Dacsi tippjei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 november 09, 2011, 08:18:50, Dacsi
Éjjel folytatódik a Nashville széria. Szerencsére(vagy nem szerencsére) a Los Angeles Kings ellen játszanak, akik már 5 meccse nyeretlenek. Ráadásul ma indul a Los Angeles szériája is, így ha nem futna össze a kettő akkor is játszanám a Los Angelest!

Nashville ellen
nov. 5. San Jose 4-3
nov. 8. LA 3-4
nov. 9. Anaheim

Nem zavarok senkit össze, nem írom ki a Los Angeles programját, de mindenképpen játszom tovább őket, ha ma buknak, így azt hiszem vehetem két szériának teljes nyugodtsággal.

Másik széria, amit elindítok az a Minesota ellen megy!
Jó formában vannak, az utóbbi 4 meccsüket nyerték, de elképzelhetetlennek tartom, hogy a soron következő 5 idegenbeli meccsüket megnyerjék.

Minesota ellen
nov. 8. Calgary 3-0
nov. 10. San José
nov. 12. Los Angeles
nov 13. Anaheim
nov. 15. Colombus

(nagyon halkan jegyzem meg, hogy a Washingtont megpróbálom veretni otthon és a St. Louist is. [Washington otthon eddig 6/6 egyszer megszakad a sorozat, erre tökéletes ellenfél szerintem a Dallas, St. Louis 4/3 otthon utóbbi hármat nyerték, a Chicago tökéletes arra, hogy megverje őket.]kisebb téttel mindenképpen bepróbálom!)

#31 november 09, 2011, 18:46:40, Dacsi
Ma éjjelre van egy Anaheim széria, ami a Detroit ellen már megkezdődött nekik, de ott biztos voltam a Detroit győzelmében, így őket tettem(ott egyébként egy Detroit széria kezdődött, ezért is tettem a Detroitot.). Ma viszont megkezdem az Anaheim sorozatot.

Anaheim
nov. 9. Nashville
nov. 11. Vancouver
nov. 13. Minesota

3 hazai meccs. Mind a 3 meccsen nem fognak kikapni. Hosszú a nyeretlenségi szériájuk is. Remélem még ma véget is vetnek neki.

Majdnem sikerült megfeledkeznem a Philadelphiaról.... Nekik is ma indul egy 3 meccses vendég széria. Jó eséllyel a 3-ból egyet behúznak.

Philadelphia
nov. 9. Tampa Bay
nov. 13. Florida
nov. 14. Carolina

(Tegnap éjjelről/ma hajnalról pedig maradt ugye a Minesota elleni széria, ezt folytatni fogom, amint lesz Minesota meccs. Vagyis péntek hajnalban, ha a füzetem nem hazudik. :D)
Más: néztem az AHL-t is, és mivel a bet-at-home-on van egy kis bónusz pénzem így bepróbálom a Norfolk Admiralst.

Idézetet írta: Dacsi Dátum november 09, 2011, 18:40:27
Ma éjjelre van egy Anaheim széria, ami a Detroit ellen már megkezdődött nekik, de ott biztos voltam a Detroit győzelmében, így őket tettem(ott egyébként egy Detroit széria kezdődött, ezért is tettem a Detroitot.). Ma viszont megkezdem az Anaheim sorozatot.

Anaheim
nov. 9. Nashville 2-4
nov. 11. Vancouver
nov. 13. Minesota

3 hazai meccs. Mind a 3 meccsen nem fognak kikapni. Hosszú a nyeretlenségi szériájuk is. Remélem még ma véget is vetnek neki.

Majdnem sikerült megfeledkeznem a Philadelphiaról.... Nekik is ma indul egy 3 meccses vendég széria. Jó eséllyel a 3-ból egyet behúznak.

