :cya:



Idézetet írta: csatarid Dátum január 31, 2012, 19:54:15
Nekem adtak egy jó kis bónuszt!

Történt ugyanis hogy vlm olasz A (azt hiszem) röpi ment élőbe. Első szett vége felé jártak, olyan 18-13 volt kb. az eredmény. Gondoltam megkínálom az undert(45,5) egy szép kis összeggel. Jött a feketeleves, nálam nem egyszer fordult elő, hogy kicserélődnek a fogadások, lehet hogy ez hülyén hangzik de volt ilyen. Mindegy végülis a 2.szettre sikerült tennem, ugye még az első szett ment onnantól vagy 15 percen át. Aztán örülhettem mivel bejött az under a 2.szettre, hátradőltem a pénz is megjött. Bő egy óra múlva visszavonták a nyereményt, egyből mentem a "live chat"-re ahol tájékoztattak hogy holnap múlva kapok választ. 4 nap múlva meg is jött az email.

Tisztelt XY!

Az Ön által reklamált szelvényt (száma: 8990220285373xxx) az Általános szerződési feltételeknek megfelelően 1-es szorzóval értékeltük ki, ugyanis a rendszerünk heyltelenül jelezte.
A szabályok ide vonatkózó része a tétvisszatérítések a) ponjában található:

"A fogadás érvénytelen és a tét visszafizetésre kerül, ha:
a) a fogadást a FortunaWin rendszere helytelenül jegyezte"


Elnézését kérjük az esetleges kellemetlenségért!

Üdvözlettel,

Eugen Lazar
Fortunawin

Mit is jelzett helytelenül?? Olyan van hogy lemaradnak a szorzó változtatással vagy vlm, de ez hogy a köv szettet húzom... Hát elmennek a ku** anyjukba..Nem néztek el semmit, csak túl sokat nyertem náluk?! Na mind1, amúgy is befejeztem ott.

Na most lehet hogy ez csak nálam van/volt akkor örülök. A kifizetés fél nap alatt megjött azzal viszont nem volt gond, sőt..ez pozitívum, ahogy a bónusz is amihez mondjuk jó adag szerencse kell hogy ki tudd forgatni. Viszont ha itt játszol jobb ha 3x megnézed mire fogadsz, még az utolsó kattintás után mégegyszer. ennyi voltam.  :cya:

Nem reagálod kicsit túl a dolgokat? Hibásan írtak ki egy eseményt vagy egy szorzót. Bármelyik irodánál standard eljárás, hogy egyes szorzóval értékelik ki a szelvényt. Túl sokat nyertél náluk? Nem hinném, hogy ebben van a hiba, az utolsó évben nettóban több millió forintot kaptam ki tőlük, persze ennek van következménye, de nem az hogy elcsalják a pénzem. Ilyen esetekkel a bwinnél, angol fogadóirodáknál tucatszámra találkoztam. Hibás kiírás esetén 1-es szorzóval van kiértékelve a szelvény.


Aki jelen van ennél az irodánál, annak figyelmébe ajánlanék egy hosszútávú fogadást:)
Ki lesz az NB.I gólkirálya...
Jelenleg három lehetőséget kínálnak, ami érdekesség, ebből két játékos (Alves és Danilo már nem itthon játszik tavasszal)...
Maradt Coulibaly, 6.00-os szorzón....
Ennyiért érdemes bepróbálkozni a bajnokesélyes támadójára:)
Nem mennék bele részletes elemzésbe, hogy ki az aki veszélyes lehet rá a hátralevő 13 fordulóban.
Ez csak egy figyelemfelkeltő hozzászólás akart lenni. Akkor is megéri, ha esetleg később törlik a fogadást...
Képeket mellékletem....

beszéltem erről velük chaten, és nem fogják törölni. Azt is írták, később bővitik a listát, de eddig semmi. De ilyen oddson egy próbát megér a csokifiú, én is megkínáltam 4000-el.

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 04, 2012, 12:16:53
beszéltem erről velük chaten, és nem fogják törölni. Azt is írták, később bővitik a listát, de eddig semmi. De ilyen oddson egy próbát megér a csokifiú, én is megkínáltam 4000-el.

Én megvárom míg felkerül Peric is a listára.

Csá!

