FortunaWin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha nektek jóváírják a bónuszt, kérlek jelezzétek. Mert nálam a tegnapi befizetés + e-mail küldés ellenére még nem történt semmi. Nem tudom megérteni, hogy miért kell két munkanap?!?

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum március 01, 2013, 09:46:36
Ha nektek jóváírják a bónuszt, kérlek jelezzétek. Mert nálam a tegnapi befizetés + e-mail küldés ellenére még nem történt semmi. Nem tudom megérteni, hogy miért kell két munkanap?!?

Most túl nem gyorsak. Tegnap rájuk röfögtem, hogy nekem jár-e a bónusz, de még sehol sámli...

Idézetet írta: Latzka Dátum március 01, 2013, 10:44:35
Most túl nem gyorsak. Tegnap rájuk röfögtem, hogy nekem jár-e a bónusz, de még sehol sámli...

Kedden én is rájuk írtam, mert találtam egy kerek összeget a számlámon, és érdeklődtem felőle, hogy mi okból van rajta, mert idén szinte még fogadásom sem volt náluk, tehát nyeremény nem lehetett, bónusznak meg csekély összeg. Igazából már megszokhattam volna, mert mindig ezt csinálják, hogy elküldik szerda-csütörtök magasságában, és jóváírják a következő héten, nehogy véletlenül már a hétvégén a teljes részt sikerüljön megforgatni. A tenisz szezon már beindult, úgyhogy minimális kockázattal így is 5-10 napon belül meg fogom megforgatni.

Tisztelt Latzka ,

Sajnálom, de csak azoknak a játékosoknak jár ez a bónusz akik értesítést kaptak e-mailben. Valószínűleg a következő ajánlatunkat már Önnek is ki fogjuk küldeni.

Üdvözlettel,

Eugen Lazar

F.y. Júdzsin! :D


Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum március 01, 2013, 10:52:25
Kedden én is rájuk írtam, mert találtam egy kerek összeget a számlámon, és érdeklődtem felőle, hogy mi okból van rajta, mert idén szinte még fogadásom sem volt náluk, tehát nyeremény nem lehetett, bónusznak meg csekély összeg. Igazából már megszokhattam volna, mert mindig ezt csinálják, hogy elküldik szerda-csütörtök magasságában, és jóváírják a következő héten, nehogy véletlenül már a hétvégén a teljes részt sikerüljön megforgatni. A tenisz szezon már beindult, úgyhogy minimális kockázattal így is 5-10 napon belül meg fogom megforgatni.

Megjött a válasz, a nyeremény egy 2011 augusztusi megtett fogadásból van érvénytelenként kiértékelve.  ;D

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum március 01, 2013, 09:46:36
Ha nektek jóváírják a bónuszt, kérlek jelezzétek. Mert nálam a tegnapi befizetés + e-mail küldés ellenére még nem történt semmi. Nem tudom megérteni, hogy miért kell két munkanap?!?
Megjött a bonusz 10.000ft :ok:
tegnap fizettem be...

Idézetet írta: Wonder68 Dátum március 01, 2013, 17:31:43
Megjött a bonusz 10.000ft :ok:
tegnap fizettem be...

Köszönöm! Közben nálam is megérkezett!

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum március 01, 2013, 14:15:01
Megjött a válasz, a nyeremény egy 2011 augusztusi megtett fogadásból van érvénytelenként kiértékelve.  ;D

:great:

Mire fogadtál?
A következő magyar jegybankelnökre?

Nekem nagyon negatív véleményem van erről az irodáról. Az org nyereményeket óriási késéssel írják jóvá, többszöri sürgetés után. Sajnos jelenleg is ez a helyzet. A februári nyeremény jóváírását illetően pénteken (03.08-án) délelőtt érdeklődtem,hogy megérkezett-e már hozzájuk. Közölte az Eugen Lazar nevezetű senkiházi (elnézést a jelzőért, de ennél finomabban nem tudom minősíteni), hogy reggel 07:40-kor kapták meg a nyertesek listáját, éz még a nap folyamán (03.08) a számlámon lesz a nyert összeg. Mondanom sem kell talán, de a jóváírás jelen időpontig sem történt meg, sőt már a mailra sem válaszolnak. Valószinű,hogy hétvégén nincs ügyfélszolgálat.
Summa summárum nagy ívben leszarják az ügyfeleket! Sajnos a nyereményt csak náluk lehet felhasználni,de azon gondolkodom, hogyan tudom a lehető legrövidebb időn belül kivenni tőlük és más irodánál felhasználni.
Akit csak lehet lebeszélek róla, hogy ennél a pofátlan bandánál fogadjon! :bash:

