FortunaWin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Élő továbbra sincsen, de már normál fogadást sem lehet tenni hetek óta. :noway: :noway: :noway: :noway:

Valaki egyáltalán használja és neki működik?

Belépni lehet zenmateval  és torral is, de max ennyi, mert a fogadásokat nem engedi megtenni.  :crazy: :crazy:

Kíváncsi vagyok tud-e valaki normálisan fogadni náluk.

Mióta nincs női kézi NB1-re piac itt, azóta nem érdekel az iroda :S

Kaptam ide bónuszt, fogadnék dartsra, de a kijelölt eseményeket hozzá sem adja a szelvényhez...
Megnéztem, más sportágaknál sem.

Van, akinek működik?

(kénytelen vagyok zenmate segítségével használni)


Idézetet írta: Knapp Dátum február 26, 2015, 20:14:59
Kaptam ide bónuszt, fogadnék dartsra, de a kijelölt eseményeket hozzá sem adja a szelvényhez...
Megnéztem, más sportágaknál sem.

Van, akinek működik?

(kénytelen vagyok zenmate segítségével használni)

Tegnap próbáltam, nekem zenmate-tel sem ment.

#649 február 28, 2015, 11:41:23, drogos
Ti tudtok itt játszani? Engem zenmate-tel nem enged fogadni. Kijelölök valamilyen piacot és a főoldalra ugrik. Hiába kattintok a szelvényre, a tét beírásánál megint a főoldalra ugrik. Másnál is ilyen?  :bash:

Pontosabban úgy kérdezem, hogy aki nem zenmate-tel éri el az oldalt, az tud rendesen játszani?

(ugyanaz lehet a problémám, mint Knappnak)

Én néha felszoktam nézni az oldalra, de csak Zenmate-tel.
Nálam is volt ez a probléma, és úgy oldattam meg, hogy amikor kiválasztasz egy eseményt és rákattintottál, azután kattints az oldal betöltésének leállítására (frissítés gomb) és már megtudod nézni a szelvényt. Remélem nagyjából érthető voltam.
Egyébként chromet használok.

Idézetet írta: LuckyBeny Dátum február 28, 2015, 11:58:50
Én néha felszoktam nézni az oldalra, de csak Zenmate-tel.
Nálam is volt ez a probléma, és úgy oldattam meg, hogy amikor kiválasztasz egy eseményt és rákattintottál, azután kattints az oldal betöltésének leállítására (frissítés gomb) és már megtudod nézni a szelvényt. Remélem nagyjából érthető voltam.
Egyébként chromet használok.


Valóban működik, nálam is a fenti probléma volt.  :ok:
Lucky köszi a megoldást.  :beerchug:

Sziasztok
Több embernél olvastam ezt a korlátozást ennél az irodánál , érdekelne hogy ugyanazt a szelvényt megrakhatod 10x 3000 ezer forinttal ? vagy egyszer 3000 és várnod kell

Ha korlátozva vagy, és már kimerítetted a maximális megengedett tétet, akkor nem tudsz már többet fogadni az adott szorzóra. Olyan előfordul, hogy csökkentik az oddsot, és újra fogadhatsz, de akkor már általában nem éri meg.

Sziasztok,

Én is csak Zenmatettel tudok belépni és fogadni csem tudok amikor kiválasztok egy eseményt, mert nem adja be a fogadó szelvényt. Chromot használok.
E sikertelen fogadási kisérlet után ki akartam venni a pénzem, de csak azt mondták, hogy bankszmámlámra utalják, mert kártyával fizettem be. Több mint két hete kértem a kifizetést és még nem érkezett meg.
Írtam nekik és erre azt válaszolták, hogy legyek türelemmel, mert hiba történt náluk, de majd utalják a pénzt. a türelmem kezd fogyni.
Valami itt nem tetszik nekem.
Volt hasonló tapasztalotottok, hogy több mint két hetet vártatok egy kifizetésre?

Még egy kis infó. Beregeltem az irodához, de biztonság kedvéért rákérdeztem, hogy jár-e még a kezdőbónusz. A válaszban közölték, hogy ezt a promóciót hetekkel ezelőtt beszüntették (Eurós számlát nyitottam).

Figyelem!

Az elmúlt napokban értesített bennünket a Fortunawin, hogy megszüntetik a partnerprogramokat, illetve megkértek, hogy az összes kezdőbónuszos reklámot vegyük le az oldalról.

Valami készül az irodánál, s úgy gondoljuk, hogy nem pozitív irányba.

Személyes javaslatom, hogy amennyiben van pénzetek a Fortunawines számláitokon azt kérjétek ki.

Idézetet írta: Milan Dátum március 25, 2015, 11:57:41

Valami készül az irodánál, s úgy gondoljuk, hogy nem pozitív irányba.

Személyes javaslatom, hogy amennyiben van pénzetek a Fortunawines számláitokon azt kérjétek ki.

Legutóbb egy tippjáték miatt fizettem be januárban és meg is kaptam utána a nyereményt, viszont nem tudtam fogadni náluk (erről írtam fentebb), így csak állt bent pár ezer forintom.
Tegnap megpróbáltam kikérni és ma meg is jött skrillre a teljes összeg, pedig a 15 eurónyi bónuszösszegből egy fillért sem forgattam meg...

Lehet, hogy bezár az iroda, de ha nagyon átverni akarnák az ügyfeleket, akkor valószínűleg inkább befizetésre buzdítanának, akár a sportfogadas.org-on keresztül is.
Remélem, "méltósággal" búcsúznak a többi ügyfelüktől is!

Átverésről szó nincs, azt nem hinném róluk. Egyszerűen a blokkolás betett nekik szerintem, más piacokra meg nem nagyon terjeszkedtek. Az offline részleg meg amúgy is külön volt, az a fő piac nekik.

Elvileg május 1-én kivonulnak a magyar piacról  :'(