Egy nagyon fontos kérdésem van. Tudok 1 meccsről, ami el fog maradni és még fent van a listán, hogy lehet rá fogadni és egy két kimenetel 3.00 odds felett van. Én is felhasználtam ezt az új újrafeltöltési bónuszt és az érdekelne, hogy ha most betolom az all in-t arra, ami elmarad 3.00 fölött, akkor utólag 1.00-es oddsal fogják kiértékelni és visszakapom a pénzt, de a forgatásba beleszámít ez? Többen csináltak már ilyet, pl: Latzka, hogy olyan tenisz gamere fogadott, amit le sem játszottak, de mégis ért. Ilyennel volt már valakinek dolga? Csak, mert az all innal kb kipörgetném a bónuszt. :D
Köszi a válaszokat előre is!

Idézetet írta: Tomihmv Dátum február 04, 2012, 13:20:34
Csá!

Egy nagyon fontos kérdésem van. Tudok 1 meccsről, ami el fog maradni és még fent van a listán, hogy lehet rá fogadni és egy két kimenetel 3.00 odds felett van. Én is felhasználtam ezt az új újrafeltöltési bónuszt és az érdekelne, hogy ha most betolom az all in-t arra, ami elmarad 3.00 fölött, akkor utólag 1.00-es oddsal fogják kiértékelni és visszakapom a pénzt, de a forgatásba beleszámít ez? Többen csináltak már ilyet, pl: Latzka, hogy olyan tenisz gamere fogadott, amit le sem játszottak, de mégis ért. Ilyennel volt már valakinek dolga? Csak, mert az all innal kb kipörgetném a bónuszt. :D
Köszi a válaszokat előre is!


Szia. 
A téted visszakapod 1,00-es oddson és az összeg beleszámít a forgatásba.  ;)

Nekem egy olyan kérdésem van, hogy az élő fogadás nekem alig akar megjelenni. Ha mégis, akkor is kb. 3-4 percet kell várnom rá. De sokszor várok rá 10 percet és nem töltődik be. Nem valami gyors a netem, de sehol nem volt még ilyen bajom. Firefoxot használok. Esetleg valaki egy tipp? Köszi! :)

Ha lassú a neted, akkor így jártál sajnos. Ezzel nem tudsz mit tenni.

http://www.fortunawin.com/hu/sportfogadas/ring/bookmaker-oakland23.html

A monkeyBet oddsai a győztesre:

K. Kálmán 1.85
oakland23  1.95

Hány pontot ér el a győztes?
(Eredmény telibe 3 pont, kimenetel 1 X 2 eltalálása 1 pont)
7,5 over: 1.85
7.5 under: 1.85

Talál-e telibe pontos eredményt Kovács Kálmán?
Igen: 1,40
Nem: 2.30

Talál-e telibe pontos eredményt oakland23?
Igen: 1.40
Nem: 2.30

Azonos ponttal végez-e K.  Kálmán és oakland23?
Igen: 4.50
Nem: 1.20

Elér-e valamelyik versenyző 10 pontot?
Igen: 5.50
Nem: 1.10


Van valamilyen limit, hogy 1 nap/hét alatt hányszor lehet kifizetést igényelni?

@oakland23: a fortunawinnnel akarki kihivhat valakit a ''ringbe''?

Red, tapasztalataim szerint ritkán fizetnek ki hetente több, mint három-négyszer, egy nap pedig egyszer. Mondjuk befizetni se lehet több mint háromszor naponta, ez a kaszinót is kedvelőknek kimondottan kellemes fícsör :), bukósorozatban helyettem húzzák be a féket.

A Ringbe pedig úgy lehet bekerülni, ha kisorsolnak, tehát nem hívhat ki bárki bárkit.

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 10, 2012, 10:11:43
http://www.fortunawin.com/hu/sportfogadas/ring/bookmaker-oakland23.html

A monkeyBet oddsai a győztesre:

K. Kálmán 1.85
oakland23  1.95

Hány pontot ér el a győztes?
(Eredmény telibe 3 pont, kimenetel 1 X 2 eltalálása 1 pont)
7,5 over: 1.85
7.5 under: 1.85

Talál-e telibe pontos eredményt Kovács Kálmán?
Igen: 1,40
Nem: 2.30

Talál-e telibe pontos eredményt oakland23?
Igen: 1.40
Nem: 2.30

Azonos ponttal végez-e K.  Kálmán és oakland23?
Igen: 4.50
Nem: 1.20

Elér-e valamelyik versenyző 10 pontot?
Igen: 5.50
Nem: 1.10

A szorzók még érvényesek? :)

Mert ez egyelőre nem néz ki teli találatra :), se itt, se ott.

A 10-es viszont már szinte a markodban, ha jól számolom 1:3 az első nap után :).