Idézetet írta: Winger Dátum március 10, 2013, 10:44:03
Nekem nagyon negatív véleményem van erről az irodáról. Az org nyereményeket óriási késéssel írják jóvá, többszöri sürgetés után. Sajnos jelenleg is ez a helyzet. A februári nyeremény jóváírását illetően pénteken (03.08-án) délelőtt érdeklődtem,hogy megérkezett-e már hozzájuk. Közölte az Eugen Lazar nevezetű senkiházi (elnézést a jelzőért, de ennél finomabban nem tudom minősíteni), hogy reggel 07:40-kor kapták meg a nyertesek listáját, éz még a nap folyamán (03.08) a számlámon lesz a nyert összeg. Mondanom sem kell talán, de a jóváírás jelen időpontig sem történt meg, sőt már a mailra sem válaszolnak. Valószinű,hogy hétvégén nincs ügyfélszolgálat.
Summa summárum nagy ívben leszarják az ügyfeleket! Sajnos a nyereményt csak náluk lehet felhasználni,de azon gondolkodom, hogyan tudom a lehető legrövidebb időn belül kivenni tőlük és más irodánál felhasználni.
Akit csak lehet lebeszélek róla, hogy ennél a pofátlan bandánál fogadjon! :bash:

Neked egy hét óriási késés?!
Volt már a betfair-nél nyereményed? Ott majdnem két hónap a jóváírási rekord.  :)
(ez mondjuk mostanra megoldódott, mivel a betfair kivonult a játékok támogatásából Magyarországon)

És egyébként mi van, ha igazat mondtak és tényleg péntek reggel kapták csak meg a nyertesek listáját?
Nem ők szervezik a játékot, a nyertesek listáját csak azután kapják meg, hogy azt valaki elküldte nekik.
Akkor érdemes ilyesmi miatt hátat fordítani egy irodának, ha  valami kamu dologra hivatkozva egyáltalán nem kapod meg a nyereményed pár héten belül.
Nem őket akarom védeni, de korábban pl. a bet365 2-3 munkanapon belül írt jóvá ilyen tippjáték nyereményeket, most meg hivatalosan két hetet mondanak. (nem is csesztetem addig őket)

A fortunánál volt olyan problémám, hogy két helyről nyertem és csak az egyiket írták be, de egy rövid levelezés után azt is pótolták.

Nekem kedvező véleményem van róluk ilyen téren; egy régebbi facebookos játékban elkövettem egy hibát; és ha emiatt kizártak volna, akkor azt mondtam volna jogos. Ehhez képest korrekten álltak a dologhoz, elfogadták a kifogásom és a nyereményt is megkaptam :ok:

#386 március 11, 2013, 01:59:55, andriska24
Sziasztok

Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy ennél az irodánál manuálisan(kézzel) írják jóvá a nyereményeket? (amire 5+ órákat kell várni)  :crazy:

(bónuszt próbálok forgatni, de már ott tartok,hogy inkább menekülnék a befizetett pénzemmel minél előbb, ilyen oddszok mellett, áh katasztrófa. 3-as oddszon persze, ami máshol 3,5-3,6......)

Mellesleg ha megfigyelitek: Tenisznél pl. általában magas a ház előnye 8-10% körül, ami még türhető is volna, de amint telik az idő ugye változnak az oddszok(esélyek függvényében) és az a vicc, hogy normális irodánál ez mindkét kimenetelnél változást okoz(főleg élő fogadásnál). De nem itt mert egy kezdeti 1,2-4 oddsz párból 1,2-3,20 at csinálnak lazán, ami 14,6%!!! Szerintem ez pofátlanság!

