FortunaWin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Las Vegas Dátum február 12, 2012, 07:12:38
Red, tapasztalataim szerint ritkán fizetnek ki hetente több, mint három-négyszer, egy nap pedig egyszer. Mondjuk befizetni se lehet több mint háromszor naponta, ez a kaszinót is kedvelőknek kimondottan kellemes fícsör :), bukósorozatban helyettem húzzák be a féket.

Köszi!

Első kifizetésemet kértem Mb-re, azonban az összeg még mindig látszik a számlámon, ez itt teljesen általános? Vagy kezdjem el baszogatni az ügyfélszolgálatot?! Személyi adatok ellenőrizve vannak...

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum február 16, 2012, 11:17:57
Első kifizetésemet kértem Mb-re, azonban az összeg még mindig látszik a számlámon, ez itt teljesen általános? Vagy kezdjem el baszogatni az ügyfélszolgálatot?! Személyi adatok ellenőrizve vannak...

Akkor vonják le, amikor elkezdik kiutalni, szóval ez itt ilyen. Fogadhatsz attól nyugodtan, viszont, ha kevesebb pénzed lesz (akkor, amikor ők elkezdik a kifizetést), mint, amennyiről kiutalást kértél, akkor visszavonják a kifizetést.

Köszönöm a megerősítést, szinte sejtettem!   :P 

A segítségetekre lenne szükségem. Most próbáltam meg regisztrálni a fortunawinre, de nem akar tovább engedni az első lépcsőről, ahol az alapadatokat kell megadni. Mindent kitöltöttem, ami csillagos és nem írtam el semmit, a jelszót is ugyanúgy írtam be mind a kétszer, alul is kipipáltam mindkét rublikát. Kipróbáltam többféle felhasználónevet is, de mindegyik után ugyanaz az üzenet fogadott, amit lentebb csatolok. Egyszerűen nem tudom mi lehet a baj, mert nem mutatja, hogy hol kéne javítani csak folyamatosan ezt írja ki. Kipróbáltam Mozzilaban, Chromeban is de ugyanaz az eredmény.
Hogy tudnék továbbjutni ezen?

Idézetet írta: benikun Dátum február 22, 2012, 09:56:55
A segítségetekre lenne szükségem. Most próbáltam meg regisztrálni a fortunawinre, de nem akar tovább engedni az első lépcsőről, ahol az alapadatokat kell megadni. Mindent kitöltöttem, ami csillagos és nem írtam el semmit, a jelszót is ugyanúgy írtam be mind a kétszer, alul is kipipáltam mindkét rublikát. Kipróbáltam többféle felhasználónevet is, de mindegyik után ugyanaz az üzenet fogadott, amit lentebb csatolok. Egyszerűen nem tudom mi lehet a baj, mert nem mutatja, hogy hol kéne javítani csak folyamatosan ezt írja ki. Kipróbáltam Mozzilaban, Chromeban is de ugyanaz az eredmény.
Hogy tudnék továbbjutni ezen?

Egyik lengyel oldalon írnak erről, ketten is. Olyasmit,hogy irányítószámmal lehet valami.
Illetve h felhívták ügyfélszolgálatot,s az után lett oldották meg.

Idézetet írta: benikun Dátum február 22, 2012, 09:56:55
A segítségetekre lenne szükségem. Most próbáltam meg regisztrálni a fortunawinre, de nem akar tovább engedni az első lépcsőről, ahol az alapadatokat kell megadni. Mindent kitöltöttem, ami csillagos és nem írtam el semmit, a jelszót is ugyanúgy írtam be mind a kétszer, alul is kipipáltam mindkét rublikát. Kipróbáltam többféle felhasználónevet is, de mindegyik után ugyanaz az üzenet fogadott, amit lentebb csatolok. Egyszerűen nem tudom mi lehet a baj, mert nem mutatja, hogy hol kéne javítani csak folyamatosan ezt írja ki. Kipróbáltam Mozzilaban, Chromeban is de ugyanaz az eredmény.
Hogy tudnék továbbjutni ezen?

Az egyik haverom ma szintén azt állította, hogy nem megy a regisztráció, de hogy délután már sikerült neki regisztrálni. Szerintem kérdezz rá az ügyfélszolgálatnál, ha továbbra sem működne.

Köszi a segítséget srácok tényleg az oldallal volt a baj és 4 órára már kaptam is egy levelet, hogy sikerült orvosolni a hibát  :ok:


Tisztelt Bence!


Ellenőriztük a rendszerünket és valóban voltak fennakadások a regisztrációnál, ami a magyar ügyfeleket érintette. A problémát elhárítottuk. Kérem, próbáljon meg újra regisztrálni, vélhetőleg sikerrel fog járni.

Köszönjük, hogy jelezte az esetet és elnézését kérjük a kellemetlenségért!

Üdvözlettel,


Eugen Lazar
Fortunawin
www.fortunawin.com

Üdv..

Feltöltöttem abaqoos-al a számlámat, hogy hétvégén fogadjak....

Nem jött még meg 1 óra alatt, megkérdeztem chaten.... mondták, hogy nem írták jóvá automatikusan...

majd szól a pénzügyi osztálynak... de nem igéri, hogy még a hétvégén rajta lesz a pénz...


hát vicces... :/ meg érdekes...

Volt már valakinek ilyen? Van rá esély, hogy ráutalják a számlára a pénzt még ma??

Sziasztok.

Az a kérdésem lenne, Fortunawinen hogy lehet kombi kötéseken kívül másokat megjátszani? Gondolok itt a tippmixes variációkra a 3/4 3/5 4/5 stb..

Idézetet írta: benikun Dátum április 08, 2012, 15:20:50
Sziasztok.

Az a kérdésem lenne, Fortunawinen hogy lehet kombi kötéseken kívül másokat megjátszani? Gondolok itt a tippmixes variációkra a 3/4 3/5 4/5 stb..

Ha a szelvény típusát átállítod kombiról szétírásra, akkor legördül egy menü és ott tudsz választani. Remélem erre gondoltál.

Igen erre gondoltam köszönöm a segítséget!  :ok:

Feketepont:

Feltöltök 10.000 Ft-ot, hogy megtegyem a mai női kosármeccset (Sopron-Győr)
1X-re 1.32-t adtak, rákombiztam a Düsseldorf DNB-t, és 10.000-el akartam megrakni. Erre bazze nem fogadja el! Komolyan mondom, nevetséges. Nem milliókkal akarom megrakni gecc, hanem szaros 10 rugóval. Rányomok másodikra, 5000-el elfogadtattam.
Na, mondom kapják be, erre látom, hogy nem is 1.32-vel fogadtam meg a kosármeccset, hanem levitte közben 1.25-re.

Bolondot csinálnak magukból, komolyan mondom, a monkeyBet mögött nagyobb tőke van, mint ezek mögött  ;D

Igazad van ezek is elmehetnek a picsába mint a többi hasonszőrű iroda akik lekorlátoznak 3-4ezer forintra.

#104 április 17, 2012, 07:45:59, benson
Idézetet írta: Atika Dátum április 16, 2012, 19:54:28
Igazad van ezek is elmehetnek a picsába mint a többi hasonszőrű iroda akik lekorlátoznak 3-4ezer forintra.

Nem lesz népszerű, amit most írok, de a sokak által kedvelt bet365 is lényegében ez a kategória.