FortunaWin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem tudjátok, mikor van műszakváltás a bukiknál a Fortuna Win esetében?!   :D

A ma délutáni ügyeletesnél nem akarok többet próbálkozni sem, 3 fogadásomat dobta vissza rövid időn belül és mindhárom esetben egyből levitte több tizeddel (!!) a szorzót!
Még van egy kis forgatni valóm náluk, ezen akarok túl lenni...
Nem irreális szorzókra tettem, nem irreális összegeket, sőt, még arbitrázshoz sincs köze! (ezért is kizárt, hogy hirtelen nagy forgalom lett az általam megjátszott meccseken és ez indokolná a szorzóváltozást)

Egyszerűen a 3,32-es szorzó helyett amikor teszek rá, akkor csak 3,02-ért akarja elfogadni,
4.9-est levitt 4.1-re (az oddsportalon a szorzóváltozásból látszik, hogy pontosan mikor akartam fogadni!  :D  )
Ennyiért megkapom máshol is bőven ezeket a kimeneteleket...

Értem én, hogy a buki próbál vigyázni az iroda pénzére, de így esélyem sincs náluk veszíteni, ha nem engednek fogadni!  :)

Pedig az utóbbi 1-2 hét tapasztalata alapján már jókat akartam róluk írni, igaz, főleg éjszaka fogadtam, de simán bevették a gigantikus, 5-10 000 (!!) forintos téteket is 3 feletti szorzókon.
Ráadásul a spanyol és angol bajnoki meccseken 93-94%-ra kúszott a visszatérítési rátájuk (én így hívom, ha tudtok rá jobb kifejezést, szóljatok!), ami kezdett versenyképes lenni.

A mai nap alapján úgy érzem, erősen bukméker függő, hogy mikor mekkora tétet fogadnak el az adott szorzón...

Idézetet írta: Knapp Dátum május 14, 2013, 20:24:09
Nem tudjátok, mikor van műszakváltás a bukiknál a Fortuna Win esetében?!   :D

A ma délutáni ügyeletesnél nem akarok többet próbálkozni sem, 3 fogadásomat dobta vissza rövid időn belül és mindhárom esetben egyből levitte több tizeddel (!!) a szorzót!
Még van egy kis forgatni valóm náluk, ezen akarok túl lenni...
Nem irreális szorzókra tettem, nem irreális összegeket, sőt, még arbitrázshoz sincs köze! (ezért is kizárt, hogy hirtelen nagy forgalom lett az általam megjátszott meccseken és ez indokolná a szorzóváltozást)

Egyszerűen a 3,32-es szorzó helyett amikor teszek rá, akkor csak 3,02-ért akarja elfogadni,
4.9-est levitt 4.1-re (az oddsportalon a szorzóváltozásból látszik, hogy pontosan mikor akartam fogadni!  :D  )
Ennyiért megkapom máshol is bőven ezeket a kimeneteleket...

Értem én, hogy a buki próbál vigyázni az iroda pénzére, de így esélyem sincs náluk veszíteni, ha nem engednek fogadni!  :)

Pedig az utóbbi 1-2 hét tapasztalata alapján már jókat akartam róluk írni, igaz, főleg éjszaka fogadtam, de simán bevették a gigantikus, 5-10 000 (!!) forintos téteket is 3 feletti szorzókon.
Ráadásul a spanyol és angol bajnoki meccseken 93-94%-ra kúszott a visszatérítési rátájuk (én így hívom, ha tudtok rá jobb kifejezést, szóljatok!), ami kezdett versenyképes lenni.

A mai nap alapján úgy érzem, erősen bukméker függő, hogy mikor mekkora tétet fogadnak el az adott szorzón...

Úgy látszik már csak te fogadsz náluk  ;D
Ezért generálsz ilyen nagy szorzólengéseket :ok:
Azért egy 3hónapos  500$-os  Bet.at.hom bonuszba már ne kezdjél bele.... ::)

A Fortunawinnél komolyan ennyire nincs forgalom, hogy van idejük minden egyes fogadást átnézni?

Idézetet írta: Knapp Dátum május 14, 2013, 20:24:09
Nem tudjátok, mikor van műszakváltás a bukiknál a Fortuna Win esetében?!   :D

A ma délutáni ügyeletesnél nem akarok többet próbálkozni sem, 3 fogadásomat dobta vissza rövid időn belül és mindhárom esetben egyből levitte több tizeddel (!!) a szorzót!
Még van egy kis forgatni valóm náluk, ezen akarok túl lenni...
Nem irreális szorzókra tettem, nem irreális összegeket, sőt, még arbitrázshoz sincs köze! (ezért is kizárt, hogy hirtelen nagy forgalom lett az általam megjátszott meccseken és ez indokolná a szorzóváltozást)

Egyszerűen a 3,32-es szorzó helyett amikor teszek rá, akkor csak 3,02-ért akarja elfogadni,
4.9-est levitt 4.1-re (az oddsportalon a szorzóváltozásból látszik, hogy pontosan mikor akartam fogadni!  :D  )
Ennyiért megkapom máshol is bőven ezeket a kimeneteleket...

Értem én, hogy a buki próbál vigyázni az iroda pénzére, de így esélyem sincs náluk veszíteni, ha nem engednek fogadni!  :)

Pedig az utóbbi 1-2 hét tapasztalata alapján már jókat akartam róluk írni, igaz, főleg éjszaka fogadtam, de simán bevették a gigantikus, 5-10 000 (!!) forintos téteket is 3 feletti szorzókon.
Ráadásul a spanyol és angol bajnoki meccseken 93-94%-ra kúszott a visszatérítési rátájuk (én így hívom, ha tudtok rá jobb kifejezést, szóljatok!), ami kezdett versenyképes lenni.

A mai nap alapján úgy érzem, erősen bukméker függő, hogy mikor mekkora tétet fogadnak el az adott szorzón...

Éjfél után nincsen buki, csak maximálisan feltehető összeg (nálam 20000 HUF, szerintem nagyjából másnak is ennyi). Gondolom, amikor 23:55-0:05 között nem fogadnak el szelvényt akkor indítják el az automata rendszert. Úgyhogy ha én náluk akarok játszani, akkor szigorúan csak éjszaka!

Idézetet írta: yossarian Dátum május 14, 2013, 21:53:56
A Fortunawinnél komolyan ennyire nincs forgalom, hogy van idejük minden egyes fogadást átnézni?

Nagy brutálak, nálam volt amikor 500 FT-s szelvényt dobtak vissza és tuti nem horribilis oddsokra, talán hármas kombi volt 8-as vagy 9-es oddson és csak nagy foci ligák voltak benne!

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 14, 2013, 21:22:36
Úgy látszik már csak te fogadsz náluk  ;D
Ezért generálsz ilyen nagy szorzólengéseket :ok:
Azért egy 3hónapos  500$-os  Bet.at.hom bonuszba már ne kezdjél bele.... ::)

;D
A legutóbbi betathome-ot tényleg kihagytam, amikor egyszer feljött, hogy 3-as kötésben játszható csak az esemény, akkor elvették a kedvem. hehe

Itt a Fortunán régről maradt 5000 ft-os egyenlegem, még a legutóbbi újratöltési akciójukból, mellette meg vagy 75 000 ft forgatási kötelezettség...
Nem éreztem sürgősnek, hogy foglalkozzak vele, de a napokban megpróbáltam elbukni, szépen fel is vittem 80 000-re az egyenleget, ahogy az szokott lenni.   ;D
Mindegy, legalább máshol végeztem és itt is már csak egy tízest kell elpusztítanom.


Idézetet írta: hege1010 Dátum május 14, 2013, 22:12:43
Éjfél után nincsen buki, csak maximálisan feltehető összeg (nálam 20000 HUF, szerintem nagyjából másnak is ennyi). Gondolom, amikor 23:55-0:05 között nem fogadnak el szelvényt akkor indítják el az automata rendszert. Úgyhogy ha én náluk akarok játszani, akkor szigorúan csak éjszaka!

Köszi a megerősítést, én is erre jutottam!
Egyébként is éjszaka ragadnak be a kisebb irodáknál a szorzók és jobb bizniszt lehet olyankor csinálni velük...

Ma új szolgáltatást indítok!

Ha szeretnétek a fortunawinnél egy szorzót feltornászni, akkor csak szóljatok és én megpróbálok az ellenkezőjére fogadni!
Az imént egy 3000 ft-os téttel (2-esre) ezt a változást sikerült elérni:

Előtte:
1.75  4.4  3.2

utána:
2.0  4.0  2.75

A "szelvény a bukméker elfogadására vár" felirat helyet az "a bukméker éppen csökkenti a szorzót, türelmét kérjük" lenne a korrekt üzenet.   ;D


Idézetet írta: Knapp Dátum május 15, 2013, 14:06:37
Ma új szolgáltatást indítok!

Ha szeretnétek a fortunawinnél egy szorzót feltornászni, akkor csak szóljatok és én megpróbálok az ellenkezőjére fogadni!
Az imént egy 3000 ft-os téttel (2-esre) ezt a változást sikerült elérni:

Előtte:
1.75  4.4  3.2

utána:
2.0  4.0  2.75

A "szelvény a bukméker elfogadására vár" felirat helyet az "a bukméker éppen csökkenti a szorzót, türelmét kérjük" lenne a korrekt üzenet.   ;D

Ez tettszik!! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 15, 2013, 16:20:07
Ez tettszik!! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

A Fortuna Winnél lehet Soros Györgyöt játszani: úgy mozgatod a piacot, ahogy szeretnéd.  hehe

Szlogen javaslat:  "a legkisebb is számít, becs' szó"

Biztos, hogy nem csak neked személyesen változtatták meg a szorzókat?
Nem akarom elhinni, hogy egy 3000-es tét így kilengeti a globális piacot.

Idézetet írta: Irtis Dátum május 16, 2013, 00:45:16
Biztos, hogy nem csak neked személyesen változtatták meg a szorzókat?
Nem akarom elhinni, hogy egy 3000-es tét így kilengeti a globális piacot.

Nem csak nekem, de biztosan miattam! (legalábbis ezekben az esetekben)
Az oddsportal.com-on egy percen belül frissült az új szorzókra...

Ezeken a meccseken azért tudnak nagy kilengést csinálni, mert csak 90% körüli visszatérítéssel dolgoznak, nagyobb mozgásterük van és miközben az "én szorzómat" csökkenti, a másik oldalon sem kell annyira megemelnie, hogy elérje más irodák legmagasabb szorzóit.
Igazából annyit csinálnak, hogy a próbálkozás hatására a piaci átlagnál magasabb szorzókat lerántják a piaci átlag alá...

Az élő fogadásnál nem tudom törölni a szelvényt. Tudtok rá megoldást? Csatoltam egy képet.

Fortunawinnél nem vagyok, de a kijelentkezés majd vissza nem segít? Bár valószínűleg próbáltad.

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 16, 2013, 17:54:20
Fortunawinnél nem vagyok, de a kijelentkezés majd vissza nem segít? Bár valószínűleg próbáltad.

Sajnos nem oldódott meg, de azért köszönöm!

Meg tudjátok mondani, hogy skrilles befizetésre is jár-e a bónusz?