Philadelphia
nov. 9. Tampa Bay 1-2
nov. 13. Florida
nov. 14. Carolina

(Tegnap éjjelről/ma hajnalról pedig maradt ugye a Minesota elleni széria, ezt folytatni fogom, amint lesz Minesota meccs. Vagyis péntek hajnalban, ha a füzetem nem hazudik. :D)
Más: néztem az AHL-t is, és mivel a bet-at-home-on van egy kis bónusz pénzem így bepróbálom a Norfolk Admiralst.
Jó kis hajnal volt!  ;D

#33 november 11, 2011, 21:12:16, Dacsi
A hajnal rossz volt, de folytatni kell! :D
Van egy Minesota elleni sorozatom ugye:
Minesota ellen
nov. 8. Calgary 3-0
nov. 10. San José 3-1
nov. 12. Los Angeles
nov 13. Anaheim
nov. 15. Colombus

És lesz egy újabb:
St. Louis ellen
nov. 10. Toronto 2-3

nov. 12. Tampa Bay
nov. 15. Detroit
nov. 17. Florida

Haza széria, otthon 5/4 eddig a St. Louis és ráadásul az a négy most egymás után volt. Nem fognak még 4 meccset nyerni zsinórban!


Folytatódik az Anaheim sorozat:
Anaheim
nov. 9. Nashville 2-4
nov. 11. Vancouver
nov. 13. Minesota


Tegnap nem néztem rendesen át a füzetem, ennek az lett az eredménye, hogy lekéstem a Boston szériáról, ami szépen jött is volna rögtön... :(

Idézetet írta: Dacsi Dátum november 11, 2011, 21:41:48
Folytatódik az Anaheim sorozat:
Anaheim
nov. 9. Nashville 2-4
nov. 11. Vancouver 4-3
nov. 13. Minesota


Tegnap nem néztem rendesen át a füzetem, ennek az lett az eredménye, hogy lekéstem a Boston szériáról, ami szépen jött is volna rögtön... :(

#36 november 13, 2011, 07:12:38, Dacsi
Phoenix ellen
nov. 12. San Jose
nov. 15. Toronto
nov. 17. Philadelphia
nov. 19. Buffalo
nov. 21. Washington

3 meccset nyertek zsinórban idegenben, most 5 meccset játszanak idegenben és számomra az sem lenne meglepetés, ha mind az 5 mérkőzésen vesztesként hagynák el a jeget.

Nashville
nov. 12. Montreal
nov. 15. Washington
nov. 17. Toronto
nov. 19. Columbus
nov. 22. Edmonton
5 hazai meccs, eddig 5-ből kettőt nyertek. Úgy számolom, hogy még éjjel lezárul a sorozat...ha nem akkor húzós lehet, de bevállalom!

Elkezdődött már a Columbus 3 meccses hazai szériája, ami valamiért elkerülte a figyelmemet. A Chicago el is kente a szájukat 6-3-ra maradt 2 meccs még, és 1 győzelem lesz legalább szerintem.

Columbus
nov. 12. Winnipeg
nov. 15. Minesota

Remélem nem vállalom túl magam! :)

Idézetet írta: Dacsi Dátum november 12, 2011, 22:18:02
Colombus
nov. 12. Winnipeg
nov. 15. Minesota

Remélem nem vállalom túl magam! :)
Hello. Elkezdtem kovetni a naplodat.Jonak igerkezik. En a Colombust nem raktam volna a helyedbe, ha a winnipeget nem verik a minesotat szerintem mar bisztos nem fogjak. persze lehet tevedek, Hajra. A masik kettovel nem lesz baj.

Idézetet írta: Dacsi Dátum november 12, 2011, 22:18:02
Phoenix ellen
nov. 12. San Jose 3-0
nov. 15. Toronto
nov. 17. Philadelphia
nov. 19. Buffalo
nov. 21. Washington

3 meccset nyertek zsinórban idegenben, most 5 meccset játszanak idegenben és számomra az sem lenne meglepetés, ha mind az 5 mérkőzésen vesztesként hagynák el a jeget.

