Manchester Utd. Szurkolótábor

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem tudja valaki melyik a legjobb itthoni és külföldi MU-fórum? Eltűnt a könyvjelzők közül amit olvasgattam régebben.

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 07, 2015, 12:50:35
Nem tudja valaki melyik a legjobb itthoni és külföldi MU-fórum? Eltűnt a könyvjelzők közül amit olvasgattam régebben.

No mi a helyzet, senki sem drukkol a Vörös Ördögöknek?  ;D Mondjuk ezen csodálkozni nem tudok, én is elhánynám magam ha minden héten kétszer Van Gaal meg Fellaini fejét kéne néznem  ;D

#77 december 15, 2015, 19:54:58, benson
Idézetet írta: alexthebest Dátum december 15, 2015, 11:27:58
No mi a helyzet, senki sem drukkol a Vörös Ördögöknek?  ;D Mondjuk ezen csodálkozni nem tudok, én is elhánynám magam ha minden héten kétszer Van Gaal meg Fellaini fejét kéne néznem  ;D

Te most melyik szurkolótáborhoz tartozol tulajdonképpen?

(Csak így zárójelben megsúgom: a fórumozás nem szükségszerű velejárója annak, hogy egy csapatnak szurkolsz.)

Az most teljesen lényegtelen kinek szurkolok. Amúgy volt idő amikor odavoltam a Manchester játékáért, de a mostanival nem kínzom magam  :)
Szerintem tök egyértelmű hogy a csapathíreket a hivatalos oldalon, komolyabb fórumokon nézem meg, nem hagyatkozom a Nemzeti Sportra, nem? De ha nem, hát nem  ;)

Manutdfanatics, Stretford End, én ezeket olvasom.

Idézetet írta: dert Dátum december 15, 2015, 20:28:48
Manutdfanatics, Stretford End, én ezeket olvasom.

Ilyenekre gondoltam, köszönöm szépen  :ok:

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 15, 2015, 20:10:10
Az most teljesen lényegtelen kinek szurkolok. Amúgy volt idő amikor odavoltam a Manchester játékáért, de a mostanival nem kínzom magam  :)
Szerintem tök egyértelmű hogy a csapathíreket a hivatalos oldalon, komolyabb fórumokon nézem meg, nem hagyatkozom a Nemzeti Sportra, nem? De ha nem, hát nem  ;)

Annak a csapatnak szurkolsz epp amelyik jol jatszik es trofeakat nyer?

En meg kitartok  :ok:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 15, 2015, 20:49:10
Annak a csapatnak szurkolsz epp amelyik jol jatszik es trofeakat nyer?

En meg kitartok  :ok:

Vihar lett a biliben?

Most a Real például olyan sok trófeát nyer  :) Van a Juve, amit nem lehet kiszorítani, mindig a szívem csücske marad. Az utóbbi pár évben, a galaktikus korszak UTÁN lett a Real. Aztán időszakosan szurkolok szerethető csapatoknak. A Bergkampos, Wrightos Arsenal (egy bajnoki cím összvisz), a CR-es MU, most az Arsenal a Miki-egér kupákkal, de még a Rivaldo, Figo, Kluivert féle Barca is volt kedvencem, amelyik rendre beégett a BL-ben. Szóval nem, nem a serlegekkel tartok. Ezt csak azok szajkózzák másokról akiknek szar a csapata, öröme nincs benne.