FortunaWin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Igen, jár.

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum június 01, 2013, 21:17:04
Meg tudjátok mondani, hogy skrilles befizetésre is jár-e a bónusz?

a mai napon egy teljesen új bónuszt fogunk felajánlani Önnek.

Pár fontosabb tudnivaló az új bónuszról:
-        A számlájára belépve tudja aktiválni – erre 5 nap áll rendelkezésére
-        Az akitáváltól számított 7 napon belül fel kell töltenie, hogy forgathasson
-        *A forgatás csupán 1,6-os szorzóval történik* és a kombi fogadások számítanak bele
-        A bónuszt értékét 6-szor kell megforgatni
-        A forgatás 20%-át teljesíti, máris megkapja a bónusz 20%-át
-        Ha a forgatást befejezte, megkapja a bónusz teljes összegét

Érdekes, hogy csak kötésekkel lehet forgatni. Ilyennel még nem találkoztam, de így is jó ajánlat.

Most beléptem; ezt dobta fel: 50%-os bónusz 5000 forintig.

Nektek is csak ennyi?

Nekem 50%-os és 30 euró.

Nekem 0%-os, és 0 ft. :)
De hát engem szeretnek, ugye...

#426 június 14, 2013, 17:52:10, Alkimista87
.

Kaszinónál nem tudom, de a sportfogadó részlegen a bónusz követelmények teljesítése utáni napon kérhetsz először kifizetést.

#428 június 14, 2013, 17:51:58, Alkimista87
.

Szuper ajánlatként volt beharangozva, de közel sem gondolom így. Ettől függetlenül rámegyek.  :ok:

50%-os bónusz 5000 forintig
Egy 50%-os exkluzív bónuszt kínálunk Önnek a következő feltöltéskor!
Töltsön fel 10 000 forintot és adunk Önnek további 5 000 forintot mint bónuszt!

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum június 13, 2013, 17:11:39
Kaszinónál nem tudom, de a sportfogadó részlegen a bónusz követelmények teljesítése utáni napon kérhetsz először kifizetést.

Komoly, ilyen hülye feltételt is rég hallottam.. Jobb irodáknál nincs semmi hasonló bohóckodás, de hát itt a hangsúly a jobb-on van..

#431 június 14, 2013, 15:24:51, Alkimista87
.

Érdekes, hogy kifizetés igénylése után egy jó ideig a számlán marad a pénz, és lehet még vele fogadni.
Pénteken kértem kifizetést, de az összeg azóta a számlámon van, és el is fogadtam mindet. Ezek után kíváncsi leszek, hogy jövő héten mikor és hogy fizetnek ki. Mondjuk mi van, ha az igényelt pénz egy részét időközben elbukom? Elég amatőr iroda...

Idézetet írta: Irtis Dátum június 16, 2013, 13:35:12
Érdekes, hogy kifizetés igénylése után egy jó ideig a számlán marad a pénz, és lehet még vele fogadni.
Pénteken kértem kifizetést, de az összeg azóta a számlámon van, és el is fogadtam mindet. Ezek után kíváncsi leszek, hogy jövő héten mikor és hogy fizetnek ki. Mondjuk mi van, ha az igényelt pénz egy részét időközben elbukom? Elég amatőr iroda...

Ha nincs rá fedezet, kizárt, hogy kifizessenek!
Pont azért hagyják ott, hogy kísértésbe ess és eljátszd!   :)
A normális irodák leveszik a számláról, de még törölhető a kiutalás egy gombnyomással (pl. bet365), mások egy hétig is szívatnak (Canbet), miközben azt hazudják, hogy folyamatban van a kiutalás, de azért a pénzt otthagyják a számlán.

Egy mocsok kis iroda, ovisoknak. 13000-es tétet nem engedett a spanyol Barca-Real kosármeccsre... Pedig az odds a 2.00-át sem érte el. Mi ez, ha nem kistílűség...

:noway: