FortunaWin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Még múlt hónapban nyertem betpedián egy 20€-s bónuszt Fortunawinre lassan befejezem a forgatást és nem tudom hogy most ezután ki is kérhetem a pénzt hiszen a bónuszt megforgattam, vagy érvényes az amit a kifizetéshez írnak miszerint egyszer be kell fizetni mielőtt kifizetést igényelnél. Szerintetek?

Idézetet írta: dert Dátum február 17, 2014, 21:02:51
Még múlt hónapban nyertem betpedián egy 20€-s bónuszt Fortunawinre lassan befejezem a forgatást és nem tudom hogy most ezután ki is kérhetem a pénzt hiszen a bónuszt megforgattam, vagy érvényes az amit a kifizetéshez írnak miszerint egyszer be kell fizetni mielőtt kifizetést igényelnél. Szerintetek?
Kérdés az hogy mire szertnéd kifizetni, banki átutalásnál sztem nem lesz gond. Többinél igen skrill/neteller de egy probát megér. Hisz legrosszab esetben  elutasítják a kifizetési kérelmed.

mennyi idő  kell a fizetésnek

Be vagy ki fizetés?

Múlt vasárnap kértem egy X összegű kifizetést, majd hétfő este újra ugyanolyan összegű X kifizetést. Az egyik nem érkezett meg, viszont a Fortunawin oldalán a tranzakcióknál megjelenik, és az egyenlegemből is levonták. A Skrill-re csak az egyik jött meg.
Mi van ilyenkor? Volt már valakinek ilyen?  :o

Idézetet írta: Jabba Dátum március 08, 2014, 12:43:08
Múlt vasárnap kértem egy X összegű kifizetést, majd hétfő este újra ugyanolyan összegű X kifizetést. Az egyik nem érkezett meg, viszont a Fortunawin oldalán a tranzakcióknál megjelenik, és az egyenlegemből is levonták. A Skrill-re csak az egyik jött meg.
Mi van ilyenkor? Volt már valakinek ilyen?  :o

Mikor jött meg, eltelt a 24 óra?
Írj a supportnak, biztos meg találják a hiányzó összeget. Legfeljebb az egyik kolléga zsebében lesz :D
Nekem kifízetésnél ilyen problémám ez idáig sehol sem volt. Skrilles befizetésnél azonban marathonál volt hogy nem jelent meg az összeg skrilltől pedig "eltűnt". Írtam chaten suppnak fél órás lelkes keresés útán büszkén közölte hogy megtalálta  ;D

Az mi, hogy meg akarok rakni egy szelvényt 1.32-es szorzón 200 EUR-ral, erre tölt egy percig, hogy elfogadásra vár, majd jön egy ablak, hogy 40 EUR-ért fogadok-e? Rányomok, hogy nem. Ugyanúgy ott van az ajánlat 1.32-ért, majd mikor rákattintok újra, akkor jobb oldalt a szelvényen már 1.27-et ír, és kékkel ott van, hogy "a szorzó értéke módosítva."
Ilyenkor mi van?  :noway:

Idézetet írta: Jabba Dátum március 08, 2014, 16:15:41
Az mi, hogy meg akarok rakni egy szelvényt 1.32-es szorzón 200 EUR-ral, erre tölt egy percig, hogy elfogadásra vár, majd jön egy ablak, hogy 40 EUR-ért fogadok-e? Rányomok, hogy nem. Ugyanúgy ott van az ajánlat 1.32-ért, majd mikor rákattintok újra, akkor jobb oldalt a szelvényen már 1.27-et ír, és kékkel ott van, hogy "a szorzó értéke módosítva."
Ilyenkor mi van?  :noway:

Ébresztő, ez a FortunaWin. Náluk bevett módszer, hogy elutasítás után rögtön lejjebb viszik az oddsokat, már a 100 eurós téteket is sokallják, hiába az alacsony odds. :D

Idézetet írta: Tigris Dátum március 08, 2014, 16:28:26
Ébresztő, ez a FortunaWin. Náluk bevett módszer, hogy elutasítás után rögtön lejjebb viszik az oddsokat, már a 100 eurós téteket is sokallják, hiába az alacsony odds. :D
Ha többször kicsiben pakolod, az megoldás lehet?

Idézetet írta: Jabba Dátum március 08, 2014, 16:40:33
Ha többször kicsiben pakolod, az megoldás lehet?

Nálam anno ugyanúgy elutasítgatták a későbbi tétjeimet... azért meg lehet próbálni, bár a manuális tételfogadás miatt nem sok esélyt látok rá. :)

100 euró?!
Az az egész heti limitem náluk!   ;D

Napközben még a 300 ft-os szelvényeket is képes bukmékerrel ellenőriztetni, éjszaka tudok 5000 ft-ért fogadni, mikor automatán hagyják a rendszert.

Szerintem nagyon komolytalan iroda, a fogadás elküldése és elutasítása után történő szorzó módosítás meg teljesen általános náluk.

Idézetet írta: Tigris Dátum március 08, 2014, 16:28:26
Ébresztő, ez a FortunaWin. Náluk bevett módszer, hogy elutasítás után rögtön lejjebb viszik az oddsokat, már a 100 eurós téteket is sokallják, hiába az alacsony odds. :D

Magyar női kézi bajnokiknál 10,000 HUF-ot sem engednek :)
Gyakran 1000-2000 HUF-nál történő fogadás után már annyit esik az odds, hogy nem éri meg többet rakni, így a több a kisebb téttel többszöri fogadás sem megoldás. Persze gondolom PL-nél, BL-nél nem ez a séma.


A FortunaWin a magyar bajnokikra jó, abból pedig az egyik legjobb a piacon. Amúgy én sem tartom különösebben jó irodának.

A fogadások alján ez a szöveg jelenik meg: Megemelni EVK 10%
Arra rájöttem, hogy 10%-al megdobja a várható nyereményt, de más szerepe van?

Tegnap megdobtak egy ilyennel a BL negyeddöntők kapcsán:

Kedves ügyfelünk,

egy 50%-os bónuszt ajánlunk fel Önnek 5 000 forintig a következő feltöltésére. Töltse fel a számláját 10 000 forinttal és szerezzen hozzá 5 000 forintot ingyen.

Idézetet írta: Latzka Dátum április 01, 2014, 07:49:42
Tegnap megdobtak egy ilyennel a BL negyeddöntők kapcsán:

Kedves ügyfelünk,

egy 50%-os bónuszt ajánlunk fel Önnek 5 000 forintig a következő feltöltésére. Töltse fel a számláját 10 000 forinttal és szerezzen hozzá 5 000 forintot ingyen.
Nekem is jött egy, a forgatási követelmény: 6x a bónuszt, minimum 1.6 a szorzó.