A Winnél jellemzően az esélyeseket éri meg megjátszani, az esélyesre a szorzó általában ott van a toppon. A döntetlenre és az esélyes ellen kiírt szorzók gyakran gagyik. Szóval ha szóló fogadásokkal és döntetlenekkel akarod kiforgatni a bónuszt, akkor ez nem a te helyed, a profitod alacsonyabb lesz. Ettől még persze dupla pénzzel kezdesz a bónusz pedig kiforgatható. Ha a hármas szorzó gondot okoz dupla kezdőösszegnél, akkor nem biztos, hogy a sportfogadás a te műfajod, próbáld meg mondjuk a pókert, lehet jobban megy.

A többi meg rinyálás, volt már olyan mérkőzésem, aminek a kiértékelésére pár órát vártam, de ez egy hónapban egyszer fordul elő. Az meg hogy egy élő buki hirtelen milyen párt vág be a gépbe általában rajta áll és rendszerfüggő, nekem is van pár mókás screenem, hogy mi mindent képesek kiírni, de ez máshol is előfordul. A bukikat minden fogadóirodában a profit szerint fizetik, ha gyengébb a kontroll vagy nincs szoftverblokk, akkor értelemszerűen nagyobb hajlandósággal hibáznak, főleg élőben.



Idézetet írta: andriska24 Dátum március 10, 2013, 23:56:08
Sziasztok

Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy ennél az irodánál manuálisan(kézzel) írják jóvá a nyereményeket? (amire 5+ órákat kell várni)  :crazy:

(bónuszt próbálok forgatni, de már ott tartok,hogy inkább menekülnék a befizetett pénzemmel minél előbb, ilyen oddszok mellett, áh katasztrófa. 3-as oddszon persze, ami máshol 3,5-3,6......)

Mellesleg ha megfigyelitek: Tenisznél pl. általában magas a ház előnye 8-10% körül, ami még türhető is volna, de amint telik az idő ugye változnak az oddszok(esélyek függvényében) és az a vicc, hogy normális irodánál ez mindkét kimenetelnél változást okoz(főleg élő fogadásnál). De nem itt mert egy kezdeti 1,2-4 oddsz párból 1,2-3,20 at csinálnak lazán, ami 14,6%!!! Szerintem ez pofátlanság!

sziasztok! az érdekelne,hogy,ha olyan meccsre fogadtam ,amit elhalasztottak,akkor meddig kell várnom,ha a többi meccsem jó?

Hello!

Ha jól tudom megvárják a hivatalos álláspontot, hogy mikorra halasztják az érintett mérkőzést, amennyiben 3 napon belüli akkor nem törlik...a Vidi meccsnél volt ilyen szitu mikor a Sportinggal játszottak, azt másnapra tolták az eső miatt, szóval nem került törlésre, de általában ha halasztásra kerül sor ritkán nyomják le 3 napon belül.

A fogadás érvényes:

a) ha a verseny igazgatósága menet küzben megváltoztatja a versenyszabályokat (pl. egy nyert játszmára játszanak egy tenisz mérkőzést a kiírt kettő helyett)

b) ha hamarabb kerül megrendezésre a mérkőzés, mint az eredetileg kiírt időpont

c) ha a mérkőzést vagy eseményt félbeszakították, de befejezik vagy újrajátszák a FortunaWin által meghatározott időn belül (általában 3 nap)

d) ha a mérkőzést vagy eseményt elhalasztják, de a FortunaWin által meghatározott időn belül lejátszák (általában 3 nap)

e) ha egy helyen és egy sportban rövid időn belül több versenyt is rendeznek (pl. alpesi síben vagy síugrásban), akkor a fogadás mindig az első versenyre érvényes

f) hosszabb távú fogadásoknál, ha a mérkőzés helyszíne megváltozik, a helyezésekre, továbbjutásra megkötött fogadások érvényben maradnak

g) a fogadás kiírása kisebb hibát tartalmaz, pl. névelírás, de csak abban az esetben, ha ez nincs kihatással a fogadás lényegére