Nashville
nov. 12. Montreal 1-2
nov. 15. Washington
nov. 17. Toronto
nov. 19. Columbus
nov. 22. Edmonton
5 hazai meccs, eddig 5-ből kettőt nyertek. Úgy számolom, hogy még éjjel lezárul a sorozat...ha nem akkor húzós lehet, de bevállalom!

Elkezdődött már a Columbus 3 meccses hazai szériája, ami valamiért elkerülte a figyelmemet. A Chicago el is kente a szájukat 6-3-ra maradt 2 meccs még, és 1 győzelem lesz legalább szerintem.

Columbus
nov. 12. Winnipeg 2-1

nov. 15. Minesota

Remélem nem vállalom túl magam! :)

A cápák elmehetnek valami meleg éghajlatra. Szerencsére csak az utolsó harmadot láttam, de simán kellett volna fordítaniuk, ehelyett kaptak egy nevetséges gólt.

Idézetet írta: Ifa666 Dátum november 12, 2011, 23:21:58
Hello. Elkezdtem kovetni a naplodat.Jonak igerkezik. En a Colombust nem raktam volna a helyedbe, ha a winnipeget nem verik a minesotat szerintem mar bisztos nem fogjak. persze lehet tevedek, Hajra. A masik kettovel nem lesz baj.

Köszi a hozzászólást!
Szerencsére a Columbus hozta, egyébként a Minesota ellen is láttam esélyt, ezért is mertem bevállalni. Szerencsére nem hazudtoltak meg. :) A másik kettőre még sajna várni kell, de szerintem mind a kettő jó lesz!

Folytatódik a Philadelphia sorozat:

Philadelphia
nov. 9. Tampa Bay 1-2
nov. 13. Florida
nov. 14. Carolina

Idézetet írta: Dacsi Dátum november 13, 2011, 07:28:55
Folytatódik a Philadelphia sorozat:

Philadelphia
nov. 9. Tampa Bay 1-2
nov. 13. Florida 3-2
nov. 14. Carolina

#42 november 15, 2011, 12:52:43, Dacsi
Hajnalban kezdődik a Winnipeg 3 hazai meccses szériája. 5 meccse nem nyertek. Nagyon nehéz 3 meccsük lesz, de otthon könnyebben megszakíthatják a rossz sorozatot véleményem szerint.

Winnipeg
nov.14. Tampa Bay 2,4 5-2

nov.17. Washington
nov.19. Philadelphia

Mostantól írok szorzót is, így mások  könnyebben értékelhetik, amit csinálok.

Phoenix ellen
nov. 12. San Jose 3-0
nov. 15. Toronto 1,9
nov. 17. Philadelphia
nov. 19. Buffalo
nov. 21. Washington

Nashville
nov. 12. Montreal 1-2
nov. 15. Washington 2,1
nov. 17. Toronto
nov. 19. Columbus
nov. 22. Edmonton

Sajnos a Washingtonnak ma indul egy 3 meccses vendég sorozata, de játszom tovább a jelenlegit, ha jól alakul(tehát nyer a Nashville), akkor pedig tudom tovább nyomni a Washingtont majd.

Ma is rengeteg sorozat indul, tehát indítok újakat.
Kezdjük rögtön a Detroittal, akiknek utóbbi 3 idegenbeli meccsük nem sikerült túl jól, így jelenleg -3-as szériában vannak.
Most jön 4 idegenbeli meccs, ahol jó eséllyel ez megszakad.
Detroit
nov.15. St. Louis 1,86
nov.17. San José
nov.19. Los Angeles
nov.20. Anaheim

NY Islanders
nov.15. NY Rangers  2,1
nov.17. Montréal
nov.19. Boston

3 meccse nem nyertek, a Rangers +6-os szériáját tökéletesen elronthatják ma éjjel. (És utána tudnám a Rangers sorozatot is játszani. Remélhetőleg minden jól alakul a számomra :))




Megszámoltam hány sorozatot játszottam eddig(csak a megjátszott sorozatokat számoltam, amiket külön-külön is kellett raknom.). Eddig 12 sorozatom zárult és 12 zárult nyertesen. Remélem hasonlóan tudom